صفحه: [1]
موضوع: چراغ خاموش  (دفعات بازدید: 3844 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 18 تير 1391,ساعت 11:27:08 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل
چراغ خاموش

با سلام خدمت مهنس عزیز
آقا ما مدتی بود مزاحمتون نشده بودیم گفتیم نکنه فراموشمون کرده باشین این بود که مزاحم شدیم اولا حالتونو بپرسیم و بعدش چند تا سوال تکراری بپرسیم:

اول از همه معذرت خواهی میکنم که سوالاتم تکراریه ولی مهندس جان ما هر موقع کارمون لنگ باشه به شما سر میزنیم پس ببخشید.

مشکلی که هست به این صورت براتون میگم: من چند وقت بود ویندوز سیستم ها رو عوض نکرده بودم تو این دو روز تعطیلی یهو تصمیم گرفتم ویندوز همه کلاینتها و سرور رو عوض کنم این کارو کردم و همه ویندوزها عوض شد و نرم افزارم دوباره نصب کردم و از فایل نصب هم فقط کارکرد رو برداشتم و کپی کردم توی مسیر نصب همه چی درست شد ولی اتفاقای زیر افتاد:

1- حجم و هزینه دانلود محاسبه نشد تمام تنظیماتی که گفته بودید برای چند بار چک کردم تمام راه حل ها رو که شما و دوستان توی انجمن پیشنهاد داده بودند رو امتحان کردم نشد که نشد البته من نمی خوام محاسبه حجم به صورت غیر دقیق باشه به همین خاطر اون روش رو اصلا امتحان نکردم.

2- تعداد 4 تا از سیستم ها(کلاینتها) وقتی برای بار اول روشن میشن و یا ریسیت میشن همه چی درسته(بجز محاسبه حجم و هزینه دانلود) ولی بعد از چند دقیقه یهو خود بخود چراغشون تو سرور خاموش میشه ولی تا از نرم افزار خارج نشدی هنوز تایم میندازه ولی بعد از خارج شدن و ورود مجدد تایمش هم میپره انگار کلا کلاینت خاموشه

3- مشکل محاسبه پرینت داشتیم(قبلا) با نصب مجدد نرم افزار الان درست شده و پرینت رو محاسبه میکنه اینو به خاطر این گفتم که من اون موقع خیلی کلنجار رفتم که پرینت به مبلغ یوزر اضافه بشه ولی نشد (الحمدالله الان درست شده).

چند تا عکس هم از برنامه براتون گذاشتم شاید بیشتر کمکتون کنه

در ضمن من نسخه الترا استفاده میکنم

ممنون از لطفتون اگه کمی زود جواب بدین کاملا شرمنتون میشم
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #1 : 19 تير 1391,ساعت 22:48:07 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : چراغ خاموش

سلام. در مورد مشکل یک باید در قسمت کلاینت ها اولا UAC غیرفعال باشه. بعدش باید (در کلاینت در مسیر نصب نرم افزار) روی فایل NetStats.exe کلیک راست کنید و گزینه Properties رو بزنید. سپس در قسمت Compatibility گزینه Run as Administrator رو فعال کنید. این کار رو برای فایل clmn.exe هم انجام بدید.

مشکل 2 می تونه از فایروال یا نوع شبکه تون باشه (نوع شبکه رو بذارید روی Home) و فایروال آنتی ویروس و ویندوز رو خاموش کنید. همچنین مطمئن بشید در حالت دیپ فریز خاموش فایل معرف در این کلاینت ها نصب شده باشه.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 22 تير 1391,ساعت 06:49:10 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مجدد
مهندس جان ممکن هست توضیح بدین UAC رو از کجا فعال کنم؟
بعد این UAC توی کلاینت باید غیر فعال بشه یا سرور؟
در مورد مشکل دوم هم باید بگم هم فایروال رو خاموش کردم هم شبکه رو گذاشتم روی HOME ولی بازم درست نشد

ضمنا اگر من بخوام نرم افزار رو توی کلاینتها پاک کنم و دوباره نصبش کنم چطور باید پاکش کنم؟

ممنون
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #3 : 24 تير 1391,ساعت 04:35:43 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

به هیچ عنوان نرم افزار رو پاک نکنید (برای حل مشکل) چون مشکلتون چند برابر میشه. (اگه اصرار دارید پاک کنید بگید تا بگم.
فایل معرفی که می سازید چه آیپی نشون میده؟
آیپی لوکال سیستم سرورتون چیه؟
آیا آیپی سرورتون رو ثابت کردید.
آموزش نصب نرم افزار در ویندوز 7 رو در بخش آموزش های عمومی بخونید (برای UAC) توضیح داده شده.
محاسبه حجمتون درست شد؟
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 24 تير 1391,ساعت 09:59:08 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس

آیپی سرور 192.168.1.10 هستش(ثابت شده) که فایل معرف هم همونو نشون میده. تو همه سیستم ها هم نصبش کردم.

تنظیمات UAC رو خوندم و اعمال کردم و تنظیماتی که برای فایل Net stats و clmn گفته بودید انجام دادم بازهم حجم محاسبه نشد ویه مشکی دیگه به وجود اومد اونم اینکه با تنظیمات فوق چراغ اون سیستم هم خاموش شد و دیگه اصلا روشن نشد تو اونیکی سیستم ها که چراغ خاموش میشه وقتی ریسیت میکنی درست میشه ولی با این تنظیمات اصلا دیگه روشن نمیشه.
گفتم شاید اگه نرم افزار رو حذف کنم و دوباره نصبش کنم درست بشه حالا که شما می فرمایید حذف نمیکنم.
پس لطفا یه کمکی بکنین نمی دونم چکار کنم دارم به این فکر میکنم اگه درست نشه دوباره ویندوز عوض کنم که کار سختیه و وقت گیر.
البته چون من چند تا مشتری دانلودی دارم اونا الان فهمیدن که حجم محاسبه نمیشه دارن سوء استفاده میکنن به همین خاطر هرچه زودتر باید این مشکل رو حل کنم.
ممنون میشم اگه زودتر راهنمایی کنین
خارج شده است

thanks

« پاسخ #5 : 24 تير 1391,ساعت 22:50:52 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

در سرور چند تا کارت شبکه فعال دارید؟ همه رو به غیر از کارت شبکه ای که مربوط به شبکه داخلی و استیشن هاتون هست غیر فعال کنید.
بهتره تماس بگیرید تا رو سیستمتون ریموت کنم و مشکل رو خودم حل کنم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 25 تير 1391,ساعت 10:22:49 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

1 کارت شبکه فعال دارم
کی تماس بگیرم؟؟
ممنون
خارج شده است

thanks

« پاسخ #7 : 25 تير 1391,ساعت 20:20:48 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

ترجیجا 9 تا 14 هر روز غیر جمعه
خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 26 تير 1391,ساعت 21:20:19 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام خدمت مهندس
من دیروز تماس گرفتم و مزاحمتون شدم در مورد هزینه دانلود و خاموش بودن چراغ کلاینتها ازتون راهنمایی گرفتم
دست شما درد نکنه با اون دستوری که فرمودید (dlinkfix2) مشکل محاسبه هزینه دانلود برطرف شد فقط احتمالا با این روش هزینه دانلود به صورت غیر دقیق محاسبه میشه درسته مهندس؟
فقط موند مشکل خاموش شدن چراغ کلاینتها که تمام دستوراتتون رو انجام دادم شبکه رو گذاشتو روی Home و فایروال ویندوز و انتی ویروس رو خاموش کردم فایل معرف رو چندبار نصب کردم حتی نرم افزار رو دوباره دانلود کردم و نصب کردم آپدیتشم دانلود کردم و نصب کردم خلاصه نشد که نشد دیگه نمیدونم چکار کنم
لگه لطف کنید من دوباره مزاحمتون بشم و مشکل رو حل کنید
ممنون.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #9 : 26 تير 1391,ساعت 23:12:48 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خیر محاسبه حجم دقیقه.
تماس بگیرید مجدد.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #10 : 29 تير 1391,ساعت 02:02:49 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس خسته نباشید
اولا باید ازتون بابت اینهمه مزاحمتم معذرت خواهی کنم
بعدش دیدم اگه نگم خیلی لطف  دارین و از پشتیبانی جالبی که دارین و با خوشرویی از کاربران استقبال می کنین تشکر نکنم خیلی نامردیه واقعا از محبتهاتون ممنونم.

1-در حال حاضر مشکل هزینه دانلود حل شده و مشکل چراغ خاموش کلاینتها هم تا حدودی برطرف شده ولی بعضی مواقع نمی دونم چرا چند تا از کلاینتها دوباره همین مشکل رو پیدا میکنن یعنی چراغشون خاموش میشه به این صورت که وقتی از سیستم مدتی استفاده نمیشه مثلا 2 ساعت و سیستم میره اسکرین سیور و یا احتمالا استندبای میشه وقتی دوباره میخوای با سیستم کار کنی باید ریسیت بشه تا نرم افزار رو بشناسه البته همه سیستمها اینجوری نیست یه تعداد درست کار میکنن یعنی حتی وقتی سیستم استبدبای هم میشه وقتی میزنی بالا بیاد نرم افزار اجرا میشه و قفل میکنه ولی یه تعداد از سیستم ها نه و باید حتما ریسیت بشن.

2-یه موضوع دیگه در مورد پرینتهاست اینم همیشه نمیشه بعضی وقتها از مثلا سیستم 1 یا 2 یا 3  یا......... پرینت ارسال میشه ولی همه رو میزنه به حساب سیستم 4 یا از یه سیستمی پرینت ارسال میشه و میزنه به حساب سیستم دیگه البته گفتم اینم بعضی وقتها اتفاق میافته و همیشه نیست اکثرا درست کار میکنه.

3- من همیشه قبل از اینکه نرم افزار رو اجرا کنم فایروال سیستم سرور رو خاموش میکنم تا مشکلی پیش نیاد ولی بعضی وقتها نرم افزار میگه فایروال سیستم سرور شما مانع ارتباط با کلاینتها می شود این از چیه من که خاموش کردم؟

در آخر بازهم از همه زحماتی که بهتون دادم معذرت خواهی میکنم.
ممنون
خارج شده است

thanks

« پاسخ #11 : 29 تير 1391,ساعت 22:57:22 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام خواهش می کنم وظیفه است.
در مورد مشکل 1 چک کنید Proxifire روی کلاینت اجرا نیست؟
مشکل 2 رو هم کاری نمیشه کرد!
مورد 3 رو هم توجه نکنید.
ممنون.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :