صفحه: [1]
موضوع: Download Trail  (دفعات بازدید: 1839 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 18 فروردين 1393,ساعت 09:17:20 »
Starter
کاربر جدید
*

نام كافي نت: آریانت
تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات
Download Trail

سلام...من نرم افزار دمو رو دانلود و نصب کردم  و یه چند ساعتی باهاش کار کردم...یه سری مشکلات داره که میخواستم بدونم قابل حل شدن هست یا نه ؟

من 4 سال با HandyCafe کار کردم و ازش راضی بودم...ولی الان دیگه خیلی تبلیغاتش رو مخه و میخوام کوچ کنم به یه نرم افزار دیگه.

مدیریت کافی نت تون خیلی خوبه و خیلی قابلیت های جالبی داره ولی احساس میکنم نقاط ضعفی هم داره.

ریموت کردن کلاینت خیلی جالب نیست تو نرم افزار شما و سرعتش چندان بالا نیست..در صورتی که تو handycafe سرعت خیلی عالی بود.

تا جایی که من گشتم نتونستم قابلیت عکس گرفتن از صفحه دسکتاپ کلاینت رو تو نرم افزار شما پیدا کنم..شاید ادمین نخواد ریموت کنه سیستم رو و فقط به یه عکس از صفحه به طور سریع بسنده کنه.

من الان یه سیستم به نرم افزار معرفی کردم حالا میخوام به کل station 1 رو پاک کنم از تو وضعیت و اصلا نباشه..باید چیکار کنم ؟ من رو 1 سیستم نرم افزارو نصب کردم و تست کردم و بعد پاکش کردم از رو کلاینت..حالا دوباره رو همون کلاینت نرم افزار رو نصب کردم ولی حالا به من در حالت وضعیت 2 تا station نشون میده که station 1 در وضعیت خاموشه و station 2 در حالت روشن...حالا من میخوام station 1 به کل حذف بشه و station 2 بشه 1 باید چیکار کنم ؟

ایا امکان این که به محض بار شدن صفحه کلاینت یه صفحه که خودمون تعیین بکنیم ، همزمان همون موقع میشه باز بشه ؟ یعنی هر بار که صفحه قفل و باز شد پیج از پیش تعیین شد هم باهاش باز بشه.
« آخرين ويرايش: 18 فروردين 1393,ساعت 09:25:47 توسط Starter » خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 23 فروردين 1393,ساعت 10:13:20 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : Download Trail

سرعت ریموت رو می تونید تنظیم کنید. منوی راهنما بخش مانیتورینگ رو بخونید.
امکان عکس گرفتن هست اما به روش زیر:
یه فولدر Share درست کنید مثلا به آدرس
کد:
\\server\capture
فایل CSets.ini رو در کلاینت باز کنید و در زیر بخش NETSET عبارت زیر رو بنویسید:
کد:
FOLDER=\\server\capture
فایل رو ذخیره کنید سپس در قسمت فرمان استیشن مورد نظر رو انتخاب کنید و دستور زیر رو بنویسید:
کد:
CAP
تصویر در مسیر Share شده ذخیره میشه.
لطف کنید قبل از انجام مراحل بالا دیپ فریز رو غیرفعال کنید.
امکان این نیست که station1 نداشته باشید ولی station2 داشته باشید.
اما می تونید station2 رو منتقل کنید به station1 پس بازهم نیاز نیست station1 حذف بشه. بلکه باید station2 حذف بشه!
برای اینکار قسمت IP ها رو از داخل نرم افزار باز کنید روی IP که مقابلش نوشته 2 کلیک کنید سپس در کادر پایین بنویسید 1 و دکمه تغییر رو بزنید.
لطف کنید قبل از انجام مراحل بالا دیپ فریز رو غیرفعال کنید.
در مورد سوالات آخر باید بخش تبلیغات رو از داخل نرم افزار مشاهده کنید.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :