صفحه: [1]
موضوع: عدم محاسبه حجم دانلود  (دفعات بازدید: 1503 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 24 آبان 1391,ساعت 05:38:14 »
asaysh_cafe
کاربر جدید
*

نام كافي نت: آسایش
تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات آدرس ايميل
عدم محاسبه حجم دانلود

باسلام خدمت کلیه کاربران واستاد بزرگ
با توجه به اینکه من تاکنون پستی ارسال نکرده بودم به این خاطر که با بررسی همه پست ها مشکلات نرم افزار را حل می کردم اما در اپدیت های اخیر نه فقط برنامه خراب شده که هیچ باعث زیان فراوان به این کافی نت شده و در روزهای اخیر به علت عدم محاسبه ترافیک بیشتر از 10 گیگ را درروز را دانلود شده داشتم که محاسبه نکرده من بنظرم این برنامه بجای پیشرفت در حال افت کردن هست در روز اول خرید برنامه انتظار می رفت بعد از گذشت زمانی این برنامه کامل شده و بتوانیم از آن بهتر استفاده کنیم لذا خواهشمندم در صورتی که جنابعالی می دانید که نمی توان به نتیجه مطلوب رسید مرا سردرگم نذارید ودنبال برنامه دیگری باشیم چون به اندازه کافی ضرر را متحمل شدیم قابل ذکر است تلاش جنابعالی جای تحسین می باشد اما هیچ کافی نت شاید قبول نکند که بعنوان موش آزمایشگاهی باشد تا مورد استفاده دیگران قرار گیرد .
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 24 آبان 1391,ساعت 07:01:22 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : عدم محاسبه حجم دانلود

با عرض سلام و خسته نباشید.
من دقیقا متوجه مشکلتون نشدم. آیا قبلا محاسبه حجم انجام میشده اما اکنون نمیشه؟
نسخه قبلی که شما باهش محاسبه حجم داشتید چه نسخه ای بوده؟ چرا در اولین روز برخورد با مشکل اونو مطرح نکردید؟
آخرین آپدیتی که دانلود کردید مربوط به چه تاریخی میشه؟
احساس شما نسبت به بدتر شدن نسخه های جدید تر کاملا قابل احترامه اما بازم جای بررسی داره و از نظر ما قابل پذیرش نیست.

خوشبختانه نرم افزار به مدت دو هفته به صورت رایگان قابل تست هست برای تمامی کاربران. که باعث میشه کاربران با رضایت کامل خریداری کنند.
در ضمن اجباری برای آپدیت کردن کلاینت ها از سمت ما اعمال نشده تا کاربران مجبور به آزمایش نسخه های جدید باشند و همچنین همیشه نسخه های قدیمی برای دانلود در همین انجمن قرار داده شده.

در انتها مقصر اصلی خود شما هستید که پیگیر رفع مشکل نبودید اما بابت هرگونه کم کاری در رفع نواقص که از سمت ما نشئت گرفته عذرخواهی می کنم.
« آخرين ويرايش: 24 آبان 1391,ساعت 07:06:27 توسط admin » خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :