صفحه: [1]
موضوع: اضافه کردن station  (دفعات بازدید: 2003 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 17 مرداد 1390,ساعت 15:56:20 »
meysamt90
کاربر جدید
*

تعداد ارسال: 3

ديدن مشخصات
اضافه کردن station

سلام چطور میشه station جدید اضافه کرد ما 5تا station داریم یکی میخوایم اضافه کنیم که هیچ جوری نمیشه
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 18 مرداد 1390,ساعت 09:44:59 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : اضافه کردن station

سلام.
برنامه رو روی کلاینت 6 ام نصب کنید اتوماتیک باید اضافه بشه. اگه قبلا برنامه نصب بوده رو کلاینت یا اضافه نشده در قسمت تنظیمات => پیشرفته => اضافه شدن استیشن نصب شده رو بزنید و مثلا عدد 6 رو وارد کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 24 مرداد 1390,ساعت 15:14:59 »
meysamt90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

برنامه + دیسک معرف رو روی station6 نصب کردم ولی فعال نمیشه یکیو که وارد بود آوردم کافی نت گفت توربو نت برای هر station باید فایل setup بگیری که 50تومن میشه درسته؟ اگه اینطوری نیست یه آموزشی کامل بدین چون هر راهیو رفتم نشد
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 24 مرداد 1390,ساعت 15:16:28 »
meysamt90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

یه مشکل دیگه هم که هست از وقتی ویندوز سرور عوض کردم seven نصب کردم قبلا ویندوز xp شد هر روز یکبار باید توربو نت از نو نصب بشه و تنظیم بشه که در غیر اینصورت سیستم ها تو وضعیت فعال نمیشه
خارج شده است
thanks

« پاسخ #4 : 24 مرداد 1390,ساعت 16:56:45 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

برنامه + دیسک معرف رو روی station6 نصب کردم ولی فعال نمیشه یکیو که وارد بود آوردم کافی نت گفت توربو نت برای هر station باید فایل setup بگیری که 50تومن میشه درسته؟ اگه اینطوری نیست یه آموزشی کامل بدین چون هر راهیو رفتم نشد

خیر اینطور نیست.
تو قسمت IP ها ببینید آیپی استیشن مورد نظر اومده یا خیر. در صورتی که اومده چک کنید مقابلش عدد 6 نوشته شده باشه. اگه ننوشته عدد 6 رو خودتون بنویسید.
بعد در قسمت تنظیمات - پیشرفته - اضافه نمودن استیشن نصب شده رو بزنید و عدد 6 رو وارد کنید.

یه مشکل دیگه هم که هست از وقتی ویندوز سرور عوض کردم seven نصب کردم قبلا ویندوز xp شد هر روز یکبار باید توربو نت از نو نصب بشه و تنظیم بشه که در غیر اینصورت سیستم ها تو وضعیت فعال نمیشه
برای حل مشکل باید IP سرور تون رو به حالت ثابت تنظیم کنید تا با هر بار ریستارت ویندوز IP شما تغییر نکنه.

وقتی شما IP سرورتون رو ثابت کردید دیگه با هر بار ریستارت شدن ویندوز راحت می تونید از نرم افزار استفاده کنید.
گاهی وقتا ندونستن یه نکته کوچیک میتونه باعث دردسر های زیادی تو استفاده از نرم افزار بشه.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :