صفحه: [1]
موضوع: فرمت هارد و نصب آن بر روي سيستم جديد  (دفعات بازدید: 1742 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 11 آذر 1390,ساعت 11:10:13 »
yegane
کاربر جدید
*

نام كافي نت: يگانه
تعداد ارسال: 10

ديدن مشخصات آدرس ايميل
فرمت هارد و نصب آن بر روي سيستم جديد

با سلام و تشكر از شما
1- من مي خواهم هارد خود راكه برنامه روي آن نصب است كاملا فرمت كرده و بر روي سيستم ديگري نصب كنم آيا نياز به كد جديد دارم ؟؟؟؟
2- گاهي اوقات كلاينتهاي من خود به خود log off مي شود و كاربر بايد دوباره وارد شود و هزينه از ابتدت محاسبه شود لطفا راهنمايي كنيد ..

خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 11 آذر 1390,ساعت 11:15:54 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : فرمت هارد و نصب آن بر روي سيستم جديد

سلام. فرمت کردن هارد باعث تغییر کد نمی شود. اما اگه نرم افزار رو روی یه هارد دیگه نصب کنید کدتون عوض میشه.
در قسمت تنظیمات پیشرفته Network Delay رو کمی زیاد کنید. (لغزنده رو یک یا دو خونه به سمت راست ببرید)
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 11 آذر 1390,ساعت 11:52:44 »
aliolieaei
كاربر عادي
**

نام كافي نت: مهرگان
تعداد ارسال: 65

ديدن مشخصات

سلام من هم همین مشکل را داشتم.با افزایش لغزنده بهتر نشد.در آخر سر هم توی تنظیمات، عدم پیدا کردن سرور را روی هیچ گذاشتم و ارسال را زدم.البته سیستم ها باید روی حالت ادمین و فریز هم غیر فعال باشه.بعد از این کار اگر سیستمی کابلش در بیاد فقط صفحه باز می ماند که البته اینترنت هم نداره.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 12 آذر 1390,ساعت 08:24:01 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

البته شما کمی Network Delay  رو زیاد کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر. در ضمن در صورتی که در کلاینت ها یا سرور از Nod32 ورژن 5 نسخه Security استفاده می کنید ممکنه مشکل از این باشه.
و اینکه در بخش پانل کاربر دکمه تحت نظر اپراتور رو بزنید.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :