صفحه: [1]
موضوع: اضافه یا کم کردن هزینه یا زمان؟  (دفعات بازدید: 2663 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 11 مرداد 1389,ساعت 17:23:58 »
mh2kh
كاربر عادي
**

نام كافي نت: دانشجو
تعداد ارسال: 81

ديدن مشخصات آدرس ايميل
اضافه یا کم کردن هزینه یا زمان؟

با سلام خدمت جناب مهندس و تشکر فراوان به خاطر پشتیبانی خوب پاسخگویی عالی
جناب مهندس آیا میشه هزینه یه کلاینت رو کم یا زیاد کرد-مثلا وقتی زمان و هزینه یک کلاینت رو صفرمیکنی میشه ازطریق گزارش فهمید که چقدر استفاده کرده بود که درآخر به حسابش اضافه کرد می خواستم ببینم میشه این هزینه رو اضافه کرد به مقدار هزینه جدیدکه دیگه آخرش خودمون حساب نکنیم و تو حسابش نوشته شده باشه-یا مثلا زمانشرو افزایش داد
با تشکر فراوان
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 12 مرداد 1389,ساعت 11:32:01 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : اضافه یا کم کردن هزینه یا زمان؟

سلام. ممنون.
زمان رو که نمیشه کم یا زیاد کرد اما برای افزایش زمان میتونید با اضافه نمودن کالای فرضی به سبد خرید مشتری مبلغ اون رو افزایش بدید.
اما برای کاهش زمان راه حلی نیست.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 12 مرداد 1389,ساعت 13:23:53 »
mh2kh
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خیلی ممنون حالا که مزاحمتون شدم یه سوال دیگه هم بپرسم.این پرینتر رو به هیچ وجه نمیشه راه انداخت؟نمی خواما فقط به یه مشکلی برخوردم که از هرکی میپرسم نمی دونه دیدم چه کسی بهتر از جناب مهندس
جدیدا میان و پرنیت میزنند و بعدش قبول نمیکنند که واسه اوناست جدا از بحث مالی چیزایی روپرینت میزنند که خیلی زوره قبول نمی کنند مثلا چند روز پیش واسه استراحت رفتم بیرون امدم دیدم کلی عکس ...(ناجور)پرینت گرفتن و هیچ کس قبول نکرد که واسه اونه و مجبورشدم همه رو پاره کنم بریزم دور-بحث هزینش اصلا برام مهم نیست فقط میخوام مچشونو بگیرم دیگه ازاین کارانکنند
اگه راهی وجود داره راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون می شم-چه بادستور چه با نرم افزار
چون این بحث واسه نرم افزار توربو نیست موضوع جدید ایجاد نکردم
بازم ممنون
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 12 مرداد 1389,ساعت 16:01:07 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

متاسفانه مبحث پرینت خیلی وقت ما رو گرفت و آخر هم نتیجه نداد. آخرین الگوریتمی که در بعضی سیستم ها جواب میداد موجب ایجاد مصرف پردازنده زیاد در کلاینت ها میشد که صلاح دیدیدم این قابلیت رو به کلی حذف کنیم. اما یه ایده تو ذهنم هست برای اجازه گرفتن از سرور که انشاالله در اولین فرصت روش کار میکنم و اگه جواب داد به نرم افزار اضافه میکنم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 12 مرداد 1389,ساعت 16:37:53 »
mh2kh
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خب اگه بشه عالی میشه و دیگه حرفی توش نیست دیگه میشه یه برنامه بی اشکال و بی رقیب-من و دیگردوستان مشتاقانه منتظر این قابلیت جدید هستیم
با تشکر فراوان از زحمات شما
خارج شده است
thanks

صفحه: [1]
پرش به :