صفحه: [1] 2
موضوع: نرم افزارهایی که مثل دیپ فریز عمل می کنند رو معرفی کنید  (دفعات بازدید: 10933 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 07 دي 1390,ساعت 15:47:43 »
mehdi_elc
كاربر عادي
**

نام كافي نت: ----
تعداد ارسال: 85

ديدن مشخصات آدرس ايميل
نرم افزارهایی که مثل دیپ فریز عمل می کنند رو معرفی کنید

آقایون کافی نت دار همه خسته نباشید

من خودم برای اینکه سیستم هامو ایمن کنم (تغییر تنظیمات توسط کاربران - ویروسی شدن - حذف کوکی ها - و درکل سالم موندن ویندوز ) از دیپ فریز استفاده می کنم .

شما چه نرم افزاری استفاده می کنین ؟

چقدر ازش راضی هستین ؟

چه قابلیت هایی داره ؟

این ها رو بگید تا از اطلاعات هم استفاده کنیم. مرسوووو
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 08 دي 1390,ساعت 18:35:39 »
zaman
کاربر جدید
*

نام كافي نت: زمان
تعداد ارسال: 17
michael_bolton_s@yahoo.com
ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : نرم افزارهایی که مثل دیپ فریز عمل می کنند رو معرفی کنید

دوست عزیز خسته نباشید.
من خودم اطلا از نرم افزارهایی مثل دیپ و.... استفاده نکردم
فقط یک انتی ویروس نصب کردم یو اس بی های سیستم هام هم بستم
همین
الحمدالله هم تا الان به مشکل برنخوردم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #2 : 08 دي 1390,ساعت 21:39:08 »
aliolieaei
كاربر عادي
**

نام كافي نت: مهرگان
تعداد ارسال: 65

ديدن مشخصات

سلام بر همگي من ابتدا از نورتون گاست استفاده مي كردم و ويروس كش به روز كه البته دردسر داشت.
بعد به سراغ فريز اومدم.اگر روي سيستم فريز(البته اخرين ور‍‍ژن)را نصب كنيد و يك ويروس كش مثل نود را هم تحت شبكه نصب و تنظيم كنيد تا آپديت شود قول مي دهم هيچ كدوم از سيستماتون مشكلي پيدا نكنه
موفق باشيد
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 09 دي 1390,ساعت 16:00:26 »
hamhameh
کاربر جدید
*

نام كافي نت: امین نت
تعداد ارسال: 44

ديدن مشخصات WWW آدرس ايميل

سلام
وقتی که از برنامه دیپ فریز استفاده می کنید نیاز به هیچ برنامه آنتی ویروس ندارید. وقت که خواستید دیپ فریز رو نصب کنید تمام درایو هاتون رو انتخاب کنید و بعد هم مراحل نصب رو انجام بدهید به شما قول می دهم که به مشکلی برنخورید بعد از اون هم  از نرم افزار اکرونیز استفاده کنید و از ویندوز تون توی فلش مموری بک آپ بگیرید و هر زمانی هم که سیستم تون مشکل دار شد با سی دی بوت اکرونیز اون رو برگردونید

من خودم دارم از این روش استفاده می کنم خیلی هم خوب جواب میده روی کلاینت هایم
من فقط روی سیستم سرور کافی نت آنت ویروس اینترنت سکرویتی کاسپر رو دارم که باهاش کلی حال می کنم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #4 : 10 دي 1390,ساعت 18:50:28 »
mehdi_elc
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مجدد
با دوستمون zaman موافق نیستم . چون اگر بزرگترین انتی ویروس رو هم نصب کنی کاربرهای نا اشنا خیلی راحت ...
ضمناً یواس بی رو نبندین . اصلا اگر میخوای موفق باشی نباید تکنولوژِ های روز رو ببندی و یا محدود کنی و برعکس پرینتر و شیر کن اسکنر و رایتر و ...
----
با علی علیایی هم موافق نیستم باز به همون دلیل بالا و اینکه اگرهم ویروس نگیره ، یه کاربر ناشی خیلی راحت سیستم رو میریزه به هم و انوقت باید بشینی یکی یکی تنظیمات رو عوض کنی ولی اگر فریز باشه یه ری استارت کارش رو تموم میکنه.
----
با هم همه (امین نت) هم موافق نیستم . اگر سیستم درحال کار ویروسی بشه و انتی ویروسی هم در کار نباشه جیغ کاربر در میاد که اقا این سیستمتون خیلی کنده و ...

من هم انتی ویروس نصب کردم و هم فریز کردم ولی مشکلی که دارم اینه که هرچند وقت یکبار باید سیستم ها رو یکی یکی از فریز دربیارم و انتی ویروس رو اپدیت کنم . 
خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 15 دي 1390,ساعت 06:58:24 »
mohandes90
کاربر جدید
*

نام كافي نت: مهندسان
تعداد ارسال: 28

ديدن مشخصات

سلام دوستان عزیز
من هم از دیپ فریز استفاده می کنم، و خیلی هم راضی هستم ولی نکته ای که باید به آن دقت کرد این است که گاهی اوقات بعضی نسخه های دیپ فریز از کار می افتد پس باید هر از گاهی به سیستم ها یه سری بزنید وگرنه ناگهان می بینید سیستم دیگه بالا نمیاد! این اتفاق یکبار برای من افتاد، البته با نصب یک آنتی ویروس و اسکن سیستم و سپس فعالسازی مجدد دیپ فریز مشکل حل شد.
فکر نمی کنم با توجه به وجود دیپ فریز دیگر نیازی به آنتی ویروس باشه چرا که هم برای آپدیت دردسر داره و هم سرعت سیستم را هنگام بالا آمدن کاهش میده.
مشکلی که من دارم با سرور هستش! مدتی هست که سرعت سرور به شدت افت کرده و با ریپیر و ریستور هم دردی دوا نشده! از تعویض ویندوز هم به شدت وحشت دارم چراکه دقیقا یک صبح تا عصر کافی نت بسته میشه، در ضمن این بار سوم خواهد بود که در طی 5 ماه گذشته میخوام ویندوز سرور را عوض کنم! با اینکه آنتی ویروس آپدیت شده نود32 دارم ولی نمی دانم چه مشکلی پیش آمده که سیستم به چنین روزی افتاده! خدا به من صبر بده!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #6 : 15 دي 1390,ساعت 11:41:10 »
hamhameh
کاربر جدید
*

نام كافي نت: امین نت
تعداد ارسال: 44

ديدن مشخصات WWW آدرس ايميل

سلام مجدد
با دوستمون zaman موافق نیستم . چون اگر بزرگترین انتی ویروس رو هم نصب کنی کاربرهای نا اشنا خیلی راحت ...
ضمناً یواس بی رو نبندین . اصلا اگر میخوای موفق باشی نباید تکنولوژِ های روز رو ببندی و یا محدود کنی و برعکس پرینتر و شیر کن اسکنر و رایتر و ...
----
با علی علیایی هم موافق نیستم باز به همون دلیل بالا و اینکه اگرهم ویروس نگیره ، یه کاربر ناشی خیلی راحت سیستم رو میریزه به هم و انوقت باید بشینی یکی یکی تنظیمات رو عوض کنی ولی اگر فریز باشه یه ری استارت کارش رو تموم میکنه.
----
با هم همه (امین نت) هم موافق نیستم . اگر سیستم درحال کار ویروسی بشه و انتی ویروسی هم در کار نباشه جیغ کاربر در میاد که اقا این سیستمتون خیلی کنده و ...

من هم انتی ویروس نصب کردم و هم فریز کردم ولی مشکلی که دارم اینه که هرچند وقت یکبار باید سیستم ها رو یکی یکی از فریز دربیارم و انتی ویروس رو اپدیت کنم . 

سلام
من تا الان مشکلی نداشتم ولی برای نصب می تونید آنتی ویروس تون رو در درایو دیگه ایی غیر از درایو ویندوز نصب کنید
خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 15 دي 1390,ساعت 14:44:06 »
mehdi_elc
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام دوستان عزیز
من هم از دیپ فریز استفاده می کنم، و خیلی هم راضی هستم ولی نکته ای که باید به آن دقت کرد این است که گاهی اوقات بعضی نسخه های دیپ فریز از کار می افتد پس باید هر از گاهی به سیستم ها یه سری بزنید وگرنه ناگهان می بینید سیستم دیگه بالا نمیاد! این اتفاق یکبار برای من افتاد، البته با نصب یک آنتی ویروس و اسکن سیستم و سپس فعالسازی مجدد دیپ فریز مشکل حل شد.
فکر نمی کنم با توجه به وجود دیپ فریز دیگر نیازی به آنتی ویروس باشه چرا که هم برای آپدیت دردسر داره و هم سرعت سیستم را هنگام بالا آمدن کاهش میده.
مشکلی که من دارم با سرور هستش! مدتی هست که سرعت سرور به شدت افت کرده و با ریپیر و ریستور هم دردی دوا نشده! از تعویض ویندوز هم به شدت وحشت دارم چراکه دقیقا یک صبح تا عصر کافی نت بسته میشه، در ضمن این بار سوم خواهد بود که در طی 5 ماه گذشته میخوام ویندوز سرور را عوض کنم! با اینکه آنتی ویروس آپدیت شده نود32 دارم ولی نمی دانم چه مشکلی پیش آمده که سیستم به چنین روزی افتاده! خدا به من صبر بده!
چرا وحشت عزیزم یکبار دیگه از صبح تا عصر روی سرورت کار کن و همه برنامه ها و تنظیمات رو کامل انجام بده در اخر کار از درایو ویندوزت ایمیج بگیر .
دفعات بعد که خواستی ویندوز عوض کنی نیازی به نصب و تنظیمات جدید نیست . کافی با همون نرم افزاری که ایمیج گرفتی ، اطلاعات رو به همون شکلی که ایمیج گرفتی برمیگردونه . نرم افزار های زیادی هستند و فکر کنم GOST32  نرم افزار خوبی باشه .
ضمنا طی 5 ماه سه بار ویندوز عوض کردن خیلی زیاده فکر کنم اصولی کار نمیکنی (فلش نصب میکنی اول ویروس یابی کن و همه رو دلیت کن ، کوکی ها رو هرچند وقت یبار پاک کن ، هر نرم افزاری رو نصب نکن ، بازی نصب نکن و ...)
خارج شده است
thanks

« پاسخ #8 : 16 دي 1390,ساعت 19:38:39 »
mohandes90
کاربر جدید
*

نام كافي نت: مهندسان
تعداد ارسال: 28

ديدن مشخصات

سلام دوستان عزیز
چرا وحشت عزیزم یکبار دیگه از صبح تا عصر روی سرورت کار کن و همه برنامه ها و تنظیمات رو کامل انجام بده در اخر کار از درایو ویندوزت ایمیج بگیر .
دفعات بعد که خواستی ویندوز عوض کنی نیازی به نصب و تنظیمات جدید نیست . کافی با همون نرم افزاری که ایمیج گرفتی ، اطلاعات رو به همون شکلی که ایمیج گرفتی برمیگردونه . نرم افزار های زیادی هستند و فکر کنم GOST32  نرم افزار خوبی باشه .
ضمنا طی 5 ماه سه بار ویندوز عوض کردن خیلی زیاده فکر کنم اصولی کار نمیکنی (فلش نصب میکنی اول ویروس یابی کن و همه رو دلیت کن ، کوکی ها رو هرچند وقت یبار پاک کن ، هر نرم افزاری رو نصب نکن ، بازی نصب نکن و ...)

سلام
ممنون از راهنماییتون. بله این دفعه حتما باید ایمیج بگیرم. اصولی کار می کنیم ولی خب گاهی اوقات از دستمون در میره، مثل این دفعه. دو دفعه قبل هم به دلایل دیگری باید به هر ترتیب ویندوز عوض می شد.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #9 : 17 دي 1390,ساعت 16:54:41 »
aliolieaei
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات

----
شما دقیقاً کار من را کردید ولی باز هم با من مخالفید؟!!!!فقط من مشکلی با ویروس کش ها از لحاظ آپدیت ندارم.نسخه سرور نصب کردم و وقتی سرور آپدیت می شود کل سیستم ها آپدیت می شوند.حالا وقتی فریز هست دوباره آپدیت پاک می شوند ولی چون آپدیت از سرور شبکه داخلی انجام می گیرد با سرعت بالا و بدون مصرف کردن پهنای باند اینترنت صورت می گیرد.البته من چون توی دانشگاهم ویندوز سرور را 2003 ریختم و توربو و آپدیت را این سیستم انجام می دهد و با ریموت دسکتاپ کنترلش می کنم و غیر از این دو کار وظیفه دیگری نداره به همین خاطر خدا را شکر سرورم 4 ساله داره دائماً کار می کنه.
ضمناً یک کاربر ناشی چطوری می تونه ویندوز سیستم را دچار مشکل کنه؟وقتی روی سیستم فریز هست چند راه نفوذ باقی می ماند:1- با برنامه های موجود پسورد فریز را پاک کنه که من گفتم باید از آخرین ورژن فریز استفاده بشود.2- با سی دی بوتیبل وریندوز را پاک کند که من هیچ یک از سیستم هام درایور سی دی نداره ضمناً روی همه بایوس ها پسورد گذاشتتم.من 10 ساله کارم کافی نت داری هست و این نتیجه کار ده ساله هست نه یکی دو روز....
با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #10 : 21 دي 1390,ساعت 18:36:47 »
mehdi_elc
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام اقا علی
ما مخلص بچه های با تجربه هم هستیم .
به قول بچه ها   کرتیم  داش

من حواسم نبود خیال کردم فقط انتی ویروس نصب کردی .
اره تو درست می گی یه انتی ویروس که اپدیتش رو از سرورت بگیره و یه دیپ فریز کار رو خیلی راحت میکنه .

خارج شده است
thanks

« پاسخ #11 : 24 دي 1390,ساعت 20:07:56 »
mehdi_elc
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بچه ها نظرتون در مورد Privacy Shield 3.0.7 چیه ؟
« آخرين ويرايش: 24 دي 1390,ساعت 20:09:43 توسط mehdi_elc » خارج شده است
thanks

« پاسخ #12 : 29 دي 1390,ساعت 11:15:53 »
narges24
كاربر عادي
**

نام كافي نت: alizadeh
تعداد ارسال: 68

ديدن مشخصات

salam be hame hmakaraye aziz
1.drive snapshot
2.rollbach rx
in ham ham ye noee dige az narm afzar ke mesle deep freze hast

خارج شده است
thanks

« پاسخ #13 : 08 بهمن 1390,ساعت 05:33:53 »
aliolieaei
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات

سلام اقا علی
ما مخلص بچه های با تجربه هم هستیم .
به قول بچه ها   کرتیم  داش

من حواسم نبود خیال کردم فقط انتی ویروس نصب کردی .
اره تو درست می گی یه انتی ویروس که اپدیتش رو از سرورت بگیره و یه دیپ فریز کار رو خیلی راحت میکنه .

چاکریم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #14 : 17 بهمن 1390,ساعت 02:55:39 »
daryanet
کاربر جدید
*

نام كافي نت: دریانت
تعداد ارسال: 30

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام به همه دوستان

نظر شما درمورد کار در کافی نت چیه ؟   دیدین بعضی از مشتریا چقدر سمچ هستن ، بعضیا فکر میکنن خودشون مخترع کامپیوترن یا توی مانیتور سرک میکشن که این از نظر من خیلی کار ذشتی هست!! چون مشتری از ما کار میخوات نباید توی کار ما دخالت کنه و کار ما رو ببینه که بعد بگه خوب این که کاری نداشت و ....!!
بنظر من دکور کافی نت رو جوری باید چید  که مشتری نتونه به مانیتور سرور دسترسی داشته باشه !! نظر شما در این مورد چیه  ؟؟
خارج شده است
thanks

صفحه: [1] 2
پرش به :