صفحه: [1]
موضوع: سرعت پایین در دریافت فایل  (دفعات بازدید: 5647 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 16 تير 1389,ساعت 06:49:22 »
mh2kh
كاربر عادي
**

نام كافي نت: دانشجو
تعداد ارسال: 81

ديدن مشخصات آدرس ايميل
سرعت پایین در دریافت فایل

باسلام
یه سوال داشتم وقتی از فرمان-روی استشین موردنظر کلیک میکنی قسمت مدیریت فایل می خوای فایلی رو از روی کلاینت ها به سیستم سرور کپی کنی با سرعت خیلی پایینه اینکار انجام میشه-تنظیمات خاصی داره یا کلا اینجوریه و سرعتش پایینه-اگه راهنمایی کنید ممنون می شم
با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 16 تير 1389,ساعت 09:21:57 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : سرعت پایین در دریافت فایل

حجم فایلی که می خواهید دریافت کنید چقدره؟
برای فایل های بزرگ بهتره از شیرینگ ویندوز استفاده کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 16 تير 1389,ساعت 22:32:52 »
mh2kh
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

حجم فایل خیلی نیست مثلا من یا فایل 6 مگی رو نتونستم با این روش انتقال بدم و بی خیالش شدم-فکر نمی کنم 6 مگ زیاد باشه
واسه ارسال فایل خوبه(از سرور به کلاینت ها)اما دریافت خیلی بده از همون شرینگ ویندوز استفاده می کنم اما بعضی موقع ها قاطی می کنه می گه اجازه دسترسی ندارید اون وقت هاست که این روش برنامه چاره ساز خواهد بود که داره خیلی بد عمل می کنه

خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 16 تير 1389,ساعت 23:19:21 »
mh2kh
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

یه سوال دیگه میشه با این برنامه محدودیت ایجاد کرد که روی سیستم ها برنامه نصب نشه-و سوال دیگه این که وقتی محدودیت ایجاد می کنی که خیلی هاشون هم کار نمی کنند واسه اینکه محدودیت رو برداری باید unlimite station  رو انتخاب کنیم این کار رو می کنم اما درست نمیشه چکار کنم راهنمایی کنید ممنون می شم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #4 : 16 تير 1389,ساعت 23:47:37 »
مهدی
کاربر جدید
*

نام كافي نت: DET.NET
تعداد ارسال: 39
کالج det_net_caffeenet@yhaoo.com
ديدن مشخصات آدرس ايميل

با اجازه اقاي ذاكري نيا من جواب اين دوستمونو بدم .
اگر جلوي نصب نرم افزار روي سيستمها رو ميخواي بگيريد بهترين راه ساخت يك يوزر غير admin‌ روي كلاينته
اگر از ويندوز XP ‌استفاده ميكنيد در زمان سخت يوزر گزينه  limited رو انتخاب كنيد
اگر از ويندوز seven ‌استفاده ميكنيد از گزينه standard user استفاده كنيد
بعد از ساخت يوزر دوم تو ويندوز  xp كه كلا موقع نصب error  ميده مگر اينكه run as administrator بزنيد ! كه بعدش بايد پسوورد Admin ‌بهش بدي تا نصب بشه
تو ويندوز seven ‌موقع نصب مستقيما پسورد admin ميخواد كه اصولا كاربر پسورد  admin ‌رو نميدونه و نميتونه نصب كنه
در ضمن ليميت كردن خاصيتهاي زيادي داره كه بعد از اينكه اجرا كردي خودت متوجه ميشي، كه در نتيجش طول عمر ويندوزات خيلي بيشتر ميشه 
در ضمن تا فراموش نكردم بگم كه روي يوز فعلي كه داره كار ميكنه حتما پسورد بزار كه كاربر وقتي ريست كرد نتونه راحت وارد يوزر Admin ‌بشه

خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 17 تير 1389,ساعت 00:04:56 »
mh2kh
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مرسی مهدی جان امامن قبلااین کارو کردم اما باساخت یوزر لیمیت بازم هم خیلی ازبرنامه ها نصب میشن مشکل من دانلود منیجره که نصب می کنند و باعث کم شدن سرعت سیستم های دیگه میشه از قضا هرکاری میکنم این دانلود منیجر لعنتی نصب میشه-چکارکنم دانلودمنیجرو میزارم خودت امتحان کن ببین می شه با لیمیت کردن جلوشو گرفت منکه نتونستم
http://rapidshare.com/files/405648639/Internet_Download_Manager_5.12.6.rar
خارج شده است
thanks

« پاسخ #6 : 17 تير 1389,ساعت 03:15:29 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام.
بله شما هم با استفاده از سیستم بستن اتوماتیک (راهنمای این بخش رو در نرم افزار مطالعه کنید) و هم محدود کردن پهنای باند میتونید جلوی استفاده از دانلود منیجر رو بگیرید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #7 : 17 تير 1389,ساعت 03:36:02 »
mh2kh
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله آدمین عزیز این راه رو خوندنمو امتحان کردم اما فکر نمی کنم بتونه جلوشونو بگیره چون برنامه هم نصب میشه و هم کار می کنه برنامه فقط می بنده که دانلود منیجر وقتی می بندی میره تو نوار کنار ساعت که باز می شه باهاش دانلود کرد-و اما محدود کردن پهنای باند شاید بشه کاری کرد
ولی آدمین جواب پایین بودن بودن سرعت دریافت فایل و ندادنی واسه یه فایل 6-7 مگی سرعت خیلی پایینه مشکل تنظیماته یا برنامه با این قسمت مشکل داره
حالا که دیگه مزاحمت شدم این سوال رو هم بکنم این آنتی ویروسی که داره واسه خود برنامست یعنی یه آنتی ویروس مخصوص واسه برنامه توربو نته-اگه آره خوب آین آنتی ویروس نیاز به آپدیت نداره چه جوری آپدیتش کنیم
با تشکر به از جواباتون
خارج شده است
thanks

« پاسخ #8 : 17 تير 1389,ساعت 06:14:20 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

احتمال میدم مشکل دریافت فایل باگ در نرم افزار باشه که باید سر فرصت بشینم برسی کنم احتمالا تو الگوریتمش یه مشکلی وجود داشته باشه.
در مورد آنتی ویروس خیر. نیاز به آپدیت نداره. این آنتی ویروس با بررسی استارت آپ ویندوز به شما اخطار آلودگی سیستم رو میده.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #9 : 20 تير 1389,ساعت 06:26:00 »
مهدی
کاربر جدید
*

نام كافي نت: DET.NET
تعداد ارسال: 39
کالج det_net_caffeenet@yhaoo.com
ديدن مشخصات آدرس ايميل

من خودم هم این مشکلو داشتم ولی تقریبا به همه فهموندم که نباید دانلود منیجر نصب کنند .
در ضمن ایدی آقای ذاکری نیا ادمین به معنای administrator هست نه آدمین !!!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #10 : 20 تير 1389,ساعت 14:56:33 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

ممنون
خارج شده است

thanks

« پاسخ #11 : 22 تير 1389,ساعت 06:45:25 »
mh2kh
كاربر عادي
**

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مهدی جان بله منم تاحدودی دارم فرهنگ سازی میکنم البته بلاخره بعد از کلی ور رفتن تونستم از Group policy کاری کنم که هیچکس نتونه حتی فکر نصب رو بکنه کاملا هم جواب میده اما چون یه خورده سخته و طولانیه واسه من که بایدروی چندین سیستم این کاررو بکنم نمی صرفه و من حالشو ندارم
در مورد ادمین یا آدمین هم بله میدونم اما اگه شما اهل فروم و بحثهای دسته جمعی باشی معمولا به مدیریت سایت ادمین یا آدمین می گن که اگه آیدیشم به همین نام باشه که دیگه هیچ-شما توقع نداشته باشید که ینده به نام اصلی صدابزنم چون آیدی به همین دلیل وجود داره که هرکسی به نام اصلی صدا زده نشه و با نام های انتخاب شده شناخته بشن-درسته آقا مهدی
خارج شده است
thanks

« پاسخ #12 : 14 فروردين 1393,ساعت 06:44:15 »
chatnet
کاربر جدید
*

نام كافي نت: چت نت
تعداد ارسال: 7

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بهترین کار اینه خودتون دانلود منیجر واسه همه سیستم ها نصب کنید روش پس بزارید و محدودیت حجم و سرعت رو تنظیم کنید نه کسی می تونه پاک کنه نه میتونه ورژن دیگه ای نص کنه (این جا یه تالار فنی و حرفه ای  دوستان قلت املایی یا نوع نگارش اهمیت زیادی نداره  )
خارج شده است
thanks

صفحه: [1]
پرش به :