صفحه: [1]
موضوع: مشکل (کافی نت زمان)  (دفعات بازدید: 2292 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 26 اسفند 1391,ساعت 08:33:00 »
master7218
کاربر جدید
*

نام كافي نت: زمان
تعداد ارسال: 2

ديدن مشخصات آدرس ايميل
مشکل (کافی نت زمان)

با سلام
من یک ماهی هستش که نرم افزار جدید رو از روی سایت گرفتم و روی سیستم هام نصب کردم اول از همه که مشکل داشتم با شناسایی سیستم ها و الان هر از گاهی سیستم ها رو نشون نمیده و در صورتی که کاربر نشسته و داره استفاده می کنه از دسترس من خارجش میکنه.
سیستم هایی که کاربر داره هزینه رو محاسبه می کنه ولی من نمیتونم هیچ گونه دسترسی به سیستم داشته باشم.
سیستم هایی که روشن هم هستش رواز دسترس خارج میکنه و به اونا هم هیچ دسترسی ندارم .
شبکه اینجا وایرلس هستش و تمامی سیستم ها هم از طریق کارت شبکه وایرلس به شبکه متصل شدن.
تمامی مراحل نصب رو هم درست انجام دادم ولی الان این مشکل رو دارم. کار کردنش دل به خواهی شده هر موقع میخواد شبکه رو نشون میده و دسترسی رو برام باز میزاره و هر موقع نخواد قطعش میکنه .
میشه راهنماییم کنین.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 27 اسفند 1391,ساعت 10:26:26 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : مشکل (کافی نت زمان)

سلام.
آیپی سرورتون رو ثابت کنید (در صورتی که ثابت نیست) و فایل معرف رو ساخته با دیپ فریز غیرفعال در کلاینت ها نصبش کنید. (اکانت ادمین)
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 10 فروردين 1392,ساعت 23:08:34 »
master7218
کاربر جدید
*

نام كافي نت: زمان
تعداد ارسال: 2

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس جان من همه این کارا رو هم کردم ولی همون مشکل رو دارم
آی پی سیستمهام رو درست نشون نمیده توی سرور ولی همه ی کلاینتها رو توی شبکه دارم در صورتی که به جای 6 تا آی پی 3 تا آی پی توی قسمت آی پی ها دارم.
حالت مانیتورینگ هم به هیچ عنوان کار نمیکنه
بالاش مینویسه استیشن 28 و صفحه سفید میمونه.
ممنون میشم کمکم کنید.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 11 فروردين 1392,ساعت 00:08:59 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

اینکه بالاش شماره استیشن نجومی مینویسه واسه اینکه سرورتون رو آپدیت کردید  ولی کلاینت ها رو آپدیت نکردید.
پس در مرحله اول فایل آپدیت رو دانلود کنید و با دیپ فریز غیرفعال و اکانت ادمین در کلاینت ها و سرور نصب بفرمائید.
آخرین فایل معرفی که ساخته و در کلاینت ها نصب کردید رو اجرا کنید و آیپی که نشون میده رو اینجا بنویسید.
سپس وارد منوی راهنما شده و مشاهده جزئیات کانکشن رو بزنید. و از اول متن خط دوم که نوشته Your IP is رو هم اینجا بنویسید.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :