صفحه: [1]
موضوع: چند تا مشکل  (دفعات بازدید: 2817 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 10 دي 1391,ساعت 22:43:51 »
jame almostafa
کاربر جدید
*

نام كافي نت: jame almostafa
تعداد ارسال: 40

ديدن مشخصات
چند تا مشکل

سلام خسته نباشید
مهندس جون امروز با دست پر اومدم خدمتتون و حسابی میخوام اذیتتون کنم. چند تا سوال:

1- آپدیت جدیدتون رو دانلود کردم ولی تو مرحله آپدیت سرور پنجره استاپ ورکین معروف ویندوز سون رو میده چندبار امتحان کردم ولی درست نمیشه. چند بار دانلود کرد ولی درست نشد؟؟؟

2- دو تا از سیستم ها در قسمت فرمان به صورت ناگهانی خاموش میشن و بعد از چند دقیقه باز روشن میشن؟؟؟ البته لازم به ذکر که یکی از سیستم ها تازه ویندوزش رو عوض کردم.

3- اجرا نشدن محدودیت اعمال شده در قمست فرمان مثلا اینکه به درایو c دسترسی نداشته باشند؟؟؟

4- یکی از سیستم ها وقتی کاربر داره کار میکنه پیغام لاگ آف میده در صورتی که کاربر مشغول به کار و اصلاً لاگ آف و لاگ آن نکرده؟؟؟

5- این یکی خیلی مهمه: این که با فعال کردن گزینه استفاده از توربو سرور به عنوان پروگسی، دیگه مقدار حجم استفاده شده توسط کاربر رو محاسبه نمی کنه و محدودیت هایی که تو قسمت گروه بندی مشخص کردم رو اجرا نمی کنه؟؟؟

6- و آخرین سوال این که می خواستم بدون نرم افزار امکان این رو داره که با لاگ آف کردن یوزر و لاگ آن کردنش مقدار حجمی که تا اون موقعه استفاده کرده رو نشانش بده( البته فقط برای آگاهی خود کاربر )؟؟؟

بازم از این همه زحمت عذرخواهی می کنم . متشکرم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 11 دي 1391,ساعت 08:58:15 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : چند تا مشکل

سلام. (قبل از انجام هر مرحله عبارت در کلاینت و سرور دیپ فریز رو غیرفعال کنید اضافه کنید بی زحمت)
1ـ برای آپدیت : وارد بخش دانلود سایت بشید و فایل بروزرسان رو دانلود کنید. و فایل بروزرسان رو با اکانت ادمین ویندوز نصب کنید.
2ـ در دو سیستمی که مشکل دارند فایل معرف رو مجدد پس از ساخت نصب کنید. و چک بفرمائید فایل معرف آیپی سرورتون رو نشون بده.
در صورتی که بعد از انجام کار بالا مشکل حل نشد در قسمت تنظیمات پیشرفته Network Delay  رو یک واحد زیاد کنید.
3ـ برای اعمال محدودیت ها باید سیستم ریستارت بشه.
4ـ همون کاری که در مرحله 2 گفتم انجام بدید.
5ـ خب این گزینه رو یا اگه فعال می کنید استفاده کنید (تا حجم انداخته بشه) یا اگه استفاده نمی کنید فعال نکنید.
6ـ در سرور می تونید حجم مصرفی کل یوزر رو ببینید اما در کلاینت خیر. (البته اگه اشتباه نکنم. برای اطمینان بیشتر تست بفرمائید.)

در پایان تاکید میکنم دیپ فریز رو قبل از انجام مراحل بالا غیرفعال بفرمائید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 11 دي 1391,ساعت 21:54:01 »
jame almostafa
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام ممنونم از این که پاسخگو هستید
 در مورد گزینه 1 تو سیستم سرور دیپ فریض ندارم و کلاً با یوزر ادمین کار می کنم.
در مورد گزینه 2 و 4 اگر این گزینه network delay گزینه سودمندی هست تا آخر زیادش بکنیم که دیگه مشکلی نداشته باشیم و از این بابت خیالمون راحت باشه.
در مورد گزینه 3 از موقعی که تنظیمات انجام شده حداقل سیستم ها 10 بار خاموش و روشن و ریستارت شدند. یکی از تنظیمات در دسترس نبودن درایو سی هستش که با تمام مخلّفاتش در دسترس هستش.
در مورد گزینه 5 جایی که میشه این امکان رو فعال کرد زیرش نوشته شده که اگر می خواهید لاگ کنید سایت های بازید شده رو باید این گزینه حتما فعال باشه. و لاگ کردن سیستم ها برای من بسیار مهمه.
در مورد گزینه 6 منظورم امکان مشاهده کل مصرف برای کاربر بود ( در حال حاضر با خروج و ورود مجدد کاربر به سیستم، تو پنجره ی کوچیکی که پایین سمت راست می یاد حجم کارکردش رو صفر نشون میده) اگر امکان صفر نشدن این گزینه برای کاربر هست بفرمایید.

بازم متشکرم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 11 دي 1391,ساعت 22:27:16 »
jame almostafa
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام مهندس جون
در مورد گزینه 3 مشکل حل خیلی ممنون
جهت اطلاع بقیه دوستان: بعد تغییرات و اعمال محدودیت ها باید سیستم یا سیستم های مورد نظر تو قسمت فرمان تیک بخوره و روی یکی از سیستم هایی که انتخاب شده راست کلیک بشه و از بخش دستورات ساخته شده گزینه limite Station انتخاب بشه.

با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #4 : 12 دي 1391,ساعت 22:58:55 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

صحبتتون در مورد Network Delay منطقیه اما درست نیست!
مقدار این گزینه رو باید در حد کمی زیاد کنید تا وقتی سیستم ها توسط کاربر خاموش میشند نرم افزار اون ها رو روشن نشون نده.
در مورد مشکل 5 شما این گزینه رو غیرفعال کنید لاگ هاتون انجام میشه. باید این متن رو حذف میکردیم که یادمون رفت!! (عذرخواهی)
در صورتی که حجم در کلاینت یا سرور صفر نشون میده در قسمت پهنای باند یا قسمت فرمان روی استیشن کلیک راست کنید و گزینه روش محاسبه حجم رو انتخاب کنید و روش های مختلف رو تست بفرمائید. مخصوصا روش 2 که باید رو اکثر سیستم ها جواب بده.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #5 : 13 دي 1391,ساعت 00:00:31 »
jame almostafa
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام خسته نباشید

خیلی ممنون از راهنماییتون

در مورد آدرسی که تو خط آخر دادین من هر چی گشتم آدرس پیدا نکردم ( در هر دو قسمت)

در مورد آپدیت نشدن نرم افزار خدمتتون عرض کنم که فکر می کنم نرم افزار تو سرور مشکل داره که خواستم یکبار دیگه نصبش کنم. پس رفتم سراغ بک آپ گیری که اون هم مشکل داره و با اینکه یک فایل زیپ میسازه پیغام عملیات درست به اتمام نرسید میده. میخواستم بدونم این پیغام واقعی هست یا نه؟

فایل هایی که تو فایل زیپ هستش ایناست

با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #6 : 13 دي 1391,ساعت 10:42:51 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با سلام
برای بکاپ گیری بهترین روش اینه که بعد از اینکه کاملا از نرم افزار خارج شدید از درایور c کل پوشه نرم افزار رو به جای دیگه ای کپی کنید و بعد از نصب مجدد برگردونید سرجاش
انتخاب روش محاسبه هم توی قسمت پهنای باند هستش که با راست کلیک روی استیشن هاتون می تونید گزینه های روش محاسبه رو انتخاب کنید
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #7 : 13 دي 1391,ساعت 13:10:59 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

در صورتی که اون مسیری که گفتم در نرم افزار ندارید نسخه استفاده شده قدیمیه که باید به نسخه جدید بروز کنید (هم کلاینت و هم سرور)
در صورتی که بکاپ گیری خطا میده ولی فایل زیپ ساخته میشه به خطا توجه نکنید. اما بهتر کل پوشه نرم افزار رو کپی داشته باشید. (البته فولدر backup داخلشو حذف کنید تا حجمش کم بشه)
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :