صفحه: [1]
موضوع: ترفندهای کاربران برای دور زدن نرم افزار  (دفعات بازدید: 1732 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 19 ارديبهشت 1390,ساعت 19:31:38 »
aliolieaei
كاربر عادي
**

نام كافي نت: مهرگان
تعداد ارسال: 65

ديدن مشخصات
ترفندهای کاربران برای دور زدن نرم افزار

هر نرم افزای با هر قدرتی که داشته باشد بالاخره راهی هست که بتوان آنرا دور زد.حالا این دور زدن شامل اشکالات نرم افزار یا تنظیمات بد نرم افزار و یا حتی شرایط خاص می شود.
در این تاپیت دوستان اگر تجربه ای در دور زدن برنامه دیدن بیان کنند تا از سوء استفاده احتمالی جلوگیری شود.
چند نکته را خودم ذکر می کنم.
مشکل:برخی از کاربران با جدا کردن کابل از پشت سیستم و قطع ارتباط کلاینت با سرور اقدام به استفاده رایگان می کردند.هر چند که اینترنت هم قطع می شد ولی دیده شد که کاربران با سیستم دارند بازی می کنند یا تایپ و ...بدی این کار این است که یک سیستم اشغال می شود.
راه حل :من برای رفع این مشکل در برنامه نوع شبکه را کافی نت انتخاب کردم و گزینه قطع ارتباط را روی قفل گذاشته و برای سیستم ها ارسال کردم که با قطع ارتباط سیستم قفل می گردد.ولی یک مشکل دارم این است که با وجود ب17 سیستم بعضی وقتها کاربرانی که در حال استفاده هستند دستکتاپشون قفل می شود که به دلیل کند شدن ارتباط با سرور است.و یا وقتی سرور سرش شلوغ می شود(چند کار را روی سرور انجام می دهید)این اشکال کاملاً مشهود می باشد.
مشکل:اگر سیستم روی کاربر مدیر باشد کاربران برنامه را از کنترل پنل حذف می کنند.و به راحتی با سیستم کار می کنند.
راه حل:سیستم را روی حالت یوزر بگذارید.
ولی وقتی توی سایت دانشگاه کلاس برگزار می گردد من یک مشکل دارم که دانشجویان نمی توانند از کلیه امکانات ویندوز استفاده کنند که باعث گله اساتید می شود!!!!؟چه باید کرد؟!!!کسی راه حلی نداره؟
مشکل: با زدن قطع اینترنت برای کاربران عادی؛با ست شدن پروکسی در اکسپلورر سایت باز نمی شود ولی مشاهده شده برخی از کاربران با استفاده از دیگر مرورگرها با اینترنت کار می کنند.
راه حل:راه حلی یافت نکردم.اگر موزیلا را ببندی با اپرا یا با Aol یا با کروم یا .....
خارج شده است
thanks

صفحه: [1]
پرش به :