صفحه: 1 [2]
موضوع: استارت آپ  (دفعات بازدید: 8156 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« پاسخ #15 : 09 تير 1390,ساعت 21:55:30 »
aliolieaei
كاربر عادي
**

نام كافي نت: مهرگان
تعداد ارسال: 65

ديدن مشخصات
پاسخ : استارت آپ

سلام.
من هم همین مشکل را قبلا داشتم.برنامه را دوباره نصب کنید درست می شود.ضمنا اگر اکانتین دارید از بک آپ استفاده نکنید که مثل اولش می شود.برای یکی دو ماه مشکل حل می شود ولی بهترین راه همون طور که دوستمون هم اشاره کرد تعویض ویندوزه.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #16 : 09 تير 1390,ساعت 21:58:01 »
aliolieaei
كاربر عادي
**

نام كافي نت: مهرگان
تعداد ارسال: 65

ديدن مشخصات

دوست عزیز فکر نمیکنید واسه عوض کردن ویندوز زود باشه؟عوض کردن ویندوز که رفع کردن مشکل نیست-اگه بخواییم واسه هر مشکلی یه بار ویندوز عوض کنم که باید یکی رو استخدام کنم برام ویندوز عوض کنه
دوست عزیر ففط کافیه ویندوز سرور را عوض کنید فکر نمی کنم با نصب برنامه ها و درایورها بیش از یک ساعت بشود ولی مشکل کاملا حل می شود
خارج شده است
thanks

« پاسخ #17 : 10 تير 1390,ساعت 19:42:18 »
mh2kh
كاربر عادي
**

نام كافي نت: دانشجو
تعداد ارسال: 81

ديدن مشخصات آدرس ايميل

می دونم با عوض کردن ویندوز سرور درست میشه ولی اگه بخواییم واسه هر مشکلی یه بار ویندوز عوض کنم که نمی شه واسه حل مشکل بهتر نیست کمی تلاش کنیم و بعد به فکر عوض کردن باشیم؟همین یه مدت پیش مجبور شدم به خاطر محاسبه پرینت ها کل سیستم هامو ویندوز عوض کنم اگه راه حلی بود که عوض نکنم بهتر نبود؟پس همیشه عوض کردن ویندوز بهترین روش نیست
با غیر فعال کردن تامیر(تاخیر)فکرنمیکنم درست بشه احتمالا یه بار امتحان کردم ولی دوباره امتحان می کنم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #18 : 06 مرداد 1390,ساعت 06:39:56 »
Aftabgardan
کاربر جدید
*

نام كافي نت: آفتابگردان
تعداد ارسال: 39
aftabgardan.system
ديدن مشخصات WWW

با سلام خدمت دوستان به ویژه mh2kh

من به این همه پشت کار شما(mh2kh) برای حل مشکل احترام میزارم. ولی با یه 2  2 تا 4 تا خیلی راحت به این نتیجه میرسید که اگه این زمانی رو که واسه حل این اشکال گذاشتین

واسه نصب ویندوز میزاشتین تا الان می تونستید n بار ویندوز عوض کنید که هم کارتون راه میافتاد هم مشکل رفع میشد. در ضمن با 1 برنامه پشتیبان گیری در عرض زمانی حدود 15

دقیقه ویندوز با همه برنامه ها مثل روز اول میشه.

دوست من هدف از قرار دادن پست قبلی فقط راهنمایی بود و دوستان در استفاده از این راه کاملا مختار هستند.

بازم اگه فکر میکنید راه بهتری وجود داره خوشحال میشم بگید تا همه یاد بگیرن.

راستی این نکته را فراموش کردم که من این راه حل (عوض کردن ویندوز) را پس از 3 هفته بعد از بروز مشکل و سر و کله زدن با نرم افزار و ویندوز استفاده کردم.
« آخرين ويرايش: 06 مرداد 1390,ساعت 06:42:33 توسط Aftabgardan » خارج شده است

همچون آفتابگردان تا آخرین ذره از نور استفاده کن. شاید دیگر نوری نباشد...
thanks

صفحه: 1 [2]
پرش به :