صفحه: [1]
موضوع: اسکریپت نویسی  (دفعات بازدید: 1820 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 21 اسفند 1391,ساعت 21:51:19 »
jame almostafa
کاربر جدید
*

نام كافي نت: jame almostafa
تعداد ارسال: 40

ديدن مشخصات
اسکریپت نویسی

سلام خسته نباشید

چند تا مشکل در مورد اسکریپت نویسی دارم.

این که یک تصویر یا یک متن رو وقتی کاربر با حساب کاربری خودش شروع به کار می کنه، بهش نشون داده بشه خیلی برای من پرکاربرد و بدرد بخوره. ولی چند تا مشکل دارم تو این زمینه که:

چون سیستم ها دیپ فریز داره سخته هر وقت که بخوای یک صفحه جدید نمایش داده بشه اون صفحه رو بذاری روی کلاینت و باید روی سرور باشه و آدرس سرور رو بدی که اجرا بشه موقعه ورود. آدرس و دستوری که من میدم اینه

#begin_time#
Run "visit,http://10.100.0.5/d$/001.jpg"
این آی پی ماله سرور هست و آدرسی که دادم جایی هست که فایل تصویری قرار داره. ولی موقعه نمایش چند تا مشکل داره که عبارتند از:

1- در حالتی که کاربر وارد میشه چه با اکانت خودش چه با پاپلیک یوزر اصلا صفحه اینترنت اکسپلورر باز نمی شه (در واقع دستور اجرا نمیشه) ولی اگر از روی سرور دکمه شروع رو بزنم صفحه اینترنت اکسپلورر باز میشه ولی cannot display  میده. (فکر می کنم طرز آدرس دادنم مشکل داره)

2- و مشکل دوم اینکه فایلی که من می خوام نشون بده یک فایل تصویری هست با فرمت .jpg چرا باید حتماً در اینترنت اکسپلورر نشون داده بشه. و اگر این موضوع اجباری هست چیکار کنم که اینترنت اکسپلورر اندازه عکسم باشه و دور عکس خالی نباشه.

در پایان این گلایه رو هم دارم که بخش اسکریپت نویسی تون خیلی وقته مطلب جدید گذاشته نشده اگر به این بخش هم توجهی داشته باشید ممنون میشم.

خیلی ممنون که در مورد مشکلات راهنمایی می فرمایید و پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک می گم. ممنون
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 21 اسفند 1391,ساعت 23:22:42 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : اسکریپت نویسی

سلام. با تشکر از شما و تبریک سال نو.
شما بهتره برای این منظور از بخش تبلیغات نرم افزار استفاده کنید. در این بخش می تونید صفحه ای که در اینترنت یا لوکال بارگذاری شده با آدرس صحیح به کلاینت ها نشون بدید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 21 اسفند 1391,ساعت 23:54:11 »
jame almostafa
کاربر جدید
*

نام كافي نت: jame almostafa
تعداد ارسال: 40

ديدن مشخصات

در قسمت راهنمای نرم افزار در مورد بخش تبلیغات مطلبی پیدا نکردم

میشه لطف کنید و توضیحی در این مورد بدید

1- اینکه حتما باید فایلم رو روی اینترنت آپلود کنم؟

2- من این آدرس را دادم ولی جواب نداد
http://10.100.0.5/d$/001.jpg
ممنونم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 22 اسفند 1391,ساعت 11:37:47 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مسیر فایل باید از طریق مرورگر در کلاینت ها قابل دسترسی باشه. حالا چه تو اینترنت آپلود بشه یا تو سرورتو به صورت لوکال باشه.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :