صفحه: [1]
موضوع: ایجاد انواع محدودیت  (دفعات بازدید: 2893 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 29 شهريور 1392,ساعت 20:02:22 »
sadeghilpt
کاربر جدید
*

نام كافي نت: jahad
تعداد ارسال: 4

ديدن مشخصات
ایجاد انواع محدودیت

با سلام
5 سیستم دارم که یکی را سرور قرار داده ام و نسخه سرور نرم افزار turbo net manager را روی آن نصب کرده ام و 4 سیستم را کلاینت قرار داده ام حال میخواهم برای 4 سیستم دیگر (کلاینت ها)  فقط محدودیت اینترنت ایجاد کنم یعنی فقط محدودیت حجم دانلود داشته باشند مثلا هر سیستم در ماه 500 مگابایت حق استفاده از اینترنت داشته باشند و اگر به شکلی باشد که کاربر در کلاینت یوزر و پسوورد را وارد کند اینترنت وصلا و زمان لوگ اوت فقط اینترنت قطع شود و به محض اینکه مقدار حجم تعریف شده تمام شد فقط اینترنت قطع شود و کاربر بتواند از امکانات ویندوز سیستم استفاده کند لطف کنید گام به گام راهنمایی کنید.
با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 29 شهريور 1392,ساعت 20:12:41 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : ایجاد انواع محدودیت

سلام.
ابتدا در کلاینت ها دیپ فریز رو غیرفعال می کنید.
سپس در بخش تنظیمات پانل کاربر قطع نمودن اینترنت برای استیشن های خالی و قطع اینترنت برای کاربران عادی رو فعال می کنید.
در بخش دانلود لیست نرم افزار هایی که ممکنه کاربرا برای استفاده از اینترنت ازش استفاده کنند می نویسید.(در قسمت بستن برنامه های زیر)
سپس اشتراک ها رو طوری که خودتون دوست دارید از طریق مشترکین می سازید.
سپس در قسمت فرمان تیک کنار همه استیشن ها رو می زنید و از بخش دستورات گزینه SetDefaults را انتخاب می کنید و مقابل Login Always عدد1 نوشته و ارسال می کنید.
حال می توانید دیپ فریز رو فعال بفرمائید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 30 شهريور 1392,ساعت 06:25:57 »
sadeghilpt
کاربر جدید
*

نام كافي نت: jahad
تعداد ارسال: 4

ديدن مشخصات

مهندس از پاسخگویی به موقع شما واقعا متشکرم...
متاسفانه هر کاری کردم نتوانستم محدودیت دانلود برای مشترکین تعریف کنم همانطور که عرض کردم میخواهم مشترک تعریف کنم که هر یک فقط و فقط 500 مگ در ماه حق استفاده از اینترنت را داشته باشد حال مشترک چه بخواهد 500 مگ را در یک روز تمام کند یا در 30 روز آنچه برای من مهمه به محض اینکه 500 مگ استفاده شد دیگه اجازه دسترسی اینترنت رو به مشترک ندهد خیلی با نرم افزار ور رفتم اما نتیجه نگرفتم لطف کنید راهنمایی کنید...
با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 31 شهريور 1392,ساعت 22:38:43 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

شما گروه مشترکین بسازید.
بعد همه اشتراک ها رو با حجم 500 بسازید.
سر ماه گروه مشترکین رو 500 مگ شارژ کنید.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :