صفحه: [1]
موضوع: شناسه و معرفی یوزر  (دفعات بازدید: 3992 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 13 خرداد 1392,ساعت 13:26:31 »
setareh soheil
کاربر جدید
*

نام كافي نت: ستاره سهیل
تعداد ارسال: 21

ديدن مشخصات
شناسه و معرفی یوزر

دوستان گرامی
سلام و عرض ادب
کارشناس محترم یا دوستان اگر ممکنه جواب بدید
در قسمت شناسه کلید load وجود داره . می خوام بدونم با استفاده از این کلید میشه اطلاعات رو از قسمت مشترکین برداره و نشون بده .
یا در واقع آیا اطلاعات مشترکین رو میشه بدون لاگین کردن خود یوزر یا عضو، در قسمت وضعیت و با استفاده از شناسه از قسمت مشترکین load کرد؟
چون این مشکل که برای کاربران عادی یا دائمی بخواهیم مدام اسم و مشخصات وارد کنیم .
بطور مثال من در قسمت مشترکین 300 عضو وارد کردم مثلا اگر عضو 12 این لیست ار سیستم استفاده میکنه این رو چه طور در قسمت وضعیت معرفی کنم با توجه به اینکه نمی خوام کلاینت ها در حالت اکانتینگ یا member باشند بلکه در حالت عمومی قرار بگیرند.
لطفا راهنماییم کنید
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 14 خرداد 1392,ساعت 06:03:09 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : شناسه و معرفی یوزر

سلام.
از قسمت مشترکین خیر!
اما کافیه برای هر کاربر یه بار اطلاعات رو ثبت کنید. در مراجعات بعدی این اطلاعات قابل بازیابی توسط همین دکمه است.
متاسفانه امکان نشاندن یوزر از طریق سرور اعمال نشده. البته شایدم حافظم یاری نکنه... شما برای تست نام کاربری رو در بخش شناسه وارد کنید و تایید رو بزنید و چک کنید پس از زدن اتمام اطلاعات ثبت میشه؟
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 17 خرداد 1392,ساعت 18:01:47 »
setareh soheil
کاربر جدید
*

نام كافي نت: ستاره سهیل
تعداد ارسال: 21

ديدن مشخصات

سلام مجدد
با این تفاسیر دو بار باید نام مشترک ثبت بشه یک بار در قسمت مشترکین یک بار در وضعیت که این کار و مشکل می کنه و خیلی وقت گیره و قسمت مشترکین عملا بلا استفادست . در تهران گزارش هایی قابل قبولند که مشخصات یوزر و شماره استیشن و ساعت ورود و خروج مشخص باشه و صرفا ثبت مشخصات در قسمت مشترکین اصلا برای پلیس اهمیت نداره . اطلاعات ثبت شده دقیق از ما می خوان . باز اگه راهی به نظرتون میرسه غیر از دوباره وارد کردن مشخصات لطفا راهنمایی کنید و آیا امکان تصحیح برنامه در این قسمت وجود داره ؟ ( فقط از طریق server)
یعنی همین که اطلاعات یکبار در مشترکین ثبت و در قسمت وضعیت load ( بازخوانی ) بشه ؟ این مساله خیلی خیلی مهمه
ممنون می شم باز هم پاسخگو باشید
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 18 خرداد 1392,ساعت 08:32:24 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خیر. زمانی باید از مشترکین استفاده کنید که می خواهید کاربر در کلاینت لاگین کنه
وگرنه نیازی نیست اشتراک بسازید.
وقتی شما از طریق شناسه اطلاعات رو ثبت کنید با زدن دکمه load اطلاعات بازیابی میشه.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 17 تير 1392,ساعت 15:57:07 »
chakavak
کاربر جدید
*

نام كافي نت: چکاوک
تعداد ارسال: 3

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با عرض سلام و خسته نباشید...
متاسفانه من هر کاری میکنم نمیتونم کد ملی افراد رو ثبت کنم...
توی قسمت public user که اصلا چیزی ثبت نمیشه...
توی قسمت accont هم باید برای فرد اعتبار و حجمی رو مشخص کرد که این برای همه افراد مقدور نیست...
آیا راهی داره که هر کسی که میخواد بشینه پای سیستم کد ملی رو وارد کنه و مثل public user وارد بشه و محدودیت زمان و حجم نداشته باشه ؟؟؟؟
ممنون میشم اگر بتونید با گذاشتن عکس این مشکل بزرگ کافی نت ها رو برطرف کنید...
چون این قانون پلیس فتا هستش و بسیار کار رو سخت کرده...
خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 17 تير 1392,ساعت 15:58:15 »
chakavak
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

و سوال دوم اینکه آیا میشه گزینه public user رو از قسمت لاگین پاک کرد ؟؟؟
خارج شده است
thanks

« پاسخ #6 : 17 تير 1392,ساعت 18:40:42 »
chakavak
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

نمیشه کاری کرد که خود مشتری کد ملی خودش رو وارد کنه ؟؟؟؟؟
خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 19 تير 1392,ساعت 07:03:50 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

دوست عزیز باید از Public User استفاده کنید.در قسمت وضعیت روی استیشنی که واسه کاربر فعال کردید کلیک راست کنید و گزینه شناسه رو بزنید و اطلاعات رو ثبت کنید.
دوستان زیادی خواستار ثبت اطلاعات توسط کاربر شدن که البته ما هم چون در خواست زیاد بوده تو لیست آپدیت بعدی قرار دادیم اما فکر میکنم این گونه ثبت اطلاعات براتون دردسر درست کنه چون کاربر ممکنه اطلاعات غلط وارد کنه و وقتی پاتون به پلیس فتا باز بشه افسوس می خورید که چرا اطلاعات رو خودتون ثبت نکردید.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :