صفحه: [1]
موضوع: پرینت ارسالی  (دفعات بازدید: 2472 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 15 آذر 1391,ساعت 05:00:05 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پرینت ارسالی

با سلام خمت مهندس و خسته نباشید
سوالی که داشتم در مورد پرینت می خواستم بدونم نرم افزار از چه طریقی سیستم سرور و پرینتر رو می شناسه و هزینه رو محاسبه میکنه؟
چون من محاسبه پرینت رو نداشتم و با فعال کردن سرویس قدیمی در ابتدا شماره یک سیستم رو از من خواست وقتی من شماره سیستمی که خواسته بود رو وارد کردم هزینه محاسبه شد فقط یه اشکال کوچیک داره اونم این که همه پرینتها از همه سیستمها حتی سیستم سرور رو به سبد خرید همون سیستم اضافه می کنه به عبارتی از هر سیستمی پرینت زده بشه فقط روی یک سیستم سبد خرید محاسبه میشه.
فکر می کنم با کمی تغییرات که با راهنمایی مهندس عزیز ارائه می شه بشه مشکل رو حل کرد
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #1 : 15 آذر 1391,ساعت 05:12:16 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : پرینت ارسالی

سلام.
متاسفانه راه حلی برای راهنمایی شما ندارم. بدون سرویس قدیمی محاسبه پرینت انجام نمیشه؟
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 15 آذر 1391,ساعت 09:15:09 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

نه متاسفانه بدون سرویس قدیمی محاسبه نمی شه
مهندس جان این مشکل خیلی ها رو اذیت می کنه یه ره حلی براش پیدا کنید لطفا
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #3 : 20 آذر 1391,ساعت 04:52:12 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مهندس عزیز سلام
آقا این نرم افزار با این امکاناتی که داره حیفه واقعا در مورد پرینت مشکل داشته باشه
من الان انجمن رو بررسی کردم بیشتر از 200 تاپیک فقط در مورد پرینت ایجاد شده
شما یه لطفی در حق ما کافینت داران بیچاره بکنید الان با این وضع کاغذ و گرانی کالاها کافی نت داری زیاد کار به صرفه ای نیست حالا بیای ببینی منشی کافینت روزی یک بسته کاغذ مصرف میکنه و دخلت هم هیچ فرقی نکرده آدم زورش میاد اگه این محاسبه پرینت انجام میشد منشی نمیتونست ادعا کنه همشو واسه مشتری پرینت زده چون معلوم میشد
الان من آپدیت جدید رو نصب کردم و خوب داره کار میکنه ولی هرکاری کردم این پرینت درست نشد سرویس قدیمی،حذف تیک پرینتر لیزری و تغییر سایز هم کارساز نشد
اگر ممکنه این مشکل رو حل بفرمایید ولله ما بیچاره ایم
ممنون
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 20 آذر 1391,ساعت 05:56:01 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

چشم گوش به زنگ باشید در صورت نیاز به همکاری بهتون اطلاع میدم. اگه لطف کنید شماره همراه تون رو برام پیام خصوصی کنید تا موقع تست بتونیم از سیستم هاتون استفاده کنیم. البته اگه تمایل داشته باشید کمک کنید.
با تشکر.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :