صفحه: [1]
موضوع: کند عمل کردن نرم افزار روی سرور  (دفعات بازدید: 2495 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 06 دي 1391,ساعت 07:03:06 »
مهدی
کاربر جدید
*

نام كافي نت: DET.NET
تعداد ارسال: 39
کالج det_net_caffeenet@yhaoo.com
ديدن مشخصات آدرس ايميل
کند عمل کردن نرم افزار روی سرور

مهندس من نسخه سرویس پک 1 ویندوز سون روی سروم نصب کردم ، بعد از اون نرم افزار کامل کند عمل میکنه تا جایی که بعضی وقتا کلا سیستمو میرزه به هم و مجبور میشم ریست کنم مخصوصا زمانی که میخوام گزارش بگیرم !!
کلاینها هم که میخوان لاگین کنند به علت کندی سرور چند بار صفحشون باز میشه دوباره خود به خود بسته میشه ، به هر حال ...
با خودتون که تماس گرفتم گفتین از اینترنت اکسپلور نسخه 9 هستش که این اتفاق میفته ، لینک دادین یه نسخه پایین تر نرم افزار رو دانلود کردم ولی باز مشکل همچنان هست ، گفتین اینترنت اکسپلورر 8 رو نصب کنم هرچی گشتم دیدم این کار اصلا نشدنیه چون من از اول سرویس پک یک نصب کردم و 9 رو خودش بوده اپگرید نشده که برگردونمش !!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 06 دي 1391,ساعت 10:32:00 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : کند عمل کردن نرم افزار روی سرور

سلام دوست عزیز من هم این مشکل رو داشتم یک بار ویندوز xp نصب کردم و نرم افزار رو هم روی xp نصب کردم یک روز هم باهاش کار کردم و دوباره 7 نصب کردم مشکلم حل شد
نمیدونم شما هم میتونید امتحان کنید یا نه؟
ضرر نداره از هنگ کردن بهتره یه امتحانی بکنید
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #2 : 07 دي 1391,ساعت 05:50:31 »
مهدی
کاربر جدید
*

نام كافي نت: DET.NET
تعداد ارسال: 39
کالج det_net_caffeenet@yhaoo.com
ديدن مشخصات آدرس ايميل

مرسی  ، ولی فکر نمیکنم به ویندوز عوض کردن مربوط بشه ...
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 08 دي 1391,ساعت 00:10:54 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

نسخه یک نرم افزار رو به صورت تست دانلود و در سرورتون نصب کنید اگه بازم سرعتش کم بود : یه ویندوز 7 دیگه تهیه کنید و نصب کنید و نسخه جدید رو تست بفرمائید.
اما اگه با نسخه یک مشکل کندی حل شد در صورتی که از نسخه الترا استفاده میکنید در قسمت پوسته ها دکمه Default یا پیشفرض رو بزنید و برنامه رو ببندید و مجدد اجرا کنید و تست بفرمائید.
اما اگه از نسخه های دیگه نرم افزار (غیر الترا) استفاده میکنید باید تماس بگیرید تا دقیق تر بررسی بشه.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :