صفحه: [1]
موضوع: چند تا سوال و درخواست  (دفعات بازدید: 2273 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 03 اسفند 1391,ساعت 04:36:36 »
araznet
کاربر جدید
*

نام كافي نت: Araz
تعداد ارسال: 19

ديدن مشخصات آدرس ايميل
چند تا سوال و درخواست

سلام

1- آقای ذاکری نیا آیا این امکان هست که در برنامه ومقتی که برای اکانتهای اعضاء  تعریف می کنیم مثلاً قیمت استفاده 1000 تومن و وقتی اعضاء با اکانتش وارد می شه قیمت کل استفاده رو به دقیقه  و مبلغ رو دقیقاً وارد می کنه و گرد نمی کنه
می خواستم همانند یوزر های عادی قیمت اعضاء رو هم گرد کنه و ننویسه 640 تومن و مثلاً تعداد دقیمتها اینجوری باشه

ورودیه 500 تومن ( گرد کردن رو 300 باشه ) یک بار دیگه 800 تومن بعد 1100 تومن ب.... ( هم واسه اعضاء و هم واسه یوزر عادی ) فقط حسن استفاده اعضاء این باشه که شماره ملی و دیگر مشخصاتش ثبت بشه که پلیس فتا گیر نده 

2-در ضمن مهندس این نرم افزار پهنای باند رو روی کارت شبکه کلاینت محدود می کنه یا از روی سرور طریقه کانکشن من بریج هست و با نرم افزار محدودیت ایجاد می کنم ( با همین نرم افزار توربو نت )  حالا می خوام آی پی استاتیک بگیرم و روی مودم ست کنم و در حقیقت سرور مودم باشه و اکانت رو PPOE  تعریف کنم حالا چون پهنای باند مستقیماً از روی سرور پخش نمی شه و هر سیستمی که به هاب وصل شد ( هاب هم به مودم وصل هست ) می تونه اینترنت رو بگیره چطور می تونم روی سیستم ها کنترل محدودیت داشته باشم ( یعنی خود سرور هم یک کلاینت می شه در حقیقت )

و اگه این طور عمل کنم آیا نیاز به دستکاری در نرم افزار دارم ؟

3- در ضمن من نرم افزار رو به آخرین آپدیتی که در سایت قرار داده بودین آپدیت کردم ولی باز محاسبه پرینت انجام نمی شه ( قبلاً مشکل نداشتم و در ورژنهای قبلی این گزینه کار می کرد )

4- این امکان وجود داره که از جزئیات کانکشن و لاگ ها یه بک آپ گرفته بشه و اگه این گزینه اضافه بشه که اتوماتیک در یک درایو با زمان و تاریخ ذخیره بشه خیلی عالیه چون اکثراً تو کافی نت ها درایو سی فریز هست و نمی شه تو خود روت برنامه ذخیره بشه

5- واسه صفحه قفل که یک صفحه آبی رنگ هست از کجا می شه تغییر داد مثلاً یه متنی تو فتو شاپ روش نوشت که یوزر فکر نکنه ویندوز بالا نمی آد  و وقتی قفل رو می زنی اون صفحه بیاد بالا

6- اسکین های برنامه رو از کجا می شه عوض کرد ( فکر کنم برنامه من یه جوری قاطی کرده  چون هم اسکین ها رو نداره و هم اینکه منو ها رو هم طرف چپ می آره و هم طرف راست به صورت مخفی می آره که وقتی روش می رم منو آبشاری ظاهر می شه ) این هم عکسش

http://sardroud.net/up/uploads/13614483791.jpg

ممنون و مرسی
« آخرين ويرايش: 03 اسفند 1391,ساعت 05:11:11 توسط araznet » خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 03 اسفند 1391,ساعت 07:11:37 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : چند تا سوال و درخواست

سلام.
در اکانت ها به علت اینکه امکان استفاده از اکانت در استفاده های بعدی هست عملا گرد کردن زیاد درست به نظر نمیرسه.
نرم افزار پهنای باند رو در کلاینت محدود می کنه. برای اطلاعات بیشتر راهنمای سرویس کاهش پهنای باند رو در صفحه اصلی سایت مطالعه بفرمائید.
برای ثبت مشخصات نیازی به استفاده از اکانت نیست. در قسمت وضعیت روی استیشن کلیک راست کنید و گزینه شناسه رو بزنید.
در مورد گزینه 3 ببینید در قسمت تنظیمات پیشرفته گزینه استفاده از سرویس قدیمی رو فعال کردید.
4 : بله از منوی پرونده این گزینه رو می تونید ببینید. همچنین می تونید کل فولدر نرم افزار رو کپی کنید برای استفاده های بعدی.
5 : فایل عکسی به نام 11 در فولدر نصب نرم افزار در کلاینت ها هست که می تونید ویرایشش کنید.
6 : شما از نسخه حرفه ای استفاده می کنید که پوسته یا اسکین نداره. باید به الترا ارتقا بدید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 04 اسفند 1391,ساعت 10:12:57 »
araznet
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام

در مورد جواب  سوال اول اگه بتونیم با شناسه این مشکل رو حل کنیم این سوال اوکی

در مورد سوال دوم  مربوط به گرد کردن اگه اعضاء هم گرد بشن خیلی خوبه و  تو انجمن ها هم دیدم که همه مشتاقند تا گزینه 300 تومن هم به لیست اضافه بشه

سوال 3 هم اوکی شد

سوال4  آیا اگه از شناسه (جهت ثبت کد ملی و سایر مشخصات لازم برای پلیس فتا) استفاده کنیم این مشخصات هم قابل گزارش گیری هستند یا نه ؟ و اگر بله آیا امکان گزارش گیری بعد از اتمام هر یوزر بصورت اتوماتیک هست  یا نه ؟ ( یعنی اینکه بعد از اینکه یک یوزر تموم شد خودش یه گزارش به صورت اتوماتیک ثبت کنه یا اگه این امکان وجود نداره مثلاً هر یک ساعت یه بار بک آب بگیره ( بدلیل اینکه سرور فریز هست و بعد از یه ریسیت ناگهانی همه چی از بین میره )

سوال 5 اوکی هست

سوال 6 رو پیغام خصوصی میدم

در آخر هم بعد این همه توضیح و در دسر خلاصه اینکه با سیستمی که سرور فریز هست و هر لحظه امکان ریسیت شدن (مثلاً قطع برق ) وجود داره با این نرم افزار بتونیم مشخصات افرادی رو اون طور که پلیس فتا اعلام می کنه بصورت اتوماتیک تو یه  درایوی که فریز نباشه با تفکیک روز و ساعت و استیشن و لاگ و خلاصه بازدید های فرد ثبت کنیم 
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 05 اسفند 1391,ساعت 13:03:12 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله امکان گزارش گیری مشخصات هست
خود نرم افزار اشتراک ها رو به صورت ساعتی بک آپ میگیره شما هم میتونید کل فولدر نرم افزار رو هر وقت خواستید بک آپ بگیرید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 06 اسفند 1391,ساعت 01:27:18 »
araznet
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

اگه از این عکس بشه به یه مسیر دیگه ( چون فریز هشت ) بک آپ گرفته بشه خیلی خوبه

http://sardroud.net/up/uploads/13616077052.jpg

منظور از اشتراک اعضاء سایت هستن ؟

در ضمن زمان رو میشه به نیم ساعت تقلیل داد ( هر نیم ساعت بک آپ بگیره)
خارج شده است
thanks

صفحه: [1]
پرش به :