صفحه: 1 [2]
موضوع: نرم افزارهایی که مثل دیپ فریز عمل می کنند رو معرفی کنید  (دفعات بازدید: 10931 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« پاسخ #15 : 22 بهمن 1390,ساعت 06:38:45 »
mahmood_mn
كاربر عادي
**

تعداد ارسال: 59

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : نرم افزارهایی که مثل دیپ فریز عمل می کنند رو معرفی کنید

سلام به همه دوستان

بنظر من دکور کافی نت رو جوری باید چید  که مشتری نتونه به مانیتور سرور دسترسی داشته باشه !! نظر شما در این مورد چیه  ؟؟

کاملا و صددر صد موافق این نظر هستم . دقت کرده باشین همه جا همین جوریه . جاهایی که کار ارباب رجوع رو از طریق کامپیوتر راه میندازن ، مشتری نمی تونه صفحه کامپیوتر رو ببینه مثل بانک ها ، پلیس + 10 ، امور مشترکین و .....

دوستان اگه از دکور مورد نظر استفاده می کنن ، بتونن یه عکس هم اینجا قرار بدن تا ماهم بتونیم استفاده کنیم ..
ممنون
خارج شده است
thanks

« پاسخ #16 : 22 بهمن 1390,ساعت 06:50:14 »
mehdi_elc
كاربر عادي
**

نام كافي نت: ----
تعداد ارسال: 85

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : نرم افزارهایی که مثل دیپ فریز عمل می کنند رو معرفی کنید

سلام به همه دوستان

نظر شما درمورد کار در کافی نت چیه ؟   دیدین بعضی از مشتریا چقدر سمچ هستن ، بعضیا فکر میکنن خودشون مخترع کامپیوترن یا توی مانیتور سرک میکشن که این از نظر من خیلی کار ذشتی هست!! چون مشتری از ما کار میخوات نباید توی کار ما دخالت کنه و کار ما رو ببینه که بعد بگه خوب این که کاری نداشت و ....!!
بنظر من دکور کافی نت رو جوری باید چید  که مشتری نتونه به مانیتور سرور دسترسی داشته باشه !! نظر شما در این مورد چیه  ؟؟
سلام  عزیزم سوال خوبیه و جوابای خوبی هم میتونه داشته باشه ولی اینجا جاش نیست !
من خودم یه جواب برای همین سوال شما دارم اما اگر از اینجا خارجش کنی و یه سوال جدا بپرسی بهش جواب میدم .
اگر دقت کرده باشی این قسمت مربوط میشه به  "نرم افزارهایی که مثل دیپ فریز عمل می کنند رو معرفی کنید " دیگه در مورد دکوراسیون لطفاً ...

ممنون.
خارج شده است
thanks

صفحه: 1 [2]
پرش به :