صفحه: [1]
موضوع: بالا بردن سرعت پیج لود صفحات  (دفعات بازدید: 3163 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 25 مهر 1390,ساعت 23:09:34 »
H@SSEIN
کاربر جدید
*

نام كافي نت: SARI-ERTEBAT
تعداد ارسال: 3

ديدن مشخصات
بالا بردن سرعت پیج لود صفحات

سلام با تشکر از نرم افزار شما من یک پیشنهاد  دارم که می خوام بیان کنم
اول از همه اینکه یه قابلیت بالا بردن پیج لود سریع صفحات رو روی سیستم نرم افزاریتون پیاده می کردین خیلی خوب میشد  چون مثلا من یه اینترنت 2 مگ دارم برا کافی نت مثلا میام محدودیت سرعت میزارم برا کلاینت ها که مثلا از 15 بیشتر نتونن دانلود کنن ولی با این کار سرعت پیچ لود صفحات پایین میاد می خواستم اگه امکان داره روی نرم افزارتون مثل نرم افزار نت بیل شرکت قاصدک سامانه کاری کنین که وقتی یوزر داره وب گردی می کنه از تمام پهنای باند بتونه استفاده کنه مثلا اینترنت من که 2 مگه کلاینت وب گردی رو با 2 مگ انجام بده ولی دانلود رو با همون سرعتی که تنظیم کردم تو نت بیل اینجوریه که مثلا تا حجم 500 کیلو یا 1 مگ دان شه با همون سرعت اصلی میگیره وقتی از اون حجم تعریف شده بیشتر شد سرعت میره روی سرعت محدود شده ای که تعیین شده و بلافاصله بعد از اینکه طرف دست از دانلود برداره دوباره بر می گرده به حالت عادی الان من دیدم این کلک رو روی یوزر های ای دی اس ال برای بالا بردن سرعت پیج لودشون پیاده میکنن که خیلی جالبه که اگه تو برنامتون پیاده سازی بشه برنامتون از هر لحاظ تک می شه
با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 28 مهر 1390,ساعت 04:27:00 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : بالا بردن سرعت پیج لود صفحات

سلام. متاسفانه اجرای این طرح در لایه یوزر در کافی نت مقدور نیست. اما در حالتی مشابه شما می تونید با تعریف حجم مجاز این روش رو به صورت ناقص شبیه سازی کنید. بدین صورت که در صورتی که نتیجه وبگردی یک ساعته کاربر مصرف 40 یا ... مگابایت دانلود باشه شما این مقدار رو به صورت حجم مجاز تعریف میکنید و وقتی مصرف بیش از این شد سرعت کم بشه.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :