صفحه: [1] 2
موضوع: استارت اتوماتیک زمان کلاینت بعد از خاموش کردن یا ریست کردن کلاینت توسط سرور  (دفعات بازدید: 7420 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 13 خرداد 1390,ساعت 07:34:00 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

نام كافي نت: پاسارگاد
تعداد ارسال: 23

ديدن مشخصات آدرس ايميل
استارت اتوماتیک زمان کلاینت بعد از خاموش کردن یا ریست کردن کلاینت توسط سرور

بعد از اینکه کلاینت را از طریق سرور خاموش یا ریست می کنم بصورت اتوماتیک زمان کلاینت استارت می خورد . یعنی بعد از خاموش کردن کلاینت تا زمانی که مجدد دکمه اتمام زده شود زمان کلاینت محاسبه می شود .
این مشکل تنها مختص به کافی نت بنده نیست و از چند کافی نت دیگر هم جویا شدم همین مشکل را دارند .
کافی نت پاسارگاد - شهرستان ازنا
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 13 خرداد 1390,ساعت 11:29:20 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : استارت اتوماتیک زمان کلاینت بعد از خاموش کردن یا ریست کردن کلاینت توسط سرور

بله این مشکل نیست! در قسمت تنظیمات به صورت پیشفرض این حالت فعال است  تا کاربران امکان سو استفاده نداشته باشند. شما می خواهید چه حالتی تو کلاینت هاتون ایجاد بشه تا من تنظیمات رو خدمتتون عرض کنم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 15 خرداد 1390,ساعت 06:28:40 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : استارت اتوماتیک زمان کلاینت بعد از خاموش کردن یا ریست کردن کلاینت توسط سرور

می خواستم وقتی که از طریق سرور ، اتمام کار کلاینت رو میزنم و بعد کلاینت رو خاموش می کنم دیگه تا وقتی که کلاینت روشن نشده ، استارت زمان استفاده کلاینت زده نشه
با تشکر
کافی نت پاسارگاد - ازنا
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 15 خرداد 1390,ساعت 07:22:36 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

دو حالت میتونه وجود داشته باشه؟ سیستم باز باشه و کاربر بدون اجازه بتونه استفاده کنه.
یا سیستم قفل بشه؟
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 15 خرداد 1390,ساعت 15:54:04 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

ببینین من فقط می خوام  استارت کار کلاینت توسط کاربر زده بشه و اتمام کار هم توسط سرور .
نمی خوام بعد از اینکه اتمام کار کلاینت توسط سرور زده شد و کلاینت رو خاموش کردم خود سیستم بصورت اتوماتیک استارت رو بزنه و شروع به محاسبه بکنه .
الان وقتی اتمام کار کلاینت رو میزنم و بعد کلاینت رو خاموش می کنم خود سیستم بصورت اتوماتیک (بدون اینکه کلاینت روشن باشه یا کاربری استارت رو بزنه ) به محض اینکه دکمه خاموش رو میزنم استارت کار رو میزنه و شروع به محاسبه می کنه و تا وقتی که مجدد اتمام رو بزنم محاسبه میکنه . و فکر نمی کنم که منطقی باشه یا ربطی به امنیت داشته باشه .
تا وقتی که کلاینت رو از طریق سرور خاموش نمی کنم محاسبات به درستی انجام میشه و همچنین کلاینت هم که بصورت دستی خاموش می شه هیچ مشکلی نداره و محاسبات دقیق هستن ولی دکمه خاموش یا ریست که از طریق سرور زده میشه (بعد از زدن دکمه اتمام) سرور مجددا زمان کلاینت رو استارت میکنه.
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
« آخرين ويرايش: 15 خرداد 1390,ساعت 16:02:07 توسط pasargad.azna » خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 16 خرداد 1390,ساعت 09:28:13 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

در قسمت تنظیمات پانل کاربر دکمه تحت نظر اپراتور رو بزنید ببینید اونطور که می خواهید میشه اگه نشد دکمه تحت نظر کاربر رو بزنید (تست کنید کدوم حالت مناسب شماست)
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 16 خرداد 1390,ساعت 16:18:13 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

متاسفانه مشکلم حل نشد.
هر دو رو هم امتحان کردم ولی هیچکدوم اون چیزی که گفته بودم نبودند.
فکر کنم مشکل از خود نرم افزار باشه یا تنظیم خاصی داشته باشه که بعید میدونم .
اگه براتون مقدوره خودتون تست بکنید ببینید به نتیجه ای می رسین یا نه .
یک بار دیگه مشکل رو دقیق براتون شرح میدم انشالله که به نتیجه ای برسیم .

قاعدتا کار کلاینت بعد از زدن دکمه اتمام توسط سرور باید تمام بشه و تا زمانی که کلاینت مجددا مورد استفاده قرار نگرفته و یا از جانب سرور  و یا کلاینت دکمه شروعش زده نشده نباید زمانی محاسبه بشه .
ولی وقتی که کلاینت مورد استفاده قرار نگرفته و دکمه اتمام اون قبلا توسط سرور زده شده ، وقتی که از طرف سرور خاموش یا ریست میشه به صورت اتوماتیک استارت اون زده میشه و شروع به محاسبه می کنه . در صورتی که کلاینت رو خاموش کردم و مورد استفاده نیست و هیچ دکمه استارتی هم به صورت دستی زده نشده.
یعنی اینکه بعد از هر بار خاموش یا ریست کردن کلاینت توسط سرور حتما دکمه اتمام مجدد باید زده شود تا محاسبه رو قطع کند در صورتی که قبل از خاموش کردن دکمه اتمام زده شده .
« آخرين ويرايش: 16 خرداد 1390,ساعت 16:29:42 توسط pasargad.azna » خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 17 خرداد 1390,ساعت 07:29:57 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

چشم بررسی میکنم و در صورت وجود باگ اونرو برطرف میکنم.
فقط شما باید تیک گزینه صفر نمودن زمان با لاگ آف کاربران عادی رو بردارید (در قسمت پانل کاربر)
خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 17 خرداد 1390,ساعت 14:19:08 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مرسی از لطفتون
اون تیک رو قبلا برداشتم .
پس لطف کنید اگه مشکل برطرف شد جوابش رو هم به بنده بدین .
بازم سپاسگزارم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #9 : 24 خرداد 1390,ساعت 08:30:32 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس جان
مرسی از اینکه پیگیر درخواستهای کاربران هستید
ولی مشکل فعال شدن حساب سیستم ها بعد از خاموش کردن کلاینت ها از طریق سرور در نسخه جدید هنوز بر طرف نشده .

انتشار نسخه 1.1.0.3

[/I]
+ حل مشکل فعال شدن حساب سیستم ها بعد از خاموش شدن از طریق سرور
+ حل مشکل هنگ کردن نرم افزار در هنگامی که از نرم افزار استفاده نمی شود

خارج شده است
thanks

« پاسخ #10 : 24 خرداد 1390,ساعت 09:18:40 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

در قسمت تنظیمات باید تیک گزینه صفر نمودن زمان با لاگ آف کاربران عادی رو بردارید (در قسمت پانل کاربر)
اگه بازم مشکل حل نشد بعد از اینکه کلاینت ها دوباره ست شد از برنامه خارج بشید و فایل های
InternalLog.txt
LastInternalLog.txt
رو برام ارسال کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #11 : 25 خرداد 1390,ساعت 06:53:07 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مجدد
تیک رو قبلا برداشتم .
ولی مشکل همچنان پابرجاست .
این 2 تا فایل رو هم به ایمیل شما براتون ارسال کردم.
ایمیل خودمم اینه : pasargad.azna@gmail.com
مرسی
« آخرين ويرايش: 30 خرداد 1390,ساعت 06:36:39 توسط admin » خارج شده است
thanks

« پاسخ #12 : 30 خرداد 1390,ساعت 06:38:54 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

لاگتون رو بررسی کردم. در درجه اول باید بگم کلاینت شما آپدیت نشده. فایل آپدیت رو رو کلاینتتون در حالت ادمین نصب کنید (دیپ فریز هم غیر فعال باشه).
و اینکه ردیاب استفاده از سیستم رو غیرفعال کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #13 : 22 تير 1390,ساعت 09:08:51 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام
مهندس جان تمام کارایی رو که گفته بودین انجام دادم.ولی مشکل همچنان به قوت خودش باقیه .
کلافه شدم. موندم چیکار کنم.

خارج شده است
thanks

« پاسخ #14 : 22 تير 1390,ساعت 13:57:24 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

تو کلاینت ها تو فولدر نصب روی فایل clmn راست کلیک کنید و گزینه Properties رو بزنید. در قسمت Version یا Details ببینید ورژن برنامه چنده.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1] 2
پرش به :