صفحه: [1] 2
موضوع: نشان دادن کلاینت ها، محاسبه حجم دانلود و...  (دفعات بازدید: 8389 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 25 آبان 1390,ساعت 08:47:03 »
mohandes90
کاربر جدید
*

نام كافي نت: مهندسان
تعداد ارسال: 28

ديدن مشخصات
نشان دادن کلاینت ها، محاسبه حجم دانلود و...

با سلام
چند مورد را می خواستم خدمت شما عرض کنم:
1- قضیه محاسبه حجم دانلود برای کاربران به کجا رسید؟ فرمودید که در لیست قرار گرفته، چه زمانی نتیجه آن مشخص می شود؟

2- در محاسبه حجم دانلود برای مشتریان غیر عضو، در یک ساعت نخست حجم را بیش از اندازه محاسبه می کند، برای مثال ما نرم افزار را به گونه ای تنظیم کرده ایم که تا 50 مگ رایگان باشد و پس از آن به ازای هر مگ، 10 تومان محاسبه کند ولی نرم افزار به اینصورت عمل نمی کند، یعنی اگر مشتری در نیم ساعت 50 مگ دانلود کند نرم افزار تا حدود 200 الی 300 تومان برای او هزینه دانلود محاسبه می کند! چرا اینگونه است؟

3- من از بسته امنیتی نود32 استفاده می کنم، هنگامیکه فایروال فعال است، نرم افزار کلاینت ها را نشان نمی دهد، این در حالی است که کلاینت ها در آن زمان به اینترنت دسترسی دارند پس یعنی در شبکه هستند ولی نرم افزار آنها را نشان نمی دهد، من مجبور هستم فایروال را از کار بیاندازم تا مشکل برطرف شود! لطفاً راهنمایی فرمایید که چگونه می توانم این مشکل را برطرف کنم چرا که نداشتن فایروال بسیار خطرناک است.

مانند همیشه منتظر پاسخ های جامع و کامل شما هستم.
قبلا از راهنماییتان سپاسگزارم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 25 آبان 1390,ساعت 15:22:58 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : نشان دادن کلاینت ها، محاسبه حجم دانلود و...

سلام در مورد سوال یک باید بگم الان داریم روی نسخه جدید کار میکنیم و انشاالله به زودی حاضر میشه.
در مورد سوال 2 شما باید در بخش تنظیمات قسمت دانلود تیک محاسبه به صورت لحظه ای رو غیر فعال کنید.
و در مورد 3 فکر نمی کنم چندان نداشتن فایروال خطرناک باشد. البته شما میتونید در تنظیمات nod اجازه کانکشن برنامه رو تنظیم کنید. ولی بهر حال در اکثر مودم های اینترنت خود مودم دارای فایروال سخت افزاری می باشد که نیاز شما رو به فایروال داخلی برطرف می کند.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 26 آبان 1390,ساعت 07:45:58 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام در مورد سوال یک باید بگم الان داریم روی نسخه جدید کار میکنیم و انشاالله به زودی حاضر میشه.
در مورد سوال 2 شما باید در بخش تنظیمات قسمت دانلود تیک محاسبه به صورت لحظه ای رو غیر فعال کنید.
و در مورد 3 فکر نمی کنم چندان نداشتن فایروال خطرناک باشد. البته شما میتونید در تنظیمات nod اجازه کانکشن برنامه رو تنظیم کنید. ولی بهر حال در اکثر مودم های اینترنت خود مودم دارای فایروال سخت افزاری می باشد که نیاز شما رو به فایروال داخلی برطرف می کند.

سلام مجدد
از پاسخ های شما متشکرم.

1- این نسخه جدید که بیاد، باید دوباره خریداری کنیم! یا این امکان وجود دارد که نسخه های فعلی را آپدیت نماییم؟

2- گزینه "محاسبه به صورت لحظه ای" را مدتی پیش غیرفعال کرده بودم ولی باز هم این مشکل وجود دارد.
« آخرين ويرايش: 26 آبان 1390,ساعت 08:00:04 توسط mohandes90 » خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 26 آبان 1390,ساعت 19:26:08 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

تا قبل این نسخه جدید رایگان بود. ولی چون این آپدیت ماژور هست و نسخه نرم افزار 2 میشه قیمت های جدید هم براش در نظر میگیریم. ولی برای مشترکین قبلی فقط تفاوت قیمت باید پرداخت بشه.
در مورد 2 این قضیه نباید مشکلی داشته باشه بیشتر دقت کنید و اگه بازم به مشکل برخوردید از صفحه وضعیت عکس بگیرید و اینجا بذارید تا بررسی کنم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 29 آبان 1390,ساعت 09:09:48 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام
این هم دو تصویر با فاصله چند دقیقه که کاملا گویا است:

خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 08 آذر 1390,ساعت 11:40:29 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

چی شد پس عزیز! قرار بود من تصویر را برای شما بفرستم تا شما راهنمایی کنید...
خارج شده است
thanks

« پاسخ #6 : 08 آذر 1390,ساعت 18:28:43 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

چشم. الان دیدم. ابتدا یه خبر خوب بدم به شما اینکه محاسبه حجم مشترکین به صورت هزینه ای در نسخه جدید گنجانده شد.
لطفا یه عکس هم از پنجره پهنای باند از همین استیشن 6 تون بذارید. تشکر.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #7 : 10 آذر 1390,ساعت 09:00:04 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

ممنون از خبر خوبتون، البته به شرطی که بشه نسخه فعلی را آپدیت کنیم و تفاوت قیمت هم ناچیز باشه 
منظورتون از پنجره پهنای باند همان است که در بخش تنظیمات وجود دارد؟ اگر این طور است من آن را روی 60 بسته ام.
« آخرين ويرايش: 10 آذر 1390,ساعت 09:03:21 توسط mohandes90 » خارج شده است
thanks

« پاسخ #8 : 10 آذر 1390,ساعت 09:44:33 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خیر پنجره پهنای باند که آیکونش در قسمت تولبار نرم افزار هست
خارج شده است

thanks

« پاسخ #9 : 13 آذر 1390,ساعت 10:43:02 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

این عکس دیگه از همه جالبتر است، مشتری دو ساعت استفاده کرده و 44 مگ بیش از مقدار مجاز (50 مگ) مصرف کرده پس باید 440 تومان هزینه دانلود برای او ثبت شود و در حقیقت قیمت اینترنت او باید 2200 تومان شود در حالیکه نرم افزار قیمت را 1850 درج کرده است!!!

انشاءالله در تصویر بعدی پهنای باند را هم قرار می دهم.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #10 : 13 آذر 1390,ساعت 15:50:23 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

اولا که ازتون خواهش کردم عکس از قسمت پهنای باند بذارید. ولی شما هنوز دارید عکس از بخش وضعیت می ذارید!!!
اصلا هم جالب نیست! چون مدت استفاده 2 ساعت است و مقدار حجم مجاز برای 2 ساعت می شود دو تا 50 مگ یعنی 100 مگ. و هزینه دانلود شما باید صفر شود نه 440 تومان!!
خارج شده است

thanks

« پاسخ #11 : 13 آذر 1390,ساعت 15:58:37 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

این قسمت پهنای باند است :

خارج شده است

thanks

« پاسخ #12 : 16 آذر 1390,ساعت 12:25:52 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام
بله، متوجه فرمایش شما شده بودم ولی به هر حال ممنون که توجه کردید و تصویر آن را قرار دادید.
این هم تصویری که فرموده بودید:

در اینجا سیستم 6 و 7 همان مشکل را دارند.
با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #13 : 16 آذر 1390,ساعت 12:29:30 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

اولا که ازتون خواهش کردم عکس از قسمت پهنای باند بذارید. ولی شما هنوز دارید عکس از بخش وضعیت می ذارید!!!
اصلا هم جالب نیست! چون مدت استفاده 2 ساعت است و مقدار حجم مجاز برای 2 ساعت می شود دو تا 50 مگ یعنی 100 مگ. و هزینه دانلود شما باید صفر شود نه 440 تومان!!
1- جداً!!! من تا به حال فکر می کردم نرم افزار کلاً 50 مگ را برای کاربر رایگان در نظر می گیرد! این که خیلی بد شد! یه کاریش بکنید، یه مقدار قدرت مانور بیشتری برای ما در نظر بگیرید، پس من باید خودم هر دفعه ذهنی محاسبه کنم و قیمت روی صفحه که کاربر هم مشاهده می کند، صحیح نیست!

2- یه مطلب دیگر که امروز با آن برخورد کردم این بود که کاربر می گفت 100 مگ دانلود کرده و من هم آن را روی cd ریختم ولی روی سیستم من تنها 70 مگ نشان می داد! این مشکل از کجاست؟
با تشکر
« آخرين ويرايش: 16 آذر 1390,ساعت 12:32:28 توسط mohandes90 » خارج شده است
thanks

« پاسخ #14 : 16 آذر 1390,ساعت 13:12:38 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

حتما یه فکری براش میکنیم. شما عکس از بخش مشاهده پهنای باند بذارید تا بررسی کنم.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1] 2
پرش به :