صفحه: [1] 2
موضوع: مشکلات عدیده نسخه 2 نسبت به ورژن قبلی  (دفعات بازدید: 6946 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 06 بهمن 1390,ساعت 07:47:21 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

نام كافي نت: پاسارگاد
تعداد ارسال: 23

ديدن مشخصات آدرس ايميل
مشکلات عدیده نسخه 2 نسبت به ورژن قبلی

سلام
مهندس جان دارم کم کم به این نتیجه می رسم که باز برگردم به ورژن قبلی
ورژن نرم افزار رو ارتقا می دن که مشکلات و باگ های نرم افزار رفع بشه نه اینکه قابلیتهای قبلی هم به مشکل بر بخوره.
عرض میکنم خدمتتون محاسبه حجم دانلود درست عمل نمی کنه و بیش از میزان دانلود محاسبه می کنه و حتی مشاهده شده که دانلود همه سیستمها رو با هم جمع می کنه و جالب تر اینجاست که حتی فایلی رو که توی شبکه به اشتراک گذاشته شده و توسط سیستمها انتقال پیدا میکنه رو هم به حجم دانلودها اضافه می کنه ، شما می فرمایید که نسخه الترا خریداری بشه . در صورتی که این قابلیت در ورژن قبلی به درستی کار میکرد .
خدمتتون عرض می کنم که توی ویندوز سون جواب نمیده که این از ضعفای برنامست . می فرمایید نسخه سفارشی خریداری بشه .
قسمت پرینتش که مشکل داره . ورژن قبلی خیلی بهتر جواب می داد .
استارت مجدد کلاینتها به صورت خودکار  بعد از زدن اتمام کار در سرور  که از مشکلات ورژن قبلی بود هم که برطرف نشده
« آخرين ويرايش: 06 بهمن 1390,ساعت 07:50:15 توسط pasargad.azna » خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 07 بهمن 1390,ساعت 07:02:33 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : مشکلات عدیده نسخه 2 نسبت به ورژن قبلی

سلام. دوست عزیز وقتی شما تنظیمات اشتباه به نرم افزار بدید نرم افزار هم به درستی کار نمیکنه. به طور مثال محاسبه حجم زیاد (و محاسبه نقل و انتقال فایل ها در شبکه) مربوط میشه به زمانی که شما از دستور Dlinkfix استفاده کنید.
حالا سوال پیش میاد شما چرا از این دستور استفاده کردید.
تنها زمانی باید از این دستور استفاده کرد که در کلاینت ما خطای ممتد (یعنی پشت سر هم خطا بیاد و با زدن اکی باز هم خطا نمایش داده میشه) داشته باشید
این خطا زمانی اتفاق می افته که درایور محاسبه حجم دقیق کارت شبکه شما رو پشتیبانی نمی کنه.
این مسئله مربوط به نسخه یک هم هست بنابراین شما الان نسخه یک هم نصب کنید با این تنظیمات بازم همین مشکل رو دارید.
نرم افزار در ویندوز 7 و حتی 8 جواب داده و داره استفاده میشه.
قسمت پرینت در نسخه جدید دستکاری نشده که خراب بشه!!!
به نظر من بهترین راه حل برای شما اینه که نیم ساعت وقت بذارید و با من تماس بگیرید تا رو سیستمتون ریموت کنم و خودم نرم افزار رو براتون اکی کنم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 07 بهمن 1390,ساعت 07:15:06 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس جان
بله درسته همونطور که فرمودید از دستور dlinkfix استفاده کردم و دلیل اینکار هم تکرار نمایش خطای netlimiter بود که طبق آموزشهای خود شما انجام شده . در ورژن قبلی هم این کار انجام شده بود ولی محاسبه حجم دانلود به درستی انجام می شد .
به گفته خود شما نصب نرم افزار در ویندوز 7 طبق بازخورد چند نفر از مشترکینتون مشکل داشته . البته میدونم که برای همه اینطور نیست . ولی وقتی از چند نفر بازخورد داشتید باید بازبینی بشه .
قسمت پرینت هم در ورژن قبلی گاهی اوقات (به ندرت) درست محاسبه نمی کرد ولی در ورژن جدید گاهی اوقات (به ندرت) درست محاسبه می کنه .
استارت مجدد زمان کلاینتها به صورت اتوماتیک توسط خود سیستم بعد از زدن دکمه اتمام در سرور هم که اشاره نشد مشکل ورژن قبلی بود که متاسفانه برطرف نشده.
با تشکر .
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 07 بهمن 1390,ساعت 23:20:19 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

باز هم عرض میکنم محاسبه دانلود هیچ تغییری در نسخه جدید نداشته و حتی در نسخه یک هم وقتی از دستور DlinkFix استفاده کنید محاسبه حجم به صورت غیر دقیقه و حجم فایل های انتقالی در شبکه روی حجم شبکه میاد. اما راه حل این قضیه استفاده از نسخه الترا هست که با فعال کردن گزینه استفاده از توربوسرور به عنوان پروکـــسی این مشکل حل میشه.
مشکلی که در ویندوز 7 هست در کمتر از 1 درصد از کافی نت ها دیده شده که فقط مربوط میشه به گرفتن شماره سریال هارد دیسک برای فعال سازی نرم افزار که با تغییراتی در تنظیمات حل میشه! البته باز هم این مشکل در نسخه 1 هم وجود داره!
در مورد قسمت پرینت هم هیچ تغییری به جز حذف محاسبه پرینت ارسالی از سیستم های خارج از محدوده کلاینت ها انجام نشده. و صد البته این مشکل بر میگرده به سرویس spoolsv ویندوز که اطلاعات پرینت ارسالی رو (در تعداد صفحات) در بعضی حالات به صورت یکپارچه ذخیره میکنه. و شما با هیچ نرم افزاری نمی تونید تو این موارد پرینت ارسالی از شبکه رو محاسبه کنید! (حتی با نسخه 1)
در مورد استارت مجدد در قسمت تنظیمات تیک گزینه ردیاب استفاده از سیستم رو بردارید! تا مشکلتون حل بشه. همچنین Network Delay رو یک خونه زیاد کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 09 بهمن 1390,ساعت 03:00:02 »
pasargad.azna
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله ما تسلیم شدیم
فقط یه چیزی مهندس
شما که قابلیت محاسبه حجم دانلود رو در  نسخه  حرفه ای قرار دادین پس چرا باید مشکل داشته باشه ؟
یا از این نسخه حذفش کنید یا اینکه مثل نسخه الترا مشکلش رو برطرف کنید

فکر می کنم همه مشکلات با خرید نسخه الترا برطرف میشه
خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 09 بهمن 1390,ساعت 08:06:26 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

البته شما حق دارید چون ممکنه برای درصدی از کافی نت ها مشکل ساپورت کردن کارت شبکه بوجود بیاد خرید نسخه حرفه ای کمکی بهشون نکنه. اما به خاطر درصد نسبتا کم این کافی نت ها نمی تونیم این قابلیت رو تو نسخه حرفه ای بیاریم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 10 بهمن 1390,ساعت 02:33:17 »
caffeenetsingle
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: single
تعداد ارسال: 148

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با سلام
مهندس ولي همچين درصد كمي هم نيستن كه اين مشكل رو دارن. اگه دقت كرده باشيد خيلي ها سوالاتي در اين باره پرسيدن و از دستور dlink fix  استفاده مي كنن؟
خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 10 بهمن 1390,ساعت 03:10:11 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خوب خیلی ها (بیشتر) هم ازین دستور استفاده نمی کنند!!!
خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 14 بهمن 1390,ساعت 12:36:26 »
daryanet
کاربر جدید
*

نام كافي نت: دریانت
تعداد ارسال: 30

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام
ببخشید یه مشکل هست ،  وقتی سیستم ها به حالت قفل هستند موقع تعطیل شدن کافینت سیستم ها رو می بندم و خاموش می کنم  ، ولی مبلغ رو همینطور تا روز بعد محاسبه میکنه ، طوری که فرداش من  سیستم رو باید ببندم و دوباره باز کنم تا مبلغ شروع سیستم  صفر بشه در صورتی که سیستم خاموش بوده و بسته بوده !!

خاموش کردن سیستم ها چه به صورت دستی چه از روگزینه صفحه اصلی همین مشکل رو داره!!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #9 : 15 بهمن 1390,ساعت 00:39:12 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

برای جلوگیری از سو استفاده کاربران در هنگام خاموش کردن سیستم  یا ریست کردن سیستم حساب کاربر بسته نمیشه.و شما باید همیشه برای بسته شدن حساب از دکمه اتمام استفاده کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #10 : 15 بهمن 1390,ساعت 10:34:58 »
daryanet
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

ولی توی نسخه قبلی این قابلیت رو داشت ، یعنی وقتی سیستم قفل است اونو خاموش کنیم مبلغ محاسبه هم بسته میشد !!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #11 : 15 بهمن 1390,ساعت 23:20:53 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

ببینید وقتی سیستم قفل باشه و حساب قبلا بسته شده باشه با خاموش کردن حساب بسته می مونه (چون قبلا بسته شده!!!) شما از چه روشی برای قفل کردن استفاده میکنید؟ بهتره گزینه قفل نمودن استیشن های بدون استفاده رو فعال کنید تا سیستم ها رو با زدن دکمه اتمام قفل کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #12 : 16 بهمن 1390,ساعت 03:08:10 »
daryanet
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله درست میگید ، تیک  گزینه  ( نمایش صفحه لاگین در استیشن خالی ) رو  فعال کرده بودم تا مشتری و اکانت ها خودشون به صورت دستی وارد سیستم بشن !!

گزینه ردیاب استفاده از سیستم هم به همین شکل هست .
کاش توی این سه گزینه فرقی نمیذاشتین ، تا حساب هم بسته میشد ،  مرسی .
خارج شده است
thanks

« پاسخ #13 : 16 بهمن 1390,ساعت 17:23:17 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

پس سیستم ها تون قفل نمیشن. چون شما گفتید سیستم ها قفل میشن. بهر حال شما باید در انتهای کار کاربر وقتی پول از مشتری دریافت میکنید دکمه اتمام رو بزنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #14 : 17 بهمن 1390,ساعت 06:09:01 »
daryanet
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات آدرس ايميل

یه مشکل دیگه وجود داره ولی مزاحمتی برام نداره  ،!!  اونهم موقع روشن شدن کلاینت ها پیام (کلاینت شماره ..... نیاز به بروز رسانی دارد !!) میده و با اینکه من فایل اپدیت رو دانلود کردم و توی همه کلاینت ها نصب کردم ولی بازهم این پیام  ظاهر میشه !!
ضمنا نسخه من حرفه ای و لایسنس جدید هستش .
خارج شده است
thanks

صفحه: [1] 2
پرش به :