+ انجمن هاي پشتيباني پروازه
نام کاربري: ذخيره؟
رمز عبور:
  دیدن ارسال ها
صفحه: [1] 2 3 ... 170
1  انجمن های سایر محصولات / سایر محصولات / بهترین ترفندهای لاغری : 14 تير 1396,ساعت 08:07:36
حس “پر” بودن را با “سیر شدن” اشتباه نگیرید. همه ما یک دوست باریک اندام داریم. همان دوستی که هرگز دچار وسوسه سبد نان نمیشود و وقتی میگوید “من یک تکه کوچک برمیدارم”، واقعا همین کار را میکند. واقعا او چطور میتواند؟
اساس تحقیقی از جامعه متخصصین تغذیه آمریکا، افراد لاغر در طول روز به طور متوسط یک وعده میوه بیشتر از اشخاص چاق مصرف کرده و بیشتر از آنکه به مصرف مواد چرب تمایل داشته باشند، به مواد فیبری علاقمندند.
تحقیقات نشان میدهد که افراد باریک اندام اصولا مانند باقی افراد به غذا فکر نمیکنند. دکتر دیوی کاتز (David Katz) استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه ییل (Yale) میگوید: “فراد باریک با غذا رابطه راحت و بدون مشکلی دارند.” “از طرف دیگر، افرادی که اضافه وزن دارند مدام به غذا فکر میکنند. آنها تمام اوقات به مقدار و تعداد دفعات غذا خوردن خود توجه میکنند و در نتیجه، زمان صرف غذا از مشغولیات دائمی ذهن و مغز آنهاست.” در اینجا، متخصصین کاهش وزن به بررسی ذهن اسرار آمیز افراد “ذاتا” باریک اندام پرداخته و به شما میگویند که آنها چگونه رفتار کرده و شما چگونه میتوانید مانند آنان باشید.


1٫ آنها دریافته اند که گرسنگی یک مورد اورژانس نیست
بسیاری از ما که مدام با کیلوهای اضافه درگیریم، گرسنگی را به عنوان شرایطی در نظر میگیریم که باید به سرعت برطرف شود. به گفته دکتر جودیت بک (Judith Beck) “اگر از گرسنگی وحشت داشته باشید، مدام برای پرهیز از آن به خوردن میپردازیم.” افراد باریک گرسنگی را تحمل میکنند زیرا میدانند که حمله های گرسنگی همواره می آیند و میروند، پس از اقدام فوری خودداری میکنند.
برای تقلید از آنها یک روز پر مشغله را برای به تاخیر انداختن یکی دو ساعته ناهار انتخاب کنید یا غذای میان وعده بعدازظهر را حذف کنید. خواهید دید که هنوز هم میتوانید به خوبی از عهده کارهایتان برآیید. پس در دفعات بعدی که ناله گرسنگی معده را شنیدید، در راه افتادن به سوی یخچال خودداری خواهید کرد.
٫2 آنها سیرشدن را به پر شدن معده ترجیح میدهند
به گفته جیل فلمینگ (Jill Fleming) نویسنده کتاب “لاغرها بشقابشان را پاک نمیکنند”، اگر برای پر شدن معده مقیاس از ۱ تا ۱۰ را در نظر بگیریم، باریکها در حدود درجه ۶ و ۷ دست از خوردن میکشند. اما باقی افراد (از جمله من و شما) تا درجه ۸ و ۱۰ هم پیش میروند. شاید دلیل اینکار اشتباه گرفتن حس “پر” بودن با سیر شدن است و ما تصور میکنیم اگر زود دست از خوردن بکشیم، خود را از غذاها محروم ساخته ایم. یا شاید عادت داریم بدون توجه به اینکه نیاز بدنمان چقدر است، هرچه در مقابلمان باشد تمام کنیم.
از لاغرها تقلید کنیم: هنگام صرف وعده بعدی غذایتان، در میانه غذا خوردن قاشق و چنگال را کنار بگذارید و با استفاده از مقیاس ۱ تا ۱۰ پری معده، درجه پری خود را بسنجید. یک بار دیگر هنگامی که حدود ۵ لقمه از غذایتان باقی مانده اینکار ا انجام دهید. هدف از این کار افزایش آگاهی شما از میزان سیری در طی صرف غذاست و از طرف دیگر، این مکثها، موجب میشود که احساس سیری فرصتی برای خودنمایی یافته و شما زودتر از قبل سیری را حس کنید.


3٫ آنها دارای ژن اراده و خویشتن داری هستند
محققین در دانشگاه تافتز (Tufts) متوجه شده اند که بزرگترین عمل تعیین کننده افزایش وزن زنان در سنین ۵۰ و ۶۰ میزان رفتارهای بیقیدانه یا به عبارت دیگر نامحدود آنهاست. زنانی که رفتارهای بی قید کمتری دارند و در مقابل از حس خودداری متعادلی برخوردارند، از کمترین میزان اضافه وزن برخوردارند. بی قیدی بیشتر و در نتیجه خودداری کمتر، به افزایش وزن تا ۱۵ کیلو در سنین بالاتر منجر میشود.
برای تقلید از این خصیصه، برای زمانهایی که میزان خودداریتان در کمترین میزان آن است-مانند مهمانیها و حضور در گروه بزرگی از دوستان، آماده شوید. اگر در مهمانی هستید، با خود قرار بگذارید که از هر چهار پیش غذایی که به شما تعارف میشود، یکی را بردارید. اگر برای شام بیرون رفته اید، برای غذای اصلی، یک پیش غذا سفارش دهید و دسر خود را با یکی از دوستان شریک شوید. اگر عصبی هستید (یک موقعیت دیگر از خودداری اندک) حتما مقداری خوراکی سالم مانند میوه یا سبزیجات خرد شده ای چون هویج و کرفس در اختیار داشته باشید.
4٫ آنها بنده عادتند

هر متخصص تغذیه به شما خواهد گفت که داشتن رژیم غذایی متنوع بسیار مفید است اما تنوع بیش از حد میتواند نتیجه معکوس ببار آورد. تحقیقات نشان داده اند که مزه ها و بافتهای بیش از حد متنوع افراد را به پرخوری تشویق میکنند. به گفته دکتر بک ” افراد باریک اندام دارای چیزی هستند که من آنرا “عادت غذایی” مینامم. اکثر غذاهای این افراد از مواد اولیه ای که با دقت انتخاب شده اند تشکیل میشوند. این غذاها از موارد تنوع بخش و غافلگیر کننده اندکی برخوردارند و در کل، رژیم غذایی آنها قابل پیش بینی است.”

برای در پیش گرفتن این روش باید در مورد وعده های اصلی غذایتان تا حد امکان برنامه ریزی شده و ثابت باشد برای مثال صبحانه شامل برشتوک و شیر، سالاد برای ناهار و الی آخر. افزودن مرغ آب پز یا کبابی به سالاد در یک روز و ماهی تن در روز دیگر اشکالی ندارد، مهم این است که دنبال کردن یک برنامه غذایی تقریبا از پیش تعیین شده، امکان افراط را از شما سلب میکند.

5٫ آنها میوه بیشتری می خورند
بر اساس تحقیقی از جامعه متخصصین تغذیه آمریکا، افراد لاغر در طول روز به طور متوسط یک وعده میوه بیشتر از اشخاص چاق مصرف کرده و بیشتر از آنکه به مصرف مواد چرب تمایل داشته باشند، به مواد فیبری علاقمندند.
تقلید از باریک اندامها: میوه را به غذاهای خود وارد کنید. ببینید در رژیم روزانه شما چه امکاناتی برای افزودن میوه وجود دارد. هدف شما باید افزودن دو یا سه وعده میوه به غذای روزانه باشد. میتوانید میوه را در ماست ریخته، برشهای میوه را به ساندویچ خود افزوده یا برای دسر از سیب پخته استفاده کنید. همواره یک ظرف میوه روی میز داشته باشید تا هنگام گرسنگی اولین ماده دم دستتان میوه باشد.
6٫ آنها از غذا برای تسکین غصه های خود استفاده نمیکنند
مساله این نیست که زنان باریک اندام نسبت به خوردن احساسی ایمن هستند، اما آنها میتوانند این حالت را تشخیص داده و از خوردن دست بکشند.
چه کنیم که مانند آنها باشیم؟ افزودن لغت “ایست” به مجموعه لغات روزمره بسیار مفید است. این کلمه با فرمانهایی چون “از خوردن باقی بیسکوییتها دست بکش” متفاوت است، ما باید بیاموزیم که در زمانهایی چون گرسنگی، خشم، تنهایی یا خستگی که چهار دلیل اصلی خوردن احساسی هستند، به خود آمده و فرمان “ایست” را صادر کنیم.
اگر واقعا گرسنه هستید، یک میان وعده متعادل مانند یک مشت آجیل خام انتخاب کنید که بتواند شما را تا وعده بعدی غذا نگهدارد. اما اگر خشمگین، تنها یا خسته هستید، برای تسکین احساسات خود به دنبال یک راه حل جایگزین و بدون کالری باشید. خشم خود را با پیاده روی یا تنها با بالا و پایین پریدن کنترل کنید زیرا بالا رفتن ضربان قلب میتواند از میزان عصبانیت شما بکاهد. تنها هستید؟ به یک دوست تلفن کنید، به اقوام و دوستان یک ای-میل بفرستید یا برای قدم زدن به پارک یا فروشگاه بروید.حتی اگر با یک چهره آشنا برخورد نکنید هم، بودن در کنار دیگران شما را بیشتر به اجتماع مرتبط میکند. اگر هم خسته هستید، به خاطر خدا کمی خوابید!

7٫ آنها اهل حرکت هستند
لاغر اندامها، به طور متوسط هر روز دو و نیم ساعت بیش از افراد دیگر سرپا هستند- که برای سوزاندن ۱۵ کیلو در سال کافی است. اگر قصد دارید بر میزان تحرک خود بیافزایید، قبل از هرچیز باید صادقانه مقدار حرکت خود را ارزیابی کنید. بسیاری از افراد در برآورد مقدار تحرک خود غلو میکنند. اکثر مردم ۱۶ تا ۲۰ ساعت از روز خود را در حالت نشسته میگذرانند.
اگر یک گام شمار pedometer در اختیار داشته دارید، در یک روز عادی آنرا به کار ببرید و ببینید تا چه حد به تعداد توصیه شده- ۱۰ هزار قدم – نزدیک شده اید. روز شما باید شامل ۳۰ دقیقه تمرین ورزشی با برنامه و مجموعه ای از عادات مفید مانند استفاده از پله به جای آسانسور یا تمیز کردن منزل با سرعت و انرژی بیشتر باشد. شما میتوانید با استفاده از جدول موجود در www.caloriecontrol.org میزان کالری مصرفی فعالیتهای مختلف را ببینید.
8٫ آنها خوب میخوابند
افراد باریک در مقایسه با افراد دارای اضافه وزن، هفته ای ۲ ساعت بیشتر میخوابند. بنا به نظر محققین، کمبود استراحت با چشمان بسته، با کاهش هورمونهای کنترل کننده اشتها مانند لپتین (leptin) و افزایش هورمونهای بالا برنده اشتها مانند گرلین (ghrelin) ارتباط مستقیم دارد.
از این روش تقلید کنیم: ۲ ساعت خواب بیشتر در هفته به معنای ۱۷ دقیقه خواب بیشتر در روز است که حتی برای افرادی که برنامه کاری بسیار فشرده ای دارند هم قابل اجراست. از این مقدار افزایش به زمان خواب شروع کنید تا بتوانید برنامه خود را طوری تنظیم نمایید که هر شب ۸ ساعت بخوابید.
توصیه مهم: صبحانه بخورید! ۷۸% از رژیم گیرندگان موفق هر روز خود را با صبحانه آغاز میکنند.
2  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : مشکل در نصب برنامه نت لیمیتر : 08 شهريور 1394,ساعت 02:34:26
 
مهندس جان چرا برنامه با این همه اپشن نمی تونه یه راه راحت تر برای کنترل پهنای باند ارایه بده تقریبا تمام یوزر ها این مشکل و با برنامه دارن
راه حل ارائه شده مدیریت روی حجم دانلود هست. یعنی با افزایش میزان دانلود قیمت استفاده هم افزایش پیدا کنه که باعث بشه خود کاربر میزان دانلود خودشو مدیریت کنه. راه حل دیگه استفاده از نرم افزار Net Limiter یا سایر نرم افزار های جانبی هست.
 
3  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : ارور Multi has stop working : 08 شهريور 1394,ساعت 02:19:37
 
راه دیگه نداره بجز ویندوز عوض کردن؟ من 6تا از کلاینت ها این مشکل رو داره  
نرم افزار رو مجددا در حالت ادمین نصب کنید.
 
4  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : مشکل اجرای نرم افزار در ویندوز 10 : 08 شهريور 1394,ساعت 01:09:27
باید UAC رو غیرفعال کنید.
5  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : کد ملی : 08 شهريور 1394,ساعت 01:08:22
در قسمت کارکرد بخش گزارش.
 با گزارش گیری می تونید خروجی Access بگیرید.
6  انجمن هاي Turbo Net Manager / آموزش ها عمومي / پاسخ : کد ملی : 08 شهريور 1394,ساعت 01:07:43
در قسمت کارکرد بخش گزارش.
 با گزارش گیری می تونید خروجی Access بگیرید.
7  کافی نت و گیم نت / سخت افزار و مشکلات سخت افزاری / پاسخ : مشکل برنامه مدیریت کافی با سخت افزار : 09 تير 1394,ساعت 14:53:09
فایل معرف رو باید در سرور ساخته و در کلاینت نصب کنید.
8  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : مشکل در نت لیمنتر : 09 تير 1394,ساعت 14:52:29
راهنمای حل این مشکل در انجمن هست کافیه فقط سرچ کنید. اصل ایجاد انجمن هم همین بوده که از پاسخ به سوالات دیگران به پاسخ خود برسید.
برای حل این مشکل حتما دیپ فریز رو غیرفعال کرده و فایل ستاپ نرم افزار را در کلاینت اجرا کرده و به محض اجرا دکمه کنسل رو میزنید
سپس در مسیر نصب نرم افزار در کلاینت فایل
NetP.exe
رو حذف میکنید.
سپس سیستم رو ریست می کنید و دیپ فریز رو فعال میکنید.
9  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : مشکل خاموش شدن : 09 تير 1394,ساعت 14:50:23
فایل معرف رو در سرور ساخته و در کلاینت نصب کنید.
10  انجمن هاي Turbo Net Manager / آموزش ها عمومي / پاسخ : پسورد ادمینو فراموش کردم : 19 ارديبهشت 1394,ساعت 01:11:53
بدون پاک کردن نرم افزار نرم افزار رو در فولدر جدید نصب کنید و زین پس از فولدر جدید نرم افزار رو اجرا کنید.
11  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : ارور Multi has stop working : 19 ارديبهشت 1394,ساعت 01:10:41
بعد از نصب مجدد ویندوز ابتدا فقط توربونت رو نصب کنید و ببینید این مشکل ایجاد میشه یا خیر.
سپس سایر نرم افزار ها رو نصب کنید و ببینید با نصب کدوم نرم افزار این مشکل ایجاد میشه.
12  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : کارنکردن برنامه : 19 ارديبهشت 1394,ساعت 01:09:52
سلام.
سیستم چندتا هارد داره؟
موقع زدن کد ها خط تیره رو باید بذارید.
کد ها رو تایپ کنید واز کپی پیست پرهیز کنید.
13  کافی نت و گیم نت / نرم افزار و مشکلات نرم افزاری / پاسخ : آیا شیر کردن کانکشن اینرنت در توربونت لازمه؟ : 19 ارديبهشت 1394,ساعت 01:09:12
شیر کردن اینترنت ارتباطی به توربونت نداره و باید توسط خودتون انجام بشه.
14  کافی نت و گیم نت / نرم افزار و مشکلات نرم افزاری / پاسخ : محاسبه حجم : 19 ارديبهشت 1394,ساعت 00:16:49
سلام
http://forum.parvazeh.com/index.php?topic=1100.0
15  انجمن هاي Turbo Net Manager / سوالات شما / پاسخ : مشکل : 29 فروردين 1394,ساعت 10:50:49
پاک شدن اطلاعات یا از آنتی ویروس هست یا از دیپ فریز. تست بفرمائید با غیرفعال کردن کدوم مشکلتون حل میشه.
صفحه: [1] 2 3 ... 170
Powered by MySQL Powered by PHP Valid XHTML 1.0! Valid CSS!