+ انجمن هاي پشتيباني پروازه
نام کاربري: ذخيره؟
رمز عبور:
عضويت - مشخصات ضروری
انتخاب نام کاربری:
آدرس ايميل:
آدرس ایمیل باید معتبر باشد
انتخاب رمز عبور:
تغيير رمز عبور:
تایید تصویری:
متنی که در عکس می بینید ، را وارد کنید
متنی که در عکس می بینید ، را وارد کنید
اولین روز هفته چیست :
لطفا اولین روز هفته را با حروف فارسی بنویسید.
نام كافي نت:

بسم الله رحمن رحيم
به نام خداوند بخشنده مهربان

1. تمامي کاربران مي بايست در هنگام عضويت از کلمات مناسب براي نام کاربري خود استفاده کنند واز به کار بردن کلمات زشت ونامناسب خوداري کنند.در صورت مشاهده کلمات نامناسب آن نام کاربري واشتراک آن کاربر حذف و دسترسي کاربر براي هميشه از انجمنهاي پارس کلوب قطع خواهد شد

2. تمامي کاربران مي بايست در هنگام فرستادن ارسال و پيغام خصوصي از کلمات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده ارسال يا پيغام خصوصيي بر خلاف موارد بالا ابتدا به کاربر اخطار داده شده و در صورت تکرار اشتراک کاربر حذف ودسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد

3.بحث هاي سياسي و مذهبي در انجمن ها ممنوع مي باشد ودرصورت مشاهده تاپيک يا ارسالي با موضوع هاي سياسي ومذهبي موجب قطع هميشگي دسترسي کاربر خاطي خواهد شد

4.تمامي کاربران مي بايست که براي آواتار خودشان از عکس مناسب استفاده کنند در صورت استفاده از عکس هايي بر خلاف موازين اسلام عکس آواتار کاربر متخلف ويرايش و با وي برخورد جدي خواهد شد

5.تمامي کاربران مي بايست درهنگام نوشتن ارسال جديد از قرار دادن عکس هايي نامناسب و خلاف موازين اسلام جدا خوداري کنند. در صورت مشاهده چنين ارسالي, آن ارسال ويرايش شده وبه کاربر خاطي اخطار داده مي شود و در صورت تکرار اشتراک و دسترسي وي به انجمن ها براي هميشه قطع خواهد شد

6.تمامي کاربران موظفند در هنگام پاسخ دادن به يک موضوع فقط درباره موضوع همان تاپيک بحث کنندو از دادن ارسال هاي پشت سرهم و  منحرف کردن بحث بپرهيزند در ضمن اگر درباره موضوع هيچ اطلاعاتي ندارند از دادن ارسال هاي بيهوده و شلوغ کردن تاپيک خودداري کنند.در صورت مشاهده تاپيکي که از موضوع منحرف شده آن تاپيک قفل خواهد شد

7.تمامي کاربران موظفند در هنگام مطرح کردن سؤالات و مطالب خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سؤالات و مطالب در انجمن‌هاي نامتناسب با موضوع خودداري نمايند. در ضمن قبل از ايجاد موضوع جديد اول در مورد موضوع خود در انجمن ها سرچ کرده و در صورتي که به موضوع آن کاربر پرداخته نشده است اقدام به ايجاد موضوع جديد کند.

8.تمامي کاربران موظفند در هنگام ارسال سؤالات و مشکلات و پيغام‌هاي خود از يک عنوان مناسب براي تاپيک جديد استفاده نمايند. اين عنوان مي‌بايست در رابطه با سؤال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله کمک ، تو رو خدا کمکم کنيد ، خيلي مهم ، هر کي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يک برنامه ، چطوري ميتونم ، کرک برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغام‌ها جدا خودداري نمايند که طبق قوانين با کاربرمتخلف برخورد خواهد شد. راهنمايي در اين زمينه : کاربران ‌براي انتخاب موضوع ميتوانند از کلمات کليدي سؤال خود استفاده کنند.

9. کاربران مي بايست تا حد امکان از کپي کردن مطالب سايت ها و وبلاگ ها پرهيزکنند.

10. کاربران مي بايست در هنگام نوشتن تاپيک ? موضاعات مختلف شان را به صورت جداگانه مطرح فرمايند. بدين معني که در صورتي که مطالب گوناگوني دارند ، آنها را در چندين تاپيک مطرح نمايند و از مطرح کردن تمامي آنها در يک تاپيک جداً خودداري فرمايند .

11.تمامي کاربران مي بايست در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سؤال کننده شود خودداري نمايند. کاربران بايد را بدانند که اين سايت محل عمومي است و کساني هستند که سؤال‌هايشان بسيار ابتدايي مي‌باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرمايند.

12. هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده براي هميشه محروم خواهد شد !(به غير از بخش بقالي اينترنتي و انجمن معرفي وب سايت ها و وبلاگ هاي فارسي)

13. در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به کاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت و يا عقايد هر قشر يا فرد ? با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمن‌ها قطع خواهد شد.

14. اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و بايد بيرون از محيط انجمن به دعواي خودشان رسيدگي کنند و از آوردن دعوا به تاپيک ها و ارسال ها به شدت پرهيز کنند در غير اين صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در تکرار اين کار با آنها برخورد خواهد شد.


15.کاربران مي بايست از نوشتن تاپيک يا ارسالي به غير از زبان فارسي خودداري کنند.در صورت مشاهده چنين تاپيک يا ارسالي ,آن تاپيک يا ارسال حذف خواهد شد.

16.تمامي کاربران مي بايست از قرار دادن امضا هايي بر خلاف موازين اسلام خودداري کنند در صورت مشاهده امضا ويرايش شده وبه کاربر متخلف اخطار داده مي شود و در صورت تکرار مجدد دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد

17.کاربران ميبايست از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت جددا خودداري كنند

18. مديران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستد !

19. در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، بدون تعارف دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد !

20. هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از يک "شناسه ي کاربري" را دارد و در صورت فعاليت يک کاربر با دو يا چند شناسه ي کاربري همه ي شناسه هاي کاربري وي بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد!

21.هر گونه فعاليت (ارسال پست ، ارسال تصاوير و ...) که به قوم يا نژاد خاصي توهين شود ممنوع است و با کاربر خاطي برخورد خواهد شد!

22. در پايان بايد عرض کنم اين فروم فضاي بسيار صميمي و دوستانه اي دارد.و هدف اصلي بحث و مباحثه در فضايي دوستانه است و از تمامي کاربران فروم تقاضا ميشود که تلاش آن ها قبل از هر چيز برآوردن اين هدف باشد و از بحث هاي حاشيه اي خودداري کنند و چنانچه مشاهده کردند کاربري از هر کدام از قوانين بالا سرپيچي کرد و اين قوانين را زير پا گذاشت هيچ کدام از کاربران ديگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مديران است. کاربران ميتوانند توسط پيغام خصوصي اشکالات و ... را با مديريت در ميان بگذارند.

Powered by MySQL Powered by PHP Valid XHTML 1.0! Valid CSS!