صفحه: [1]
موضوع: در دسترس نبودن اینترنت برای کاربرها  (دفعات بازدید: 3076 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 27 بهمن 1389,ساعت 10:27:02 »
tahour
کاربر جدید
*

نام كافي نت: 110
تعداد ارسال: 13

ديدن مشخصات
در دسترس نبودن اینترنت برای کاربرها

با سلام
می خواستم بدونم با این نرم افزار می شه کاری کرد که یک کامپیوتر با توجه به نظر مدیر به اینترنت وصل نشه و فقط بتونه از کامپیوتر (آفیس و ...) استفاده کنه؟
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 27 بهمن 1389,ساعت 21:24:15 »
tahour
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات
پاسخ : در دسترس نبودن اینترنت برای کاربرها

می خواستم بدونم از طریق این نرم افزار می شه کاری کرد که کاربرایی هم که داری نام کاربری می باشند هم دسترسی به اینترنت نداشته باشند؟؟؟؟؟
ممنون می شم راهنمایی کنید .من demo برنامه شما رانصب کردم و اگه این مشکل رو هم حل کنید می خواهم برنامه اصلی رو خریداری کنم .
خارج شده است
thanks

« پاسخ #2 : 28 بهمن 1389,ساعت 22:57:15 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام.
خوب شما کابل اینترنت رو بکشید!!! وقتی می خواهید با اکانت هم اینترنت نداشته باشند دیگه چه کاریه که اینترنت به سیستم برسه؟
در حالت کلی برخی از شرکت ها می خواند فقط اکانت ها دسترسی داشته باشند که بله با نرم افزار میشه.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #3 : 29 بهمن 1389,ساعت 15:01:17 »
tahour
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

ما مجموعه ای داریم که می خواهیم به کاربران اجازه استفاده از سیستم داده بشه با محدودیت اجازه استفاده از اینترنت یا عدم اجازه به اینترنت .که این محدودیت ها از قبل برای هر کاربر مشخص بشه .اینکه که شما می گید کابل اینترنت رو قطع کنیم هم راه حلی هست!!!!اما ما می خواهیم هر کاربر با استفاده از user ,pass خودش وارد سیستم بشه که ما برای اون کاربر اجازه استفاده از اینترنت رو داده باشیم یا نداده باشیم .در واقع ما بر روی سیستم هامون بغیر از استفاده از اینترنت یکسری نرم افزار داریم که کاربرهایی که نمی خواهیم از ایترنت استفاده کنند برای کار با این نرم افزار هاست.ممنون میشم راهنمایی کنید.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #4 : 29 بهمن 1389,ساعت 23:37:56 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خوب منم همینو گفتم خدمتتون. شما برای کاربرایی که میخواهید از اینترنت استفاده کنند اکانت بدید. برای سایر کاربران خیر. (سایر کاربران از یوزر عمومی استفاده میکنند)
خارج شده است

thanks

« پاسخ #5 : 30 بهمن 1389,ساعت 09:07:50 »
tahour
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

میشه در قسمت پیشرفته ویرایش کاربران برای کاربرایی که نمی خواهیم از اینترنت استفاده کنند محدودیت حجمی یا پهنای باند رو صفر یا یک عدد ممیزی خیلی کوچک در نظر گرفت تا اون کاربر نتونه از اینترنت استفاده کنه؟؟؟
خارج شده است
thanks

« پاسخ #6 : 30 بهمن 1389,ساعت 10:03:03 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خوب اگه اینکارو کنید نمیتونن وارد اکانت بشن. مگه اینکه سرعت اینترنتشون رو 1 بذارید که سرعت کمیه و عملا اینترنتشون قطع میشه.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #7 : 03 اسفند 1389,ساعت 10:21:39 »
tahour
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

با سلام در مورد راهنمایی تون تشکر می کنم یه سوال دیگه آیا امکان حذف حالت عمومی از صفحه لاگین هست؟
خارج شده است
thanks

« پاسخ #8 : 03 اسفند 1389,ساعت 10:48:22 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام. بله. آیکون کلاینت ها رو در قسمت فرمان با کشیدن ماوس انتخاب کنید (Highlight) و وقتی همه آیکون ها به حالت انتخاب درآمدند (در این حالت تیره تر می گردند) روی یکی از آیکون ها کلیک راست کنید و از منوی باز شده گزینه حالت اکانتینگ رو انتخاب کنید.
نکته اینکه کلاینت ها همگی باید در حالت آنلاین باشند.

برای طرح سوال جدید تاپیک جدید با عنوان مرتبط ایجاد کنید. ممنون.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :