صفحه: [1]
موضوع: مشکل با برنامه  (دفعات بازدید: 1835 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 02 آبان 1391,ساعت 03:51:19 »
daryanian
کاربر جدید
*

نام كافي نت: دریانی
تعداد ارسال: 17

ديدن مشخصات آدرس ايميل
مشکل با برنامه

سلام و خسته نباشید،

من دیروز نرم افزارتون رو خریدم و رو سرور و کلاینت نصب کردم، الان چند تا سوال و مشکل دارم،
سوال اول اینکه: اگه به اینترنت متصل نباشه برنامه شما کار می کنه یا نه
حالا مشکلات من:

ویدوز سون استفاده می کنم و ای پی ها درسته و دیپ فریز هم ندارم، رو سرور برنامه رو نصب کردم و بعدش با راهنما تو کلاینت ها نصب کردم ولی ان قسمت install.exe رو ندیده بودم، کار نکرد و بعدش چندبار که نگاه کردم متوجه شدم که یه فایلی که باید سرور می ساخت  رو من نساختم و دوباره برنامه رو پاک کردم از کلاینت ها ولی چون در حال اجزا بود پاک نمی شد و هرکاری کردم نتونستم ازش خارج بشم، از safe mode رفتم و پاک کردم یعنی delet کردم نه اینکه unistall بکنم و نشد که به روش unistall پاک کنم، بعد کلی نصب کردن و پاک کردن و این کارا نشد و وقتی نصب می کنیم یه دایره آبی رنگ میاره مثل نود 32 ولی رنگش آبی هست که علامت تعجب وسطش هست و اصلا نه باز میشه نه میشه کاری کرد که بالا بیاد، همه راه ها رو هم چک کردیم و باز هم نشد یعنی کلا تو کلاینت ها نصب میشن ولی مشکل دارن ان قسمت که گفتین تو کلاینت ها همه .exe ها رو تو run بذاریم هم کردیم و حدودا تو پوشه نصب شده در کلاینت ها 6 یا 7 تا فایل اجرایی داشت که تو run administrator گذاشتیم ولی هیچ کاری نکرد و اصلا نمی خونه، الان میشه راهنمایی کنید که من باید چیکار کنم؟ ممنون ازتون
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 02 آبان 1391,ساعت 08:35:01 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : مشکل با برنامه

سلام. در موارد مشکل نصب مخصوصا تو هفته اول خرید تماس بگیرید تا به صورت تلفنی راهنمائیتون کنم.
شما برای نصب فایل install.exe نیازی به حذف نرم افزار نداشتید. به طور کلی به غیر از اینکه بخواهید از نرم افزار استفاده نکنید هیچ وقت نیازی به حذف نرم افزار ندارید.
مواردی که باید چک کنید :

ابتدا تمام سیستم ها تون رو روشن کنید. و در صورتی که Deepfreeze دارید غیرفعالش کنید. کلاینت ها رو با اکانت ادمین لاگین کنید.
آیا IP سرور ثابته یا تغییر میکنه؟
در صورتی که IP سرورتون ثابت نیست باید طبق آموزش زیر ثابتش کنید :
http://forum.parvazeh.com/index.php?topic=692.0
بعد از اینکه IP سرور رو ثابت کردید فایل معرف رو بسازید و در کلاینت ها نصب کنید.
بعد از این مرحله. فایروال ویندوز و آنتی ویروس رو در سرور خاموش کنید.
سپس در نرم افزار سرور وارد بخش IP ها بشید و ببینید لیست IP های کلاینت هاتون ظاهر میشه یا خیر.
در این مرحله شماره استیشن مقابل هر IP رو چک کنید تا صحیح باشه. مثلا دوتا 3 اگه داشته باشید یعنی اینکه یکی از کلاینت ها به اشتباه روی استیشن 3 قرار گرفته. و حتی اگه در نصب دقت نداشته باشید می تونه کلیه استیشن هاتون رنجی خارج از محدوده کلاینت ها تون بگیره.

پس اگر IP هر کلاینتتون رو میدونید شماره استیشنو در همین بخش تصحیح کنید. اگه نمیدونید IP سیستم هاتون چیه. همه سیستم ها رو به جز یکی خاموش کنید. و شماره استیشنشو درست کنید و اون سیستم رو خاموش و سیستم دیگه رو روشن کنید. این مرحله رو تا اصلاح همه شماره استیشن ها ادامه بدید.

اما اگه مراحل بالا رو انجام دادید ولی در بخش IP ها لیست خالی بود. چک کنید وقتی فایل معرف رو ساختید همون IP سیستمتون رو میده یا خیر.

اگه با مراحل بالا مشکل حل نشد حتما تماس بگیرید.
« آخرين ويرايش: 05 آبان 1391,ساعت 23:06:07 توسط admin » خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 05 آبان 1391,ساعت 03:55:20 »
daryanian
کاربر جدید
*

نام كافي نت: دریانی
تعداد ارسال: 17

ديدن مشخصات آدرس ايميل

ممنون از راهنماییتون ولی لینک آموزش که درست نیست؟

ای پی های ما وقتی که مودم رو روشن می کنیم ای پی تغییر می کنه چونکه با کابل یه ای پی داره و وایرلس هم ای پی اتوماتیک ور میداره وقتی مودم روشنه ای پی عوض میشه الان منتظمرکه آموزشتون رو نگاه کنم و ادامه بدم، فعلا هنوز درست نکردم و نگاه نکردم از انروز
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 05 آبان 1391,ساعت 23:06:30 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

لینک رو درست کردم. لینک رو کپی میکردید درست بود.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :