صفحه: [1]
موضوع: عدم محاسبه حجم  (دفعات بازدید: 3429 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 21 آبان 1391,ساعت 10:08:07 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل
عدم محاسبه حجم

با سلام خدمت مهندس عزیز و خسته نباشید
از اینکه مشکلات ما رو در اینجا حل می کنید به نوبه خودم کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
و از اینکه بازهم سوال تکراری مطرح می کنم واقعا شرمندم ولی چاره ای نبود که مزاحم شدم.
مهندس جان بعد از نصب آپدیت جدید مشکلات زیر به وجود اومده که اگه امکانش هست راهنمایی کنید تا بر طرف بشه:
1- من آپدیت جدید رو با راهنمایی هایی که گفتید نصب می کنم و در ابتدا نرم افزار کاملا صحیح کار میکنه و حجم دانلود هم محاسبه می کنه و لاگ بازدید هم داریم ولی وقتی سیستم کلاینت و سرور رو ریسیت می کنم دیگه حجم محاسبه نمی شه لاگ بازدید هم ندارم چندین بار آپدیت رو نصب کردم و امتحان کردم درست نشد راهنمایی netstet  و run as administrator رو هم امتحان کردم بازم نشد  از dlink fix2هم نمی خوام استفاده کنم چون اونوقت لاگ بازدید ندارم  دیگه نمی دونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.دیپ فریز خاموشه (وقتی کلاینت ریسیت میشه این کارکرد از کار می افته)
2- محاسبه پرینت به طور کلی نیست تمام تنظیماتش هم انجام شده برابر راهنمایی های خودتون ولی محاسبه نمیشه.
3- چهار تا از کلاینتها وقتی از نرم افزار خارج میشی و دوباره وارد نرم افزار میشی یا اپراتور رو عوض میکنی خاموش نشون میده و وقتی ریسیتشون میکنم دوباره درست میشه(روشن نشون میده)
ممنون میشم اگه زودتر راهنمایی کنید
« آخرين ويرايش: 21 آبان 1391,ساعت 10:12:05 توسط abhar.click » خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #1 : 21 آبان 1391,ساعت 22:41:47 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : عدم محاسبه حجم

در مورد آیتم یک شما CLMN.exe رو هم از مسیر نصب نرم افزار گزینه Run as administrator رو براش فعال کنید. ببینید مشکل حل میشه یا خیر.
آیا قبلا در نسخه قبلی محاسبه پرینت داشتید؟
در مورد مشکل شماره سه باید فایل معرف رو بسازید و در کلاینتتون نصب کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 22 آبان 1391,ساعت 08:51:47 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مجدد
من الان به خاطر اینکه ضرر ندم از dlinkfix2 دارم استفاده می کنم اول بفرمایید چطور می تونم سیستم ها رو از این حالت در بیارم؟ یعنی اگه بخوام لاگ بازدید داشته باشم چه دستوری باید بزنم؟
در مورد راهنمایی که کردین یعنی ... run as  رو واسه فایل clmn.exe فعال کنم من قبلا این کار رو انجام دادم ولی مشکل حل نشده
در مورد پرینت باید بگم بله قبلا محاسبه پرینت داشتیم ولی یه کم به هم ریخته بود یعنی مثلا از سیستم 2 پرینت ارسال میشد و نرم افزار سیستم دیگه ای رو نشون می داد ولی الان اصلا محاسبه نمی شه.
در مورد فایل معرف هم قبلا نصب کردم ، چندین بار هم نصب کردم ولی باز هم در بعضی مواقع (وقتی اپراتور عوض میشه یا سرور ریسیت میشه) یه تعداد از کلاینتها رو نمی شناسه.آنتی ویروس ندارم فایروال ویندوز هم خاموشه آیپی ها(که ثابت شون کردم) هم وقتی کلاینتها روشنه درست نشون میده. قبلا هم گفتم وقتی کلاینتی به این حالت در میاد(خاموش میشه) بعد از اینکه ریسیت میشه درست عمل میکنه
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #3 : 22 آبان 1391,ساعت 11:40:32 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با dlinkfix و پارامتر 0 می تونید به حالت اول سوئیچ کنید. مشکلتون رو دارم بررسی میکنم نتیجه رو بهتون اعلام میکنم.فقط سوالی که از خدمتتون دارم اینکه آیا یوزر هایی در کلاینت هایی که مشکل دارند admin هستند یا یوزر با محدودیت؟

برای محاسبه پرینت در قسمت تنظیمات پیشرفته گزینه سرویس قدیمی رو فعال کنید. از برنامه خارج بشید و دوباره وارد برنامه بشید.

برای حل مشکل آخر : (لطفا با دقت بخوانید)
در کلاینت ها
فایل ستاپ رو اجرا کنید و دکمه کنسل رو بزنید.
وارد مسیر نصب برنامه در کلاینت شده و فایل ServerFinder.exe رو حذف کنید.
سپس فایل CSet.ini رو باز کنید (با notepad) و در قسمت Server= به جای آیپی موجود در فایل آیپی سرورتون رو یادداشت کنید و فایل رو Save کنید.

« آخرين ويرايش: 22 آبان 1391,ساعت 12:10:11 توسط admin » خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 08 آذر 1391,ساعت 11:01:19 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مجدد خدمت مهندس عزیز
از اینکه دلسوزانه در جهت حل مشکلات ما دارین تلاش می کنین سپاسگزارم

اول اینکه تمام کلاینتهای من با یوزر محدود دارن کار می کنن و admin نیستند

برای محاسبه پرینت تیک سرویس قدیمی رو هم فعال کردم  ولی باز هم محاسبه نشد.

در مورد راه حلی که گفتید برای مشکل آخر (اگه منظورتون خاموش نشون دادن بعضی از کلاینتها باشه) فعلا با ریسیت کردن سیستم با مشکل کنار اومدم.(ولی اگه منظورتون چیز دیگه ای هست لطفا دقیق بفرمایید) ولی راه حل جدید رو هنوز امتحان نکردم که به زودی این کار رو انجام میدم و نتیجه رو همینجا اعلام می کنم.

سوال دیگه ای که داشتم در مورد dlinkfix با پارامتر0 اینه که منظورتون از سوئیچ به حالت اول یعنی همون شرایط اولیه نصب؟یعنی اینکه بدون هیچ تنظیمات دیگه ای هم لاگ بازدید داریم و هم حجم دانلود؟

در آخر بازهم از توجه جنابعالی به مشکلات و سعی در رفع اونها ممنونم
خارج شده است

thanks

« پاسخ #5 : 08 آذر 1391,ساعت 22:50:15 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام.
در مورد محاسبه پرینت متاسفانه کار بیشتری از دست ما و نرم افزار بر نمیاد.
در مورد محاسبه حجم ما آپدیتی قرار دادیم که برای یوزر های محدود که مشکل محاسبه حجم دارند ساخته شده. بدین ترتیب که با اکانت ادمین آپدیت رو در کلاینت ها و سرور نصب کنید و سپس ریستارت بفرمائید (دیپ فریز غیرفعال باشه)
و بعد dlinkfix با پارامتر0 استفاده کنید هم انشالله محاسبه حجم اکی میشه هم لاگ بازدید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 11 آذر 1391,ساعت 09:29:15 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مجدد خدمت مهندس
من به نوبه خودم شرمندم که اینقدر مزاحمتون می شم
ولی اگه لطف بفرمایید اون آپدیتی که گفتید واسه یوزرهای محدود منتشر کردید رو همینجا دوباره لینکشو بذارید ممنون میشم
با تشکر
خارج شده است

thanks

« پاسخ #7 : 11 آذر 1391,ساعت 10:46:30 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 14 آذر 1391,ساعت 05:03:10 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام خدمت مهندس و دوستان گرامی
با راهنمایی های مهندس مشکل حجم و لاگ بازدید من حل شد یعنی با همون روشی که مهندس گفته بودند امتحان کردم و مشکل حل شد فقط الان مشکل محاسبه پرینت دارم که می دونم در حال حاضر نمیشه کاری کرد.
لازم می دونم از زحمات ادمین عزیز مهندس ذاکری کمال تشکر را داشته باشم
ممنون ممنون ممنون
خارج شده است

thanks

« پاسخ #9 : 14 آذر 1391,ساعت 07:40:50 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

لطف دارید. انشالله که بتونیم نرم افزار بهتری ارائه بدیم.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :