صفحه: [1]
موضوع: درخواست كمك  (دفعات بازدید: 3792 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 26 فروردين 1388,ساعت 03:25:33 »
turknet
کاربر جدید
*

نام كافي نت: كافي نت تورك
تعداد ارسال: 7

ديدن مشخصات
درخواست كمك

سلام
مي بخشيد دوباره مزاحمتون شدم آقاي ذاكرنيا چطور مي تونم بفهمم كه قطعي از استيشنم جدا مي شه (موس ، وبكم و ... ) چند وقته كه تعدادي از قطعات ام سرقت ميشه و من هم متاسفانه متوجه نمي شم  اگه كمكم كنيد ممنون مي شم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 26 فروردين 1388,ساعت 06:50:17 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : درخواست كمك

در صورتي كه كندن سخت افزار موجب خاموش شدن سيستم بشه (يا سارق براي كندن سخت افزار سيستم رو خاموش كنه) نرم افزار TurboNetManager به شما اخطار ميده كه استيشن مورد نظر به صورت دستي خاموش شده كه شما بايد سريعا پيگيري كنيد و علت رو از كاربر جويا بشيد.
در مورد ماوس ميشه يه الگوريتم تو برنامه اضافه كرد بدين فرم : در صورتي كه حساب كاربر فعال بود اما ماوس براي بيش از يك دقيقه حركت نكرد به شما اخطار بده اما زياد عملياتي نيست چون ممكنه كاربر نيم ساعت چت كنه و دست به ماوس نزنه.
بهترين روش براي اينكه ماوس و وبكم زديده نشه اينه كه كيس رو در محفظه اي قرار بديد كه قابل دسترسي براي كاربر نباشه و با كشيدن سيم ها ، اون سيم ها از جاشون (كه پشت كيس هست) خارج نشن.
« آخرين ويرايش: 26 فروردين 1388,ساعت 09:24:09 توسط admin » خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 14 ارديبهشت 1388,ساعت 01:25:46 »
eisa
کاربر جدید
*

نام كافي نت: مرکزانفورماتیک دانشکده
تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بااسلام   اقای ذاكرنيا  من مسول یک سایت کامپیوتر دانشکده هستم که 25 کامپیوتر را به صورت Domain  به هم وصل کردیم
آیا میشه از نرم افزار شما استفاده کرد. با توجه به اینکه هم اکنون دانشجویان با کلمه کاربری خود وارد سیستم می شن
 با تشکر     
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 14 ارديبهشت 1388,ساعت 06:45:01 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله. هم اكنون در برخي دانشگاهها و مراكز اداري از نرم افزار استفاده ميشه. امكان گروه بندي مشتركين و تخصيص استيشن براي هر گروه ميتونه در زمينه دسته بندي كامپيوتر هاي سايت دانشگاهي بهتون كمك كنه. شما ميتونيد با ساخت اكانت در نرم افزار و توزيع اون بين دانشجويان ساعات استفاده دانشجويان از سايت و سيستم ها رو مديريت كنيد.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :