صفحه: [1] 2
موضوع: وقتی محاسبه حجم انجام نمی شود  (دفعات بازدید: 136275 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 11 فروردين 1392,ساعت 01:16:36 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
وقتی محاسبه حجم انجام نمی شود

در صورتی که محاسبه حجم انجام نمی شود. و حجم صفر مگابایت نوشته می شود :
ابتدا وارد بخش تنظیمات پیشرفته شده و تیک گزینه «استفاده از توربو سرور به عنوان پروکسی» رو بردارید. (برای ثبت لاگ ها نیازی نیست این گزینه فعال باشد)
دیپ فریز در کلاینت ها رو غیرفعال نموده و با اکانت administrator وارد سیستم شوید (در صورتی که نمی دانید اکانت administrator چیست فقط وارد ویندوز شوید)
در نرم افزار سرور در صفحه اصلی بالا روی دکمه پهنای باند کلیک کنید تا صفحه پهنای باند کلاینت ها باز گردد. روی استیشنی که محاسبه حجم ندارد کلیک راست کنید و روش محاسبه حجم را انتخاب کنید.
از بین روش های باز شده روش 2 را انتخاب کنید. در کلاینت فایلی دانلود کنید و تست بفرمائید محاسبه حجم انجام میشه یا خیر.
در صورتی که انجام نشد روش های 3 و 4 رو هم تست بفرمائید.

در بیش از 90 درصد از موارد باید با انجام مراحل بالا محاسبه حجم انجام شود بنابر این قبل از رفتن به ادامه آموزش مراحل بالا رو به طور کامل تست کنید.

در صورتی که با هیچ یک از روشهای بالا محاسبه حجم انجام نشد احیانا کارت شبکه اشتباهی در ابتدای نصب نرم افزار انتخاب نموده اید. جهت رفع مشکل دیپ فریز را در کلاینت ها غیرفعال کنید و سپس از مسیر نصب نرم افزار فایل CSet.ini را با نرم افزار  Notepad باز کنید و در قسمت Adapter عبارت مقابل آن را تغییر دهید. در صورتی که این مقدار 0 است آنرا 1 کرده و در صورتی که 1 هست آن را صفر نمایید. و در هر بار تست کنید (با هر چهار روش تست انجام شود).
در صورت عدم حل شدن مشکل در همین فایل مقدار Interface را به مانند Adapter بین 0 و 1 تغییر داده و با چهار روش تست کنید.
« آخرين ويرايش: 17 آذر 1393,ساعت 01:54:39 توسط admin » خارج شده است

thanks

« پاسخ #1 : 17 فروردين 1392,ساعت 06:38:53 »
bartar1
کاربر جدید
*

نام كافي نت: bartar
تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : وقتی محاسبه حجم انجام نمی شود

با سلام من در محاسبه حجم همه روشهایی که گفتید انجام داده ام همه روشهای 1و2و3و ... را امتحان کرده ام دیپ فریز هم غیرفعال است ولی بازهم صفر است مشکل چیست؟
خارج شده است
thanks

« پاسخ #2 : 17 فروردين 1392,ساعت 07:08:30 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

(لطفا سوالتون رو در بخش سوالات مطرح بفرمائید)

چک بفرمائید در کلاینت در قسمت Network Connection چندتا کارت شبکه هست (چه حقیقی چه مجازی)
خارج شده است

thanks

« پاسخ #3 : 12 ارديبهشت 1392,ساعت 01:22:34 »
SHAHRVAND.net
کاربر جدید
*

نام كافي نت: شهروند
تعداد ارسال: 13

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس
وقتی تو صفحه آی پی روی استیشن مورد نظر راست کلیک میکنم و روش دیگه ای واسه محاسبه حجم انتخاب می کنم.اصلا روش محاسبه تغییر نمی کنه-همون 0 می مونه
خارج شده است
thanks

« پاسخ #4 : 12 ارديبهشت 1392,ساعت 23:16:00 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس
وقتی تو صفحه آی پی روی استیشن مورد نظر راست کلیک میکنم و روش دیگه ای واسه محاسبه حجم انتخاب می کنم.اصلا روش محاسبه تغییر نمی کنه-همون 0 می مونه
چون کلاینت هاتون آپدیت نیست. فایل آپدیت رو دانلود و در کلاینت ها با دیپ فریز غیرفعال نصب بفرمائید.
http://www.parvazeh.com/update.exe

خارج شده است

thanks

« پاسخ #5 : 19 ارديبهشت 1392,ساعت 18:03:05 »
شتاب
کاربر جدید
*

نام كافي نت: شتاب
تعداد ارسال: 33

ديدن مشخصات

دپ فریز غیر فعاله و همه کلاینت ها آپدیت شده و سرور نیز آپدیت میباشد و همه روش ها 1.2.3.4.5.6 تست گردید باز هم محاسبه حجم انجام نمیشه
خارج شده است
thanks

« پاسخ #6 : 19 ارديبهشت 1392,ساعت 19:38:05 »
شتاب
کاربر جدید
*

نام كافي نت: شتاب
تعداد ارسال: 33

ديدن مشخصات

دپ فریز غیر فعاله و همه کلاینت ها آپدیت شده و سرور نیز آپدیت میباشد و همه روش ها 1.2.3.4.5.6 تست گردید باز هم محاسبه حجم انجام نمیشه
مشکلم حل شد در قسمت تنظیمات- پیشرفته - تیک استفاده از استفاده از توربو نت به عنوان پروکسی را برداشتم
درست شد میشه بگید این تیک کارش چی بود یعنی فیلتر شکن سرور رو انتقال میده به استیشن ها ؟؟!!!!
اگه میشه بگید روش 1 با روش 2 و روش های دیگر چه تفاوتی دارند آیا تفاوت آنها در محاسبه حجم است ؟
خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 21 ارديبهشت 1392,ساعت 17:05:01 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مشکلم حل شد در قسمت تنظیمات- پیشرفته - تیک استفاده از استفاده از توربو نت به عنوان پروکسی را برداشتم
درست شد میشه بگید این تیک کارش چی بود یعنی فیلتر شکن سرور رو انتقال میده به استیشن ها ؟؟!!!!
اگه میشه بگید روش 1 با روش 2 و روش های دیگر چه تفاوتی دارند آیا تفاوت آنها در محاسبه حجم است ؟
سلام. لطفا سوالتون رو در تاپیک جدید با عنوان مناسب مطرح بفرمائید.

خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 13 مهر 1392,ساعت 05:14:18 »
meysam najafi
کاربر جدید
*

نام كافي نت: NAVAD
تعداد ارسال: 4

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس جان من نرم افزار ورژن 2.8 رو نصب کردم ولی زمانی که از فیلتر شکن استفاده میشه هزینه دانلود رو نمیندازه همه روشهای 1 تا 6 قسمت پهنای باند رو امتحان کردم ولی جواب نداد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
« آخرين ويرايش: 13 مهر 1392,ساعت 05:26:16 توسط meysam najafi » خارج شده است
thanks

« پاسخ #9 : 15 مهر 1392,ساعت 11:51:54 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس جان من نرم افزار ورژن 2.8 رو نصب کردم ولی زمانی که از فیلتر شکن استفاده میشه هزینه دانلود رو نمیندازه همه روشهای 1 تا 6 قسمت پهنای باند رو امتحان کردم ولی جواب نداد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
سلام. لطفا سوالتون رو در تاپیک مجزا با عنوان مناسب مطرح بفرمائید.

خارج شده است

thanks

« پاسخ #10 : 24 بهمن 1392,ساعت 07:52:26 »
mehdi1364
کاربر جدید
*

نام كافي نت: آنلاین
تعداد ارسال: 2

ديدن مشخصات آدرس ايميل

[JUSTIFY]با سلام و احترام
من نیز همین مشکل رو دارم یعنی وقتی از فلیتر شکن بیشترم از فریگت استفاده میشه نه حجم اینترنتی و نه حجم دانلود را نشان نمیده یعنی کلا صفر .
حالا اگه فرمودید اگه آپدیت نرم افزار رو نصب کنیم درست میشه چشم این کارو می کنم اما میشه لطف کنید و این آپدیت ها رو در صفحه اول توربونت قرار بدید و اطلاع رسانی کنید که مثلا آپدیت جدید نرم افزار  در تاریخ ... را دانلود کنید یعنی بروز باشه.
ممنون از پشتیبانی خوبتان و زحمتی که می کشید.

[/JUSTIFY]
خارج شده است
thanks

« پاسخ #11 : 27 بهمن 1392,ساعت 12:46:08 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام. با آپدیت مشکل حجم ننداختن fr eega te حل نمی شود.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #12 : 10 فروردين 1393,ساعت 13:10:49 »
mehdi1364
کاربر جدید
*

نام كافي نت: آنلاین
تعداد ارسال: 2

ديدن مشخصات آدرس ايميل

واقعا که شما دیگه شورشو در آوردین اگه در صورت استفاده از فری گت حجم دانلود و حجم استفاده شده رو می دونستین نشون نمی ده چرا  مردم مسخره خودتون کردین چرا در راهنمای روش ها روش هایی رو گذاشتین که نوشته با سازگار با فری گت سازگار با زهر مار .
بعدش میاین می گین نه اگه فلان نسخه رو دانلود کنید و نرم افزارتون رو آپدیت کنید مشکل حل می شه بعد ما این کارا رو می کنیم می بینیم نشد بهتون میگیم می گین نه با آپدیتم حل نمیشه.
بس کنید مردم و سرکار نزارین صادقانه همون اولش بگین که این زهرمار فری با فریگت سازگار نیست.
واقعا متاسفم براتون که انقدر خودتون بی ارزش هستین که فکر می کنید مردم بی ارزشند و سرکارشون می زارین .
جمع کنین
خارج شده است
thanks

« پاسخ #13 : 12 فروردين 1393,ساعت 01:09:59 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

واقعا که شما دیگه شورشو در آوردین اگه در صورت استفاده از فری گت حجم دانلود و حجم استفاده شده رو می دونستین نشون نمی ده چرا  مردم مسخره خودتون کردین چرا در راهنمای روش ها روش هایی رو گذاشتین که نوشته با سازگار با فری گت سازگار با زهر مار .
بعدش میاین می گین نه اگه فلان نسخه رو دانلود کنید و نرم افزارتون رو آپدیت کنید مشکل حل می شه بعد ما این کارا رو می کنیم می بینیم نشد بهتون میگیم می گین نه با آپدیتم حل نمیشه.
بس کنید مردم و سرکار نزارین صادقانه همون اولش بگین که این زهرمار فری با فریگت سازگار نیست.
واقعا متاسفم براتون که انقدر خودتون بی ارزش هستین که فکر می کنید مردم بی ارزشند و سرکارشون می زارین .
جمع کنین
کافیه یه سرچ بزنید که ما نگفتیم با فری گیت محاسبه حجم انجام میشه. در ضمن شما اگه از نرم افزار رضایت ندارید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید به جای اینکه اعصاب باارزش خودتون و ما رو بهم بریزید.

خارج شده است

thanks

« پاسخ #14 : 22 مرداد 1393,ساعت 08:03:36 »
ehsankomba
کاربر جدید
*

نام كافي نت: المنتظر
تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات

باسلام.زمانی که من میخواهم مشترکی یا یک گروه جدید درست کنم در بخش تنظیمات ان هزینه دانلود برای هر مگابایت قفل است و نمیتوانم برای ان مبلغی درج کنم ،مشکل از کجاست؟
خارج شده است
thanks

صفحه: [1] 2
پرش به :