صفحه: [1]
موضوع: حداقل زمان  (دفعات بازدید: 4202 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 14 خرداد 1392,ساعت 17:18:40 »
farshad228
کاربر جدید
*

نام كافي نت: کافی نت فرشاد
تعداد ارسال: 8

ديدن مشخصات آدرس ايميل
حداقل زمان

سلام مهندس
این حداقل زمان سیستم ها رو گذاشتم رو 10 دقیقه باید 500 تومان بندازه ولی تا 20 دقیقه همون 500 تومان می مونه.
ساعت اینترنت کافی نت هر یک ساعت 1500 تومان هست. نرم افزار و مجدد دانلود کردم و نصب کردم ولی فرق نکرد.
بی زحمت مشکل منو بررسی کنید.
ممنون از زحمات شما
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 16 خرداد 1392,ساعت 15:54:59 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : حداقل زمان

حداقل زمان رو بذارید روی 2. حداقل زمان یعنی اینکه حداقل زمانی که محاسبات کلاینت رو انجام نده! یعنی زیر ده دقیقه رایگان.
وقتی نرخ ساعتی شما 1500 هست یعنی اینکه 10 دقیقه اش میشه 250 تومان و شما نمیتونید دو نرخ تعریف کنید.
این تعریف شما یعنی اینکه از دقیقه یک تا دقیقه ده، نرخ ساعتی باشه 3000 تومان و از دقیقه 10 به بعد بشه ساعتی 1500 که امکان پذیر نیست.
حداقل استفاده یعنی اینکه با نرخ ساعتی یکسان تا مبلغ مورد نظر هرچقدر کاربر استفاده کرد اون مبلغ ازش اخذ بشه.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 16 خرداد 1392,ساعت 19:49:57 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با سلام خدمت مهندس
اگر امکانش باشه برای زمان اول تنظیمات بذارید خیلی عالی میشه
یعنی خودمون تعریف کنیم مثلا تا 15 دقیقه اول یک مبلغی رو ثابت داشته باشه و بعد از 15 دقیقه مبلغ کارکرد به مبلغ اولی اضافه بشه
چون ما برای ورودی تا 15 دقیقه یک مبلغ ثابتی رو از مشتری می گیریم در حال حاضر این امکان توی نرم افزار وجود نداره و نرم افزار مبلغ کل رو به 60 دقیقه تقسیم میکنه و از ابتدا با همون نرخ محاسبه میکنه فقط تا رسیدن به زمان اصلی مبلغ رو ثابت نگه می داره
به نظرم اگر بتونیم مدت رو هم خودمون تعریف کنیم خیلی بهتر باشه
ممنون
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #3 : 17 خرداد 1392,ساعت 06:22:29 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

فکر میکنم تعرفه دو نرخه خارج از انصاف باشه.
یعنی شما از مشتری برای دقایق اول می خواهید تا دوبرابر بیشتر از تعرفه عادی دریافت کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 21 خرداد 1392,ساعت 15:46:26 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مهندس جان الان تمام کافی نت ها به این شکل عمل می کنند یعنی برای ورود تا یک ربع یه مبلغ ثابتی اخذ میشه و این عرفه بین همه کافی نت داران

کافی نت داران عزیز اگر اینطور نیست بفرمایید تا ما هم اطلاع داشته باشیم؟

من منظورم این بود که این تا یک ربعی که قیمت ثابته رو خودمون بتونیم تعریف کنیم مثلا تا 10 دقیقه یا کمتر و یا بیشتر بشه این مبلغه ثابت رو تعریف کرد
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #5 : 22 خرداد 1392,ساعت 07:17:57 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مبلغ ثابت رو میشه در نرم افزار تعریف کرد. شما هزینه یه ربع کارکرد رو در قسمت حداقل استفاده وارد کنید.

اما چیزی که شما میگید فراتر از هزینه ثابته. چیزی که شما می فرمائید دو نرخ بودنه. شما مثلا ساعتی 1200 تومان نرخ رو تعریف کردید و هزینه یه ربع میشه 300 تومان که در بخش حداقل استفاده می نویسید 300 تومان و نرم افزار تا قبل از اون مبلغ همون مبلغ رو نشون میده.
و در این مورد حق با شماست که عرفه و نرم افزار هم از این عرف پشتیبانی میکنه.
اما اگه شما نرخت باشه 1200 و هزینه یه ربع رو تعریف کنید 600 تومانی یعنی دارید دو تا نرخ تعریف میکنید برای یه ربع اول ساعتی 2400 تومان و برای بقیه دقایق 1200 تومان ساعتی.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 22 خرداد 1392,ساعت 15:17:56 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله درسته شاید در محاسبه بشه دو نرخ ولی به طور مثال من می خوام تا یک ربع 300 تومان محاسبه بشه و ساعتی هم 1000 تومان باشه حالا اگه حداقل استفاده رو بزارم 300 تومان اینجا تا یک ربع 300 محاسبه نمیشه بلکه بعد از 18 دقیقه به 300 تومان اضافه میشه حالا اگر مبلغ ساعتی رو بذاریم 1500 تومان و بازم حداقل استفاده 300 تومان باشه بعد از 12 دقیقه به مبلغ اضافه میشه
من می خوام این دقایق ثابت باشه یعنی بشه خودمون تعریف کنیم تا 15 دقیقه یا 20 دقیقه یا نیم ساعت چه مبلغی از مشتری بگیریم
ممنون
خارج شده است

thanks

« پاسخ #7 : 22 خرداد 1392,ساعت 16:40:43 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

یه ضرب و تقسیم سادست
شما نرخ ساعتی رو تقسیم بر چهار کنید و در قسمت حداقل وارد کنید. اینطوری همیشه هزینه ربع ساعت به عنوان حداقل استفاده از کاربر گرفته میشه
خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 26 خرداد 1392,ساعت 17:50:26 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مهندس جان فرمایش شما درست
ولی مثلا اگر نرخ ساعتی بشه 1000 تومان هزینه اولیه میشه 250 با گفته شما
حالا اگر نرخ ساعتی بشه 1500 تومان هزینه اولیه میشه 375 تومان
من می خوام این اتفاق نیافته و بتونم واسه 15 دقیقه اول یک نرخ ثابت تنظیم کنم حالا هزینه ساعتی هرچقدر که می خواد باشه
خارج شده است

thanks

« پاسخ #9 : 29 خرداد 1392,ساعت 06:08:29 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

عرض کردم خدمتتون. این درخواست شما یعنی دو نرخه بودن که قابل تعریف نیست تو نرم افزار.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #10 : 31 خرداد 1392,ساعت 17:28:41 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام و خسته نباشید
مهندس جان میدونم الان قابل تعریف نیست
تقاضا دارم در آینده در صورت امکان این قابلیت رو به نرم افزار اضافه کنید.
ممنون
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :