صفحه: [1]
موضوع: غیر فعال شدن نرم افزار  (دفعات بازدید: 2840 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 14 مرداد 1392,ساعت 05:46:45 »
SHAHRVAND.net
کاربر جدید
*

نام كافي نت: شهروند
تعداد ارسال: 13

ديدن مشخصات آدرس ايميل
غیر فعال شدن نرم افزار

سلام مهندس
امروز صبح نرم افزار از من کد فعال سازی می خواد.مثل زمانی که نسخه آزمایشی اکسپایر شده بود.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 14 مرداد 1392,ساعت 09:27:30 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : غیر فعال شدن نرم افزار

سلام.
کد ها رو بزنید و از نرم افزار استفاده کنید
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 21 مرداد 1392,ساعت 14:03:59 »
jafikord
کاربر جدید
*

نام كافي نت: آسیاتک روانسر
تعداد ارسال: 27

ديدن مشخصات

با سلام خدمت عزیزان زحمت کش
غرض از مزاحمت ، توربو نسخه قدیمیشو داشتم بعد از دو سال قطع و وصل میشد تا اینکه آپدیتشو گرفتم تا مدتی ارتباط سرورم با استیشن ها وصل بود اما به یکباره قطع شد به طوریکه هر روزی که میومدم کافینت بعد از روشن شدن سیستم سرورم دو ساعت وقت می برد تا سرور با استیشن ها ار تباط برقرار کنه .. به همین جهت نسخه بدون آپدیتشو گرفتم نصب کردم طبق راهنما متأسفانه دوباره بعد از دو ساعت ارتباط برقرار میکنه چند بار با پشتیبانی محترمتون تماس گرفتم ایشون خیلی راهنمایی کردن اینکه usb رو غیر فعال کنم پورت های استیشن ها رو بر اساس شماره استیشن ها بزنم  غیر فعال کردن فایروال ویندوز و نود و و و ... متأسفانه بازم همون مشکل رو پیدا کرده دو، سه هفته ای هست این مشکلو دارم خواهشاً کمکم کنید  چنین ایرادی برای کافینت زیان بار هستش..
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 21 مرداد 1392,ساعت 15:18:55 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با سلام خدمت عزیزان زحمت کش
غرض از مزاحمت ، توربو نسخه قدیمیشو داشتم بعد از دو سال قطع و وصل میشد تا اینکه آپدیتشو گرفتم تا مدتی ارتباط سرورم با استیشن ها وصل بود اما به یکباره قطع شد به طوریکه هر روزی که میومدم کافینت بعد از روشن شدن سیستم سرورم دو ساعت وقت می برد تا سرور با استیشن ها ار تباط برقرار کنه .. به همین جهت نسخه بدون آپدیتشو گرفتم نصب کردم طبق راهنما متأسفانه دوباره بعد از دو ساعت ارتباط برقرار میکنه چند بار با پشتیبانی محترمتون تماس گرفتم ایشون خیلی راهنمایی کردن اینکه usb رو غیر فعال کنم پورت های استیشن ها رو بر اساس شماره استیشن ها بزنم  غیر فعال کردن فایروال ویندوز و نود و و و ... متأسفانه بازم همون مشکل رو پیدا کرده دو، سه هفته ای هست این مشکلو دارم خواهشاً کمکم کنید  چنین ایرادی برای کافینت زیان بار هستش..
لطفا  سوالتون رو در تاپیک جدید و با عنوان مناسب مطرح کنید.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :