صفحه: [1]
موضوع: برداشتن محدودیت دانلود از استیشن ها  (دفعات بازدید: 3734 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 20 آبان 1389,ساعت 08:48:58 »
SEPIDIRAN
کاربر جدید
*

نام كافي نت: جنرال
تعداد ارسال: 8

ديدن مشخصات
برداشتن محدودیت دانلود از استیشن ها

برای کنترل میزان دانلود و افزایش سرعت دانلود در کلاینت ها چه باید کنم نرم افزار فری دانلود را نصب کردم اما با موزیلا و با سرعت خیلی پایین دانلود می کند
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 20 آبان 1389,ساعت 10:22:54 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : برداشتن محدودیت دانلود از استیشن ها

آيا شما نرم افزار NetLimiter را روي كلاينت هاي خود نصب كرده ايد؟
در صورتي كه اين نرم افزار رو نصب كرده باشيد و تنظيمات اعمال محدوديت سرعت دانلود رو در تنظيمات توربونت فعال نموده باشيد سرعت محدود ميشود. در غير اينصورت خير.
اگه اين نرم افزار (netlimiter) را نصب نكرده ايد يا تنظيمات را فعال نكرده ايد كمي سرعت دانلود با نرم افزار توربونت ارتباطي ندارد.
اما اگر netlimiter را نصب نموده ايد يا تنظيمات را فعال كرده ايد. اين نرم افزار را Uninstall كنيد يا تنظيمات اعمال محدوديت پهناي باند را غيرفعال كنيد.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 21 آبان 1389,ساعت 11:35:58 »
مسعود آورد
کاربر جدید
*

نام كافي نت: پازل
تعداد ارسال: 12
masoud.avard
ديدن مشخصات WWW آدرس ايميل

آيا شما نرم افزار NetLimiter را روي كلاينت هاي خود نصب كرده ايد؟
در صورتي كه اين نرم افزار رو نصب كرده باشيد و تنظيمات اعمال محدوديت سرعت دانلود رو در تنظيمات توربونت فعال نموده باشيد سرعت محدود ميشود. در غير اينصورت خير.
اگه اين نرم افزار (netlimiter) را نصب نكرده ايد يا تنظيمات را فعال نكرده ايد كمي سرعت دانلود با نرم افزار توربونت ارتباطي ندارد.
اما اگر netlimiter را نصب نموده ايد يا تنظيمات را فعال كرده ايد. اين نرم افزار را Uninstall كنيد يا تنظيمات اعمال محدوديت پهناي باند را غيرفعال كنيد.

چقدر پیچیده شد امید جان :دی
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 21 آبان 1389,ساعت 14:01:24 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

آره. منظور کلیم این بود که تا زمانی نرم افزار نت لیمیتر نصب نباشه نرم افزار توربونت قادر به کاهش سرعت نیست.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 03 آذر 1389,ساعت 17:38:34 »
befermatooo
کاربر جدید
*

نام كافي نت: قائم
تعداد ارسال: 32

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام

من نرم افزار NetLimiterرو نصب کردم اما سرعت استیشن ها کم نشده . در ضمن وقتی برنامه رو از روی کلاینتها اجرا میکنم زود بسته میشه و نمیزاره تنظیمش کنم ؟

یعنی نمیدونم چطوری کمش کنم . رفتم تو برنامه توربو نت و تنظیمات . اما قسمت پهنای باند غیر فعال هست و نمیتونم عددی واردش کنم .

در ضمن من هنوز بصورت آزمایشی دارم از برنامه استفاده میکنم و چند روز دیگه واسه خرید اقدام میکنم.

لطفا کمک کنید.
« آخرين ويرايش: 03 آذر 1389,ساعت 17:50:42 توسط befermatooo » خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 03 آذر 1389,ساعت 21:22:47 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله نرم افزار در کلاینت بسته میشه چون باید از طریق سرور منیج بشه. و در نسخه دمو امکان محدود کردن پهنای باند وجود نداره. بعد از خریداری و رجیستر کردن برنامه میتونید این قسمت رو مدیریت کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 09 آذر 1389,ساعت 10:33:36 »
mehdi_elc
كاربر عادي
**

نام كافي نت: ----
تعداد ارسال: 85

ديدن مشخصات آدرس ايميل

عزيز دل برادر براي تنظيم صحيح نت لميتر ميتوني از help  خود نرم افزار كمك بگيري و اين ها رو رعايت كن
1. نرم افزار نت ليميتر بايد بدرستي (طبق راهنماي نصب) بر روي كلاينت ها نصب شده باشد .
2. بعد از نصب كامل از سيستم سرور وارد تنظيمات قسمت دانلود شو و تنظيمات اونجا رو طبق راهنماي خود نرم افزار تغيير بده .

مثلاص ميتوني سرعت رو روي 64 كيلو بذاري بعد بگي اگر بيش از 40 مگ دانلود كرد سرعت به 16 پائين بياد .

حالا از منوي نرم افزار ميتوني وارد پهناي باند بشي
اينجا كلاينت هايي كه دارن از نت استفاده ميكنن رو ميبيني كه سرعت فعلي هر كدوم (64 كيلو) مشخص شده
اگر بخواي همون موقع سرعت رو براي همون كلاينت كم و يا زياد كني ميتوني از پهناي باند موقت استفاده كني.

با عرض پوزش از اميد  مهندس ارشد و همه كاره نرم افزار .
خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 09 آذر 1389,ساعت 10:43:55 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خواهش میکنم. ممنون بابت توضیحاتتون.
خارج شده است

thanks