صفحه: [1]
موضوع: سوال  (دفعات بازدید: 1766 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 21 بهمن 1389,ساعت 06:58:37 »
ali123
کاربر جدید
*

نام كافي نت: bistoon
تعداد ارسال: 8

ديدن مشخصات آدرس ايميل
سوال

سلام امید جون خسته نباشی
ببخشید با نسب فایل ابدیت برنامه نیازی به نسب فایل جدید برنامه هست یا نه و ایا در کلاینت ها نیز باید ابدیت نسب شود یا نه
در ضمن بعضی وقتها با بالا امدن سرور کلاینت ها در قسمت وضعیت نمایش داده نمی شوند ولی در قسمت ای پی ها شماره کلاینت دیده می شود چگونه مشکل را رفع کنم
و سئوال دیگر این که من نسخه ای که نسب کردم وقتی با نشانگر موس به ان اشاره میکنم ورژن 1.0.0.0 را نشان می دهد ابدیت نیز همینطور ایا باید فایل دیگری دانلود کنم و جریان نسخه 1.0.0.99 جیست
ببخسید سرتون رو بدرد اوردم امید جون شرمنده ام متشکرم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 21 بهمن 1389,ساعت 09:36:07 »
Aftabgardan
کاربر جدید
*

نام كافي نت: آفتابگردان
تعداد ارسال: 39
aftabgardan.system
ديدن مشخصات WWW
پاسخ : سوال

سلام دوست عزیز

ببخشید من جواب دادم.

جواب سوال اول: بعد از نصب فایل آپدیت دیگه نیازی به نصب مجدد برنامه نیست. ولی در کلاینتها هم باید آپدیت نصب به که که دو تا روش داره:

روش اول از طریق سرور: بعد از آپدیت شدن کامل سرور و اجرای مجدد برنامه در سرور ، همه کلاینتها رو روشن کنید و در حالت Administrator وارد ویندوز بشید (دیپ فریز باید غیر فعال بشه)
 حالا تو دستگاه سرور از منوی پرونده --> بروزرسانی --> کلاینتها رو انتخاب می کنی. بعد از مدتی فایل آپدیت برای همه کلاینتها ارسال میشه و خودشم نصب میشه. کار تمومه همه کلاینتها آپدیت شدن.

روش دوم بروزرسانی مستقیم: بعد از آپدیت شدن کامل سرور و اجرای مجدد برنامه در سرور ، همه کلاینتها رو روشن کنید و در حالت Administrator وارد ویندوز بشید (دیپ فریز باید غیر فعال بشه) میری داخل پوشه نصب برنامه تو سرور و فایل Update.exe را کپی کرده و در تک تک کلاینتها نصب می کنی. کار تمومه همه کلاینتها آپدیت شدن.

جواب سوال دوم و سوم: من جوابی ندارم مهندس جواب بدن من هم یادمی گیرم.

باز هم شرمنده من جواب دادم.

خارج شده است

همچون آفتابگردان تا آخرین ذره از نور استفاده کن. شاید دیگر نوری نباشد...
thanks

« پاسخ #2 : 21 بهمن 1389,ساعت 10:38:30 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : سوال

سلام.
خیر نیازی به نصب فایل جدید نیست همون آپدیت کفایت میکنه.
مشکل دوم رو با رفتن به Task Manager ویندوز سرور وارد بخش Processes بشید و اونجا احیانا دوتا TurboNetManager.exe میبینید. هر دو رو End Process کنید و برنامه رو دوباره اجرا کنید درست میشه. پیگیری کنید تا فایل دوم دیگه  اجرا نشه (یا دو جا نصب کردید یا در مسیر Temp ویندوز اجرا میشه که باید حذف بشه)
برای دیدن ورژن نرم افزار به قسمت راهنما - درباره برید.1.0.0.99 ورژن نرم افزار و 1.0.0.0 ورژن پکیج نصب است.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :