صفحه: [1]
موضوع: نام کاربران عادی  (دفعات بازدید: 3012 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 05 آبان 1390,ساعت 07:39:23 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل
نام کاربران عادی

سلام مهندس خسته نباشید
کمک کمک کمک فوری:
آقا یه مشکل جدید پیدا کردیم با پلیس سایبری. نمی دونم این قضیه رو همه جا اجرا می کنن یا فقط شهر ما فعلا عملی شده؟قراره از این به بعد هرکسی که میاد کافی نت اسم و مشخصات طرف رو بنویسیم. مهندس جان چون ساعت دقیق ورود و خروج می خواد و باید دوربین مداربسته هم نصب بشه و هر از چند گاهی کنترل هم میشه اینه که نمیشه دستی نوشت.
می خواستم ببینم امکانش هست برنامه رو کاری کرد که وقتی یک سیستم رو استارت می کنی بشه بجای public user اسم طرف رو نوشت؟ بعد توی کارکرد هم اسمش بیاد و اگه کسی خواست از همون کارکرد یه پرینت بهش بدیم چون اونجا ساعت ورود و خروج داره.
در ضمن دوستان انجمنی اگه تو شهرهای دیگه هم این قانون هست لطفا بگین تا اطلاع داشته باشیم.
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #1 : 05 آبان 1390,ساعت 11:31:03 »
aliolieaei
كاربر عادي
**

نام كافي نت: مهرگان
تعداد ارسال: 65

ديدن مشخصات
پاسخ : نام کاربران عادی

شما توی بخش فرمان همه سیستم ها را انتخاب کن و راست کلیک کن و گزینه حالت اکانتیگ را بزن بعد تو قسمت مشترکین شروع کن به اکانت ساختن.برای هر کس هر یوز و پسوردی می خواد بذار و توی قسمت اسم و فامیلشم مشخصاتش را بذار.هر وقتم خواستی می تونی از سیستم ها گزارش بگیری یا از اکانت ها .چچون بیشتر کافی نت ها فقط سیستم ها را باز و بسته می کنند و سیستم اکانتی را کمتر کسی کار کرده کم و بیش مشکل داره که انشاء الله رفع می شه.من الان حدود 2 ساله دارم استفاده می کنم یوزر و پسوردم شماره دانشجویی می دم.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #2 : 07 آبان 1390,ساعت 11:57:57 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با عرض سلام خدمت اساتید گرامی
بنده ساخت مشترک رو میدونم و باهاش کار هم کردم. منظورم ساخت مشترک نبود بلکه می خوام هر کسی که میاد و میخواد از سیستم استفاده کنه اسمش ثبت بشه البته من نمیخوام اماکن و پلیس سایبری میخوان و چون باید دوربین مداربسته هم باشه و ساعت ورود و خروج هم ثبت بشه اگه دستی نوشته بشه خیلی کار میبره گفتم شاید نرم افزار این قابلیت رو داشته باشه یا بشه این قابلیت رو اضافه کرد که وقتی شروع واسه یک سیستم میزنی همونجا یه اسم هم بتونی وارد کنی و نهایتا وقتی گزارش گیری میکنی بجای public user که میاد اسمی که وارد کردی نشون داده بشه.
مهندس جان دستم به دامنت اماکن بدجور گیر داده یه کاری بکن
البته نمی دونم تونستم منظورم و برسونم یا نه
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #3 : 08 آبان 1390,ساعت 07:59:03 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله می تونید به صورت دستی اسم و فامیل بدید در قسمت وضعیت روی استیشن مورد نظرتون کلیک راست کنید و شناسه رو بزنید و نام و نام خانوادگی رو وارد کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 09 آبان 1390,ساعت 11:21:00 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مهندس خسته نباشید
ممنون از راهنمایی تون مشکل نوشتن اسم مراجعین حل شد فقط ما به غیر از نوشتن اسم به چند مشکل دیگه برخورد کردیم:
1- وقتی توی قسمت وضعیت روی اسیشن مورد نظر راست کلیک کرده و اسم و فامیل رو می نویسیم توی قسمت وضیعت دیگه هزینه لاگین براش محاسبه نمیشه یعنی هر قیمتی که برای 1 ساعت استفاده از اینترنت درج شده را تقسیم بر 60 میکنه و به ازای هر یک دقیقه به جمع کل اضافه میکنه  یعنی هر چند دقیقه که user از سیستم استفاده کنه همون اندازه به ازای هر دقیقه براش کارکرد میزنه که این به ضرر ماست چون ما برای کاربران عادی چه 15 دقیقه استفاده بکنن چه 5 دقیقه همون300 تومان میگیریم.
ولی توی قسمت کارکرد هزینه لاگین محاسبه میشه(مشکل بالا)حالا چطور باید این مشکل رو حل کرد البته توی قسمت تنظیمات من هزینه لاگین و حداقل استفاده رو تنظیم کردم ولی نشد.

2- وقتی توی قسمت تنظیمات تیک نمایش صفحه لاگین زده میشه توی دسک تاپ کلاینتها دو تا گزینه میاد یکی اکانت و یکی پابلیک که وقتی پابلیک رو مشتری میزنه وارد اینترنت میشه و چراغش توی گزینه وضعیت رو سیستم سرور روشن میشه که بازم به مشکل برمی خوریم چون میخوایم اسم افراد رو بنویسیم باید کاربر عادی بیاد پیش منشی که اسمش رو بپرسه و بعد یه سیستم واسش استارت کنه اینجوری نمیاد و همونجا خودش استارت میکنه. حالا چطور میشه پابلیک رو از دسک تاپ کلاینتها حذف کرد و فقط اکانت بمونه و هرکی خواست به عنوان کاربر عادی از سیستم استفاده کنه فقط منشی بتونه واسش استارت کنه؟ وقتی هم از قسمت فرمان روی کلاینتها راست کلیک میکنی و حالت اکانتینگ رو میزنی دیگه کاربر عادی نمیتونه از سیستم استفاده کنه.

3- توی قسمت مشترکین تعداد روزهای استفاده مشترکین یه تیک داره که نوشته از اولین ورود ما این تیک رو زدیم ولی بازم از همون روزی که اکانت ایجاد شده محاسبه میشه.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #5 : 10 آبان 1390,ساعت 13:42:57 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

اول در مورد دو بگم که با فعال کردن حالت اکانتیک بر خلاف اونچه که گفتید میشه فقط پابلیک باشه و با دابل کلیک و یا زدن دکمه شروع در قسمت وضعیت حساب رو باز کرد.
در مورد 1 و 3 باید بررسی کنم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 11 آبان 1390,ساعت 09:47:44 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام مجدد خدمت مهندس
آقا خواسته ما اینه که می خوایم توی دسک تاپ کلاینتها فقط اکانت باشه و پابلیک نباشه و هرکسی خواست به صورت عادی(پابلیک) از سیستم استفاده کنه فقط از طریق سرور فعال بشه. الان مشکل اینجاست که وقتی از تنظیمات تیک نمایش صفحه لاگین زده میشه هم اکانت میاره و هم پابلیک. ما می خوایم پابلیک نباشه فقط اکانت باشه.البته این کار رو میشه از فرمان- راست کلیک -حالت اکانتینگ- درست کرد اما اونوقت دیگه از قسمت وضعیت نمیشه به صورت عادی یه سیستم رو روشن کرد و حتما باید با اکانت وارد شد.
ممنون میشم اگه این مشکل و مشکل 1 قبلی رو حل کنید. چون الان این دوتا مشکل خیلی کارمونو خراب کرده و حسابی تو دردسر افتادیم.
بازم ببخشید که وقتتونو میگیرم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #7 : 12 آبان 1390,ساعت 06:40:16 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

چشم. تو نسخه جدید یادداشت کردم که بررسی و اضافه بشه.
احتمالا بتونیم تا آخر این ماه نسخه بتا ورژن 2 نرم افزار رو ارائه بدیم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 24 آبان 1390,ساعت 18:20:38 »
VIRGUL
کاربر جدید
*

نام كافي نت: VIRGUL
تعداد ارسال: 14

ديدن مشخصات

یه مشکل جدید پیدا کردیم با پلیس سایبری. نمی دونم این قضیه رو همه جا اجرا می کنن یا فقط شهر ما فعلا عملی شده؟قراره از این به بعد هرکسی که میاد کافی نت اسم و مشخصات طرف رو بنویسیم. مهندس جان چون ساعت دقیق ورود و خروج می خواد و باید دوربین مداربسته هم نصب بشه و هر از چند گاهی کنترل هم میشه اینه که نمیشه دستی نوشت.
------------
شما كدوم شهري ؟
مشهد كه يك سالي هست دوربين اجباري شده - ولي يادداشت اسامي فعلاً زياد سفت و سخت نيست - اتحاديه قراره يك برگه با سر برگ نيروي انتظامي بده كه بزنيم و با استناد با اون اسم و فاميل طرف رو از روي كارت ملي يادداشت كنيم
البته زياد سفت و سخت نيستن
خارج شده است

كافي نت ويرگول
مشهد - بلوار كوثر - بين كوثر 37 و 39
thanks

صفحه: [1]
پرش به :