صفحه: [1]
موضوع: نصب نرم افزار در ویندوز سرور 2008  (دفعات بازدید: 1570 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 6 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 10 بهمن 1390,ساعت 08:23:43 »
Rezvan_CN
کاربر جدید
*

نام كافي نت: کافی نت رضوان
تعداد ارسال: 5

ديدن مشخصات آدرس ايميل
نصب نرم افزار در ویندوز سرور 2008

با سلام خدمت شما دوست عزیز

من قبلا از ویندوز سرور 2003 استفاده می کردم . الان به خاطر بعضی مشکلات ویندوز سرورمو عوض کردم و الان از ویندوز سرور 2008 استفاده می کنم ولی متاسفانه نمی تونم این نرم افزار را رو کلاینت هام نصب کنم  .

الان نرم افزار رو روی سرورم نصب کردم و اونو رجیستر کردم ولی رو کلاینت ها که نصب می کنم و دیسک معرف رو روی کلاینت ها نصب می کنم سرور قادر به شناسایی کلاینت ها نیست .

کانکشن اینترنت رو روی سرور share کردم . وقتی سیستم رو ریست می کنم با این پیغام روبرو می شم که میگه آی پی سرور شما تغییر کرده است در صورتی که آی پی سرور رو به صورت دستی تنظیم کرده ام لطفا منو راهنمایی کنین

در ضمن من قبلا روی ویندوز سون هم که می خواستم کلاینت ها رو نصب کنم با همین مشکل روبرو می شدم .
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 10 بهمن 1390,ساعت 09:14:56 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : نصب نرم افزار در ویندوز سرور 2008

سلام
فایل معرف رو باید قبل از share کردن اینترنت بسازید تا IP لوکال شما تو سرور ساخته بشه. چک کنید آیپی که فایل معرف نشون میده با آیپی لوکال سرور شما یکی باشه.
اگه یکی بود از کلاینت به سرور Ping بگیرید اگه Ping هم مشکل نداشت فایروال ویندوز سرور و فایروال آنتی ویروستون رو در سرور خاموش کنید.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :