صفحه: [1] 2
موضوع: رجیستر کردن برنامه  (دفعات بازدید: 8450 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 11 مرداد 1391,ساعت 05:15:11 »
amirlejam
کاربر جدید
*

نام كافي نت: قاصدک
تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات آدرس ايميل
رجیستر کردن برنامه

با سلام و خسته نباشید من نسخه ی الترا 16 کلاینت رو خریدم حالا ویندوز سرور پریده و میخام رجیستر کنم رجیستر نمیشه من باید چی کار کنم ممنون
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 12 مرداد 1391,ساعت 05:09:10 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : رجیستر کردن برنامه

در صورتی که هارد سیستم رو عوض نکردید کد ها رو با دقت وارد کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 09 مهر 1391,ساعت 00:39:36 »
hadivx
کاربر جدید
*

نام كافي نت: Yahoo
تعداد ارسال: 6

ديدن مشخصات

سلام من نسخه جدید رو دانلود کردم ولی یک بخش اکتیو کد اضافه شده چگونه برنامه را ریجیستر کنم
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 09 مهر 1391,ساعت 00:51:39 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

کد سیستم و نام کافی نت رو اینجا درج می کردید یا تماس می گرفتید خدمتتون تقدیم میشد.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 16 مهر 1391,ساعت 04:12:16 »
PersianOne
کاربر جدید
*

نام كافي نت: پرنیان آبی
mr2ir@hotmail.com bp.cnet
ديدن مشخصات

سلام ادمین جان.
سیگار نکش واسه سلامتیت خوب نیس! Smiley
من هاردم رو عوض کردم. الان با اطلاعات قبلی رجیستر نمیشه. تکلیف چیه؟
اطلاعات لازم هم اینا هستن:

System Code: 5459-1519-1146-6975
CoffeeNet Name: PARNIAN ABI CYBER
Name Code: 9911-6467-2914-1166

ضمناً فقط جهت اطلاع، کافی نت به انگلیسی اینجوری نوشته میشه: Cafe Net یا Internet Cafe
ممنون از لطفتون.
موفق باشید
خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 16 مهر 1391,ساعت 07:01:35 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام. در صورتی که هاردتون عوض بشه باید (فعلا) مبلغ 10 هزارتومان بابت تغییر لایسنس پرداخت کنید.
چشم سعی میکنم اصلاح کنیم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 16 مهر 1391,ساعت 10:00:57 »
PersianOne
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

ادمین جان منظورتون از فعلاً چیه؟! جسارتاً پشتیبانی نرم افزار اصولاً نباید مستلزم هزینه باشه. لایسنس همونه. تغییر تعرفه هم نداره. پس این هزینه بابت چیه؟!
بنده هارد قبلیم سوخت! مجبور شدم عوضش کنم. همین هزینه تو این اوضاع گرونی بازار قطعات کافی نیس برام؟!!!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 18 مهر 1391,ساعت 00:11:27 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

منظور از فعلا یعنی اینکه ممکنه بعدا که هزینه بیشتر شد و کسی این تاپیک رو خوند تلفن نزنه بگه شما که تو تاپیک گفتید 10 تومان! اما علت:
اگه هر کافی نت سالی یه بار هاردشو عوض کنه ما باید یه نفر استخدام کنیم که کارهای فعال سازی کد های جدید کافی نت ها رو انجام بده. دقت کنید سالی فقط یه بار برای شما مقدار کمیه اما اینور قضیه برای ما ایجاد بار کاری روزانه می کنه.
پس مقداری از این هزینه بابت کارمزد این فعال سازی هست.
و مقدار دیگه برای جلوگیری از سو استفاده. به طور مثال کافی نت سوداگری قصد داره با یه بار خرید از نرم افزار این لایسنس رو بین چندتا همکارش پخش کنه. کافیه چند بار درخواست تغییر کد کنه. این کار باعث ضرر ما میشه..
حتی یه کافی نت هم اینطوری نمی تونه به صورت رایگان دوبار از یه لایسنس رو دوتا سیستم استفاده کنه.

مسئله آخر اینکه هزینه ای ای که شما برای خرید پرداخت می کنید هزینه فقط لایسنس هست و هزینه های پشتیبانی که اکثرا هم دریافت نمیشه توسط ما به صورت مجزا باید پرداخت بشه.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 22 مهر 1391,ساعت 07:36:49 »
PersianOne
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

ادمین عزیز! بنده خودم کافی نت دارم و الان بعد از 7 سال الان مجبور شدم هاردم رو عوض کنم! این پیش بینی شما کمی دور از واقعیت نیس؟ سالی یه بار تعویض هارد؟!!
حتی اگه اینو بعنوان یه منبع کسب درآمد تصور کنید (!!) باز هم دور از ذهنه. یعنی یارو باید حداقل 4 بار درخواست لایسنس مجدد بکنه که مثلاً 40 تومن گیرش بیاد؟!!
من یه راه حل خیلی بهتر واسه این احتمالات شما دارم!:
تعداد تجدید رایگان لایسنس رو محدود کنید. اینجوری جلوی سوء استفاده گرفته میشه. رسالت پشتیبانی، به معنی واقعی اون هم انجام میشه!
دوستان دیگه ای که از این نرم افزار استفاده می کنند نظراتشون رو بگن بلکه به نتیجه رسیدیم!
ممنون.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #9 : 22 مهر 1391,ساعت 10:58:40 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

شما کارتون درسته ما کافی نتی داریم دو ساله خرید کرده ده بار تغییر کد داده (هر بار با پرداخت 10 تومان!)
منظورتون رو از منبع درآمد متوجه نشدم.
اما اگه کافی نتی مثل شما بخواد نرم افزار رو بعد از 7 سال استفاده تغییر لایسنس بده باید حداقل برای کارمزد هم شده مبلغی پرداخت کنه. این مبلغ کارمزد حتی اگه صد سال هم خدا خواست و ما در خدمت شما بودیم باید پرداخت بشه. چون شما هزینه ای برای پشتیبانی نرم افزار پرداخت نکرده اید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #10 : 23 مهر 1391,ساعت 03:51:03 »
PersianOne
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

«اما اگه کافی نتی مثل شما بخواد نرم افزار رو بعد از 7 سال استفاده تغییر لایسنس بده ...»؟؟؟!!!!
بنده تازه 3-4 ماه بیشتر نیست که این نرم افزار رو خریدم! هنوز به سال نرسیده!
چطوره کاربران نرم افزارتون هم این جمله تون رو اینجوری تکمیل کنن که «... باید حداقل برای تشکر از انتخاب نرم افزار توسط مشتریان هم که شده مبلغی بابت تجدید لایسنس، اون هم فقط یکبار ازشون نگیرید»!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #11 : 23 مهر 1391,ساعت 08:47:12 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

نظر شما محترمه. اما قابل قبول نیست.
در ضمن من نگفتم شما هفت سال استفاده کردید. گفتم مثل شما هفت سال یه بار هاردشو عوض کنه!

آیا شما وقتی میرید نانوایی و از نانوا نان می خرید. شما از ایشان تشکر میکنید یا نانوا از اینکه شما نانوایی ایشان رو انتخاب!!! کردید تشکر می کنند؟
البته سو تفاهم نشه ما از همه کاربرامون ممنون هستیم که مارو انتخاب کردند. ولی این به این معنی نیست که ما به خاطر تشکر هم که شده خدمات رایگان بدیم.
« آخرين ويرايش: 23 مهر 1391,ساعت 08:55:42 توسط admin » خارج شده است

thanks

« پاسخ #12 : 23 مهر 1391,ساعت 11:03:42 »
PersianOne
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

پست قبلیتون رو (مخصوصاً همون یک جمله تون رو) یه بار دیگه بخونید که ببینید دقیقاً چی فرمودید!

خب حالا که نظر بنده بهردلیل قابل قبول نیست، لطفاً نحوه پرداخت این 10 تومان رو بفرمایید بریزیم به حسابتون.

ضمناً ... بنابه مثال خودتون، بفرض اگه دو تا نانوایی کنار هم باشند، یکیشون با خوشرویی باهاتون برخورد کنه، نون باکیفیت در اختیارتون بذاره و پذیرای انتقادتون باشه؛ و اون یکی با برخورد خشک و بدون اینکه به نظر شما در مورد کیفیت نون و طرز برخورد و ... اهمیت بده، شما خودتون کدوم رو انتخاب می کنید؟! اولی رو، نه؟! اگه چند تا نانوایی مثل اولی کنار هم باشن چی؟! (اگه فقط یه نانوایی باشه، حتی اگه از نوع دومیش، مسلمه که فقط شما مجبورید متشکر باشید!) توجه بفرمایید که محصول نانوایی چیزی نیس که شامل پشتیبانی و خدمات پس از فروش بشه و از این جهت این مثال به بحثمون نمی خوره و طرح کردنش هم صحیح نیست. نمیدونم شما دیدید بعضی فروشگاهها، اعم از حقیقی یا مجازی، رو در و دیوار و شیشه شون می نویسند «از اینکه ما را انتخاب کرده اید متشکریم»؟ ...

بنده بهیچ وجه منکر کیفیت کار شما و ارزش برنامه ای که ارائه فرمودید و مطمئنم خیلی هم روش زحمت کشیدید و تلاش کردید نیستم و خیلی هم ازتون ممنونم و براتون آرزوی موفقیت می کنم. اما... بگذریم!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #13 : 23 مهر 1391,ساعت 22:40:36 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

ببینید ما قیمت هامون رو از سال 90 ثابت نگه داشتیم. ما می تونستیم تو این مدت قیمت ها رو دوبرابر کنیم یا حتی همون ده تومان رو روی قیمت بکشیم و روش یه بار تغییر لایسنس رایگان بذاریم!
برای تغییر لایسنس از بخش پرداخت آنلاین تغییر لایسنس رو انتخاب کنید. پس از پرداخت آنلاین اطلاعات مخصوصا کد سیستم جدید رو وارد کنید. در مرحله بعد کد های دریافتی از ما رو در بخشی که نوشته برای تغییر کد کلیک کنید وارد نمائید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #14 : 24 مهر 1391,ساعت 01:11:45 »
PersianOne
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

ممنون از راهنماییتون.