صفحه: [1]
موضوع: اکانت  (دفعات بازدید: 1742 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 23 مرداد 1390,ساعت 12:53:21 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل
اکانت

با سلام
خسته نباشید مهندس جان
یه مشکل که در ایجاد اکانت بهش برخوردیم اینه که وقتی یه اکانت تعریف می کنیم و می خواهیم محدودیت پهنای باند و حجم براشون تعیین کنیم همه گزینه هایی که برای محدودیت هست رو پر می کنیم ولی وقتی اکانت استفاده می شه هیچ محدودیتی از نظر پهنای باند اعمال نمی شه به عبارتی وقتی تو تعریف اکانت محدودیت پهنای باند میذاریم اعمال نمی کنه حتی گره بندی هم کردیم و روی هر گروه هم محدودیت پهنا باند گذاشتیم ولی اعمال نشد. لطفا راهنمایی کنید.
« آخرين ويرايش: 25 مرداد 1390,ساعت 11:45:57 توسط abhar.click » خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #1 : 24 مرداد 1390,ساعت 17:24:21 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : اکانت

سلام.
 در قسمت تنظیمات بخش پهنای باند تیک اعمال محدودیت رو زدید؟ در کلاینت ها Net Limiter رو نصب کردید؟ (طبق راهنما)
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 25 مرداد 1390,ساعت 11:43:15 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با سلام
مهندس جان من می خوام در تعریف اکانت به یکسری از اکانتها پهنای باند محدود بدم که نمی شه برای کاربران عادی نمی خوام محدودیت بدم مثلا وقتی یک اکانت با محدودیت پهنای باند تعریف می کنم در عمل پهنای باند اون اکانت محدود نمیشه.حتی گروه بندی هم کردم و محدودیت را در گروه هم دادم بازم محدود نشد.هرچند net limiter هم رو کلاینت ها نصب کردم و به روزرسانی هم کردم ولی نشد. نمی دونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.
« آخرين ويرايش: 25 مرداد 1390,ساعت 11:48:25 توسط abhar.click » خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #3 : 26 مرداد 1390,ساعت 20:15:42 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله. ابتدا باید تیک اعمال محدودیت رو بزنید ولی میزانشو مقدار بالایی بذارید تا عملا محدودیتی اعمال نشه.و سپس تنظیمات اکانت ها فعال میشه.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :