صفحه: [1]
موضوع: از کار افتادن کلاینت ها  (دفعات بازدید: 3004 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 12 مرداد 1389,ساعت 17:57:23 »
mh2kh
كاربر عادي
**

نام كافي نت: دانشجو
تعداد ارسال: 81

ديدن مشخصات آدرس ايميل
از کار افتادن کلاینت ها

با عرض پوز به خاطر مزاحمت پی در پی
جناب مهندس من مجبور شدم یه بار از اول کل سیستم هامو ویندوز نصب کنم اول کلاینت ها رو نصب کردم  اما تو سیستم ها سرور یکی می اومد یکی نمی اومد و مجبور بودم هی از طریق آی پی منیجر سیستم ها رو مرتب می کردم بعدش سیستم سرور رو دوباره ویندوز نصب کردم و برنامه توربو رو هم دوباره نصب کردم اما الان وقتی کار می کنه یهو پیغام لاگ آف میده در حالیکه سیستم داره کارمی کنه.وقتی قسمت آیپی هم می رم آپی سیستم مورد نظر و نمی شناسه و نشون نمی ده دوباره سیستم رو ری استارت که می کنی دوباره درست میشه
فایروال ها هم همه خاموشه آنتی ویرسم هم فایروال نداره-سیستم هام هم فریزه-راهنمایی می فرمایید
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 13 مرداد 1389,ساعت 06:33:21 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : از کار افتادن کلاینت ها

علت باید به خاطر این باشه که دوتا از استیشن هاتون روی یک شماره استیشن تنظیم شده.
در مرحله اول فریز رو غیرفعال کنید و مطمئن بشید که غیرفعال شده.
در مرحله دوم بهتره آیپی سرورتون رو روی حالت استاتیک و ثابت تنظیم کنید و بعد از اون فایل معرف رو بسازید و روی کلاینت هاتون نصب کنید.
در مرحله سوم  همه استیشن هاتون رو لاگ آف کنید و از استیشن یک شروع کنید : استیشن رو لاگین کنید و در بخش مدیریت IP شماره اون رو ست کنید و وقتی شمارش درست تنظیم شد اون سیستم رو لاگ آف کنید و سیستم بعدی رو لاگین کنید و به همین ترتیب تا اخرین استیشنتون ادامه بدید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 13 مرداد 1389,ساعت 08:45:33 »
mh2kh
كاربر عادي
**

نام كافي نت: دانشجو
تعداد ارسال: 81

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : از کار افتادن کلاینت ها

تمام آی پی هام سابته چه سرور چه کلاینت هام-برنامه سرور رو پاک کردم دوباره نصب کردم و دیسک معرف رو دوباره اجرا کردم فعلا درست شده تا ببینم اگه باز نشد فرمایشات شما رو انجام میدم
مرسی
« آخرين ويرايش: 13 مرداد 1389,ساعت 15:30:05 توسط mh2kh » خارج شده است
thanks

صفحه: [1]
پرش به :