صفحه: [1]
موضوع: محاسبه قیمت دانلود برای کاربران؟  (دفعات بازدید: 3300 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 05 شهريور 1390,ساعت 09:47:11 »
mohandes90
کاربر جدید
*

نام كافي نت: مهندسان
تعداد ارسال: 28

ديدن مشخصات
محاسبه قیمت دانلود برای کاربران؟

با سلام
متاسفانه در نرم افزار این امکان وجود ندارد که برای کاربران (اکانت ها) قیمت دانلود مشخص کنیم در نتیجه فقط می شود محدودیت تعیین کرد که کاربر هم می تواند از ساعت های خود مطابق اعتبارش استفاده کند و هم تا به محدودیت نرسیده، به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای دانلود کند!
این مشکل را چطور می توان برطرف نمود؟
با تشکر از راهنمایی شما
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 07 شهريور 1390,ساعت 19:52:14 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : محاسبه قیمت دانلود برای کاربران؟

سلام.
خیلی با افزدون محدودیت حجمی در هنگام ساخت اکانت می تونید این مشکل رو برطرف کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 11 شهريور 1390,ساعت 14:15:19 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام.
خیلی با افزدون محدودیت حجمی در هنگام ساخت اکانت می تونید این مشکل رو برطرف کنید.

سلام
با محدودیت حجمی مشکل برطرف نمی شود! برای مثال فرض کنید یک کاربر 3 ساعت حق استفاده دارد با محدودیت حجمی 200 مگابایت. این به معنی این است که کاربر یا می تواند 3 ساعت از اینترنت استفاده کند یا 200 مگ دانلود کند، حالا اگر کاربر 199 مگ دانلود کند، محدودیت حجمی هیچ چیزی برای او محاسبه نمی کند و هیچ چیزی از اعتبارش کاسته نمی شود و فقط میزان زمان استفاده از اینترنت برای وی محاسبه شده است یعنی کاربر می تواند هم 3 ساعت را کامل استفاده کند و هم در آن 3 ساعت تا 199 مگ دانلود کند. در حالیکه در این حالت کاربر دو برابر اعتبار خود استفاده کرده ولی نرم افزار این موضوع را لحاظ نکرده است.
راه حل این است که در بخش حساب کاربری مانند بخش کاربران عادی، برای هر مگ دانلود قیمتی مشخص شود تا نرم افزار هم میزان دانلود را از اعتبار کاربر کسر نماید و هم میزان زمان استفاده از اینترنت را.
لطفا این موضوع را پیگیری نمایید چرا که بسیار مهم است.
با تشکر
« آخرين ويرايش: 11 شهريور 1390,ساعت 14:24:21 توسط mohandes90 » خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 12 شهريور 1390,ساعت 09:34:41 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

البته اینطور نیست که در مثالی که زدید بتوان بیش از 3 ساعت یا بیش از 200 مگ استفاده کرد. شما با انتخاب قیمت مناسب میتونید هر دو شرایط رو در نظر بگیرید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 15 شهريور 1390,ساعت 05:41:23 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام
اصلا جالب نیست که ما فقط می توانیم بصورت نوشته مشکلاتمان را مطرح کنیم چرا که من هر چه این موضوع را توضیح دهم شاید شما متوجه منظورم نشوید، چه بهتر بود که می توانستیم بصورت مستقیم چنین مشکلاتی را مطرح کنیم تا ضعف های نرم افزار برطرف شود و به صورت فایل های آپدیت، به خریدارن ارائه شود. که این موضوع هم به نفع شما است و هم به نفع مشتریان.
هنوز مشکل من برطرف نشده و مجبورم فعلا حالت اکانت را غیر فعال کنم!!!
خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 15 شهريور 1390,ساعت 11:20:56 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام. من متوجه منظور شما شدم. متاسفانه شما متوجه منظور من نشدید.
شما می فرمائید نرم افزار امکان تعریف اکانت حجمی هم داشته باشد. به طور مثال شما می خواهید یک اکانت بسازید که حاوی اعتبار 200 مگ دانلود باشد و محدودیتی در ساعات استفاده نداشته باشد. شما خیلی راحت می تونید همین الان با نسخه ای که در دست دارید یک اکانت 1000 ساعته با حجم 200 مگ بسازید. مطمئنا زمانی که 200 مگ به پایان رسید اکانت بسته شده و کارائی ندارد و کاربر نمی تواند از اکانت استفاده کند.
شما می فرمائید کاربر 199 مگ استفاده کند و یک مگ را در طول 3 ساعت می تواند استفاده کند پس قرار است چطور باشد؟ مگه شما نمی گید اکانت بر پایه حجم باشه؟ بنابراین طبق گفته شما محدودیت روی حجم اعمال میشه و به ساعات استفاده کاری نداره. بنابراین شما با ساعت به طور مثال یک اکانت 1000 ساعته به صورت حجمی این مشکل رو حل کنید.
« آخرين ويرايش: 15 شهريور 1390,ساعت 11:23:08 توسط admin » خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 15 شهريور 1390,ساعت 13:02:06 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

سلام. من متوجه منظور شما شدم. متاسفانه شما متوجه منظور من نشدید.
شما می فرمائید نرم افزار امکان تعریف اکانت حجمی هم داشته باشد. به طور مثال شما می خواهید یک اکانت بسازید که حاوی اعتبار 200 مگ دانلود باشد و محدودیتی در ساعات استفاده نداشته باشد. شما خیلی راحت می تونید همین الان با نسخه ای که در دست دارید یک اکانت 1000 ساعته با حجم 200 مگ بسازید. مطمئنا زمانی که 200 مگ به پایان رسید اکانت بسته شده و کارائی ندارد و کاربر نمی تواند از اکانت استفاده کند.
شما می فرمائید کاربر 199 مگ استفاده کند و یک مگ را در طول 3 ساعت می تواند استفاده کند پس قرار است چطور باشد؟ مگه شما نمی گید اکانت بر پایه حجم باشه؟ بنابراین طبق گفته شما محدودیت روی حجم اعمال میشه و به ساعات استفاده کاری نداره. بنابراین شما با ساعت به طور مثال یک اکانت 1000 ساعته به صورت حجمی این مشکل رو حل کنید.
سلام عزیز
مشکل همین است که اصلا منظور من این نبود که اکانت بر پایه حجم باشد، من عرض کردم که اکانت مانند حالت عادی، هم حجم داشته باشد و هم زمان، که کاربر در ازای هر مگ دانلود از اعتبارش کاسته شود و از طرفی با گذشت هر دقیقه هم از اعتبارش بر حسب زمان کاسته شود. دقیقا مانند کاربران عادی که هم هزینه دانلودشان محاسبه می شود و هم هزینه ساعت استفاده از اینترنتشان و در نهایت جمع کل این دو می شود مبلغی که ما باید از کاربر بگیریم. امیدوارم که متوجه منظور بنده شده باشید.
خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 15 شهريور 1390,ساعت 18:29:21 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

اکی می  ذارم تو لیست بررسی اگه مشکلی نباشه روش کار میکنیم.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #8 : 16 شهريور 1390,ساعت 09:06:48 »
mohandes90
کاربر جدید
*

ديدن مشخصات

اکی می  ذارم تو لیست بررسی اگه مشکلی نباشه روش کار میکنیم.
از توجه شما سپاسگزارم
خارج شده است
thanks

صفحه: [1]
پرش به :