صفحه: [1]
موضوع: محدودیت در کلاینتها  (دفعات بازدید: 1972 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 15 مهر 1390,ساعت 12:24:43 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل
محدودیت در کلاینتها

با سلام خدمت مهندس عزیز
در مورد نصب netlimiter اگه امکانش هست کمی توضیح دهید اولا وقتی می خوام بعد از نصب برنامه اونو register کنم نمیشه یعنی می گه نام فایل و رمز اشتباه است. دوما سوالی که دارم اینه: ایا بعد از نصب و register باید اعدادی رو در برنامه وارد کنیم تا پهنای باند محدود بشه یا احتیاجی نیست؟اگه باید عددی وارد بشه لطفا بفرمایید مثلا برای محدود کردن پهنای باند برای 256k چه عددی و کجا اونو وارد کنم؟
ممنون
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #1 : 16 مهر 1390,ساعت 15:58:39 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : محدودیت در کلاینتها

سلام.
راهنمای نصب رو دقیق مطالعه کنید مشکلتون حل میشه. (وقتی حتی یک خط رو از قلم بندازید تو نصب دچار مشکل میشید) بعد از نصب آپدیت و قبل از رجیستر کردن باید سیستم رو ریستارت کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 24 مهر 1390,ساعت 16:58:11 »
abhar.click
کاربر نیمه فعال

نام كافي نت: کلیک
تعداد ارسال: 126

ديدن مشخصات آدرس ايميل

ممنون مهندس جان نصب شد فقط مشکلی که هست اینه من نمی دونم بعد از نصب چطوری باید پهنای باند و محدود کنم آیا باید تیک جایی رو زد یا عددی را جایی وارد کرد؟منظورم تو برنامه net limiter هستش تنظیمات نرم افزار رو کلا انجام دادم یعنی تمتم کارایی که گفتید باید تو نرم افزار انجام بشه تا محدودیت اعمال بشه رو انجام دادم ولی بازم محدود نشد فقط تنها جایی که به ذهنم رسید گفتم شاید باید تو برنامه net limiter روی کلاینتها تنظیمات خاصی رو اعمال کرد که اینجا گیر کردم لطفا اگر تنظیمات داره بفرمایید چطوری باید انجام بدم.
ممنون
خارج شده است

اگر به آنچه خدا روزیت کرده است راضی شوی هم جان و هم تن خود را در آرامش قرار داده ای.
thanks

« پاسخ #3 : 25 مهر 1390,ساعت 09:40:21 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل

خیر در نرم افزار Net Limiter نیاز به انجام کاری نیست فقط تنظیمات توربونت رو انجام بدید.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :