صفحه: [1]
موضوع: محاسبه قیمت دانلود  (دفعات بازدید: 2713 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 02 دي 1391,ساعت 01:33:24 »
aminrad
کاربر جدید
*

تعداد ارسال: 13

ديدن مشخصات آدرس ايميل
محاسبه قیمت دانلود

با سلام و خسته نباشید

در بخش تنظیمات قسمت دانلود  هر ساعت 100 مگ را ریگان و از 100 به بالا را هر مگ 10 تومان گذاشته ام  ولی زمانی که از 100 مگ می گذرد مثلاً 110 مگ جمع دانلود هست به جای اینکه 10 مگ اضافی را حساب کند کل 110 مگ را محاسبه می کند برای رفع مشکل چه باید کرد
خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 02 دي 1391,ساعت 06:48:38 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : محاسبه قیمت دانلود

سلام. اینطور نیست.
عکسی از صفحه تنظیمات (بخش دانلود) صفحه تنظیمات (بخش نرخ) صفحه مشاهده پهنای باند (از پنجره اصلی نرم افزار) و صفحه وضعیت رو زمانی که احساس کردید اشتباه حساب میشه اینجا بذارید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 03 دي 1391,ساعت 02:32:52 »
goozila
کاربر جدید
*

نام كافي نت: پاسارگاد
تعداد ارسال: 20

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با سلام.این مشکل برای من هم رخ میده.البته به شکل دیگر.من 100 مگ در ساعت حجم مجاز تعیین کردم و به ازاری هر 100 مگ اضافه 700 تومان تعیین کردم.همانطور که در شکل پیوست شده میبینید حجم استفاده شده 114 مگ شده که به ازای 14 مگ اضافه 319 تومان هزینه حساب کرده! مشکل از کجاست ؟ در ستینگ تیک گزینه اضافه هزینه اضافی به صورت لحظه ای رو زده ام
درضمن طبق عکس : روی عکس کلاینت 2 قفله در صورتی که اون قفل نیست و کاربر داره باهاش کار میکنه! این مشکل از کجاست؟
« آخرين ويرايش: 03 دي 1391,ساعت 02:35:00 توسط goozila » خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 03 دي 1391,ساعت 06:33:37 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

مدت 41 دقیقه است یعنی 66 مگ اجازه دانلود رایگان داشتند (چون محاسبه لحظه ای رو فعال کردید حجم رایگان به دقیقه حساب می شود یک ساعت 100 مگ چهل دقیقه 66 مگ)  که 114 منهای 66 می شود 48 مگابایت (دانلود مازاد بر رایگان) که در قیمت مگی 7 تومان ضرب کنیم می شود 336 تومان که تقریبا درست حساب شده است!
خارج شده است

thanks

« پاسخ #4 : 06 دي 1391,ساعت 01:18:36 »
badboy
کاربر جدید
*

نام كافي نت: rizpardazande Qeshm
تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام دوست عزیز
بنده یک سوال از خدمتتون داشتم و می خواشتم اگر امکانش هست راهنمایی کنید
نرم افزار رو خریداری کردم اما متاسفانه قسمتی که هزینه دانلود کاربر است رو بلد نیستم به چه صورت می باشد 
منظورم اینه که کاربر ها زمانی که در حال دانلود کردن هستند هزینه ای به مبلغ استفاده از اینترنت آنها اضافه نمی شود
لطفا بنده را راهنمایی کنید
با تشکر فروان
خارج شده است
thanks

« پاسخ #5 : 08 دي 1391,ساعت 00:28:28 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

سلام. وارد بخش تنظیمات بشید. در زبانه دانلود تیک اعمال محدودیت رو بزنید. بعد مقدار رایگان در ساعت رو مشخص کنید.
تیک گزینه قیمت افزایشی رو فعال کنید و قیمت 100 مگ رو تعیین بفرمائید. سپس تیک گزینه محاسبه به صورت لحظه ای رو هم فعال کنید.
خارج شده است

thanks

« پاسخ #6 : 20 دي 1391,ساعت 01:40:25 »
Toranj
کاربر جدید
*

نام كافي نت: ترنج
تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات آدرس ايميل

با سلام.
میخواستم بدونم آیا در نسخه حرفه ای هم این قابلیت وجود دارد ؟ و در نسخه الترا قابلیت "               
اکانت برپایه قیمت دانلود"
 چه ویژگی هایی دارد؟
با تشکر
خارج شده است
thanks

« پاسخ #7 : 20 دي 1391,ساعت 11:48:11 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

ديدن مشخصات آدرس ايميل

بله در نسخه حرفه ای این امکان هست.
منظور از اکانت برپایه قیمت دانلود ساخت اشتراکی  که با دانلود و مصرف حجم از اعتبار شارژ اون کاسته میشه که فقط در نسخه الترا این قابلیت وجود داره.
اما در نسخه حرفه ای و استاندارد با کاربر عادی می تونید این محدودیت رو اعمال کنید اما با اشتراک خیر.
خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :