+ انجمن هاي پشتيباني پروازه
نام کاربري: ذخيره؟
رمز عبور:

هنگامی که شما مراحل ثبت نام را تمام کردید هنگام آن فرا رسیده که با کمک فرم ورود وارد سایت شوید و از امکاناتی که برای کاربران عضو در نظر گرفته شده است بهره ببرید.

  1. ورود
    1. صفحه ورود
    2. ورود سریع
  2. خروج
  3. بازیابی کلمه عبور

ورود

از دو روش می توانید برای ورود استفاده کنید به صورت نرمال . یکی با کمک فرم ورود و دیگری با کمک فرم ورود سریع در بالای صفحات انجمن.

صفحه ورود

تنها کافی است روی کلمه ورود در منوی اصلی کلیک کنید.در فرم زیر می توانید مشاهده کنید که صفحه ورود به سایت چگونه است و چه امکاناتی برای ورود شما فراهم ساخته است.

ورود
نام کاربري::
رمز عبور::
مدت زمان حضور در انجمن::
ورود برای همیشه::
رمز عبورتان را فراموش کرده ايد؟?


با وارد کردن شناسه و کلمه عبور شما می توانید وارد انجمن ها شوید گزینه . Minutes to stay logged in زمانی را که شما وارد می شوید را محاسبه می کند و این بخش برای تنظیمات کوکی ها به کار می رود. Always stay logged in نیز گزینه ای است که باعث می شود در مراجعه های بعدی نیازی به وارد کردن شناسه و کلمه عبور نداشته باشید.

ورود سریع

ورود سریع برای کمک کردن به کاربران تهیه گشته است به صورتی که وقت آنها کمتر تلف شود و نیازی نباشد که حتما به فرم ورود مراجعه نمایند. منوی اصلی خروج و ورود را نیز مدیریت می کند.


لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

برای استفاده از ورود سریع تنها کافی است کلمه عبور و شناسه خود را وارد کنید و مشخص کنید درازای حضور خود را در انجمن ها و بعد روی دکمه ورود کلیک کنید گزینه Forever, شبیه Always stay logged in, می باشد و تفاوت چندانی نمی کند البته از نظر کارایی !

خروج

هنگامی که کار شما در انجمن پایان یافت بهتر است از انجمن ها خارج شوید چون ممکن است کسانی دیگر که از سیستم شما بهره می برند از انجمن ها با نام کاربری شما وارد شوند و این می تواند مشکل ساز شود بنابراین برای خروج روی کلمه خروج کلیک کنید. در منوی اصلی روی دکمه خروج یکبار کلیک کنید.بعد از اتمام مرحله خروج با خیال راحت می توانید انجمن ها را ترک کنید و بعد از مراجعه دوباره از صفحه ورود برای وارد شدن به انجمن بهره ببرید.

بازیابی کلمه عبور

اگر می خواهید وارد انجمن ها شوید و نمی توانید ! یعنی کلمه عبور و رمز خود را فراموش کرده اید می توانید از فرم بازیابی کلمه عبور استفاده کنید و بعد برای وارد شدن از فرم ورودبهره ببرید

بازیابی کلمه عبور
شما قادر به بدست آوردن مجدد رمز عبور خود نیستید، لطفا به سوال امنیتی که قبلا در مشخصات خود انتخاب کرده اید پاسخ دهید تا رمز عبور شما مجددا ایجاد شده و به آدرس ایمیلتان ارسال گردد.
نام کاربری / ایمیل::

شما می توانید یا نام کاربری خود و یا ایمیل خود را وارد کنید تا برایتان یک ایمیل ارسال شود تنها کافی است روی دکمه ارسال کلیک کنید و بعد ایمیل خود را چک کنید و بعد از طی این مراحل کلمه عبور شما دوباره بازیابی شده است و اکانت شما در دسترس می باشد.

Powered by MySQL Powered by PHP Valid XHTML 1.0! Valid CSS!