صفحه: [1]
موضوع: سوال در مورد نحوه ورود كاربران normal به كامپيوتر  (دفعات بازدید: 1673 بار) اختيارات جستجو
0 کاربران و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
« : 16 آذر 1391,ساعت 08:52:25 »
sahandweb
کاربر جدید
*

نام كافي نت: سهند
تعداد ارسال: 4

ديدن مشخصات آدرس ايميل
سوال در مورد نحوه ورود كاربران normal به كامپيوتر

با سلام.
مي خواهم دو نوع مشترك normal و PAU همزمان روي سيستمها كار كنند. ولي هنگام ورود كاربران عادي صفحه كامپيوتر توسط اپراتور باز شود . در صورتيكه الان كاربر مي تواند روي نام اشتراك public user كليك كند و خودش وارد سيستم شده و كار كند. در مورد كاربران PAU مشكلي نداريم. چطور جلوي ورود كاربران عادي توسط خود كاربر گرفته مي شود ؟
« آخرين ويرايش: 16 آذر 1391,ساعت 08:54:55 توسط sahandweb » خارج شده است
thanks

« پاسخ #1 : 16 آذر 1391,ساعت 09:51:42 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : سوال در مورد نحوه ورود كاربران normal به كامپيوتر

سلام.
تشکر که مشکلتون رو از طریق انجمن پیگیری می کنید. برای این منظور روی استیشن (یا استیشن هایی) که می خواهید این روش اعمال بشه در بخش فرمان کلیک راست کنید و حالت اکانتینگ رو انتخاب کنید
خارج شده است

thanks

« پاسخ #2 : 16 آذر 1391,ساعت 09:57:05 »
کاربر جدید
*

نام كافي نت: online
تعداد ارسال: 22

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : سوال در مورد نحوه ورود كاربران normal به كامپيوتر

سلام مهندس دیشب 3 تا مسکن خوردم تا یکم اروم شم اینقدر  رو این نرم افزار فک کردم هر دستوری که  لازم بشه رو اجرا کردم اما درست نشد تنها مشکل من نیست خیلی از دوستان هم از این نسخه جدید مشکل دارن مثلا اولین مشکل آنتی ویروس بود
بعد اینکه حلش کردم مانیتورینک کیفیتش خیلی  نسبت به ورژن قبلی پایین بود  درسته در نسخه قدیمی نمی شود حجم رو محاسبه کرد اما مانیتورینک خیلی کمک میکرد تا بتونیم خودمون حساب کنیم
الان که داره حجم رو حساب میکنه برای 15 دقیقه 71 mb  حساب میکنه در صورتی که بجز صفحات  اینترنتی چیز دیگه ای رو مشاهد نکرده

با تشکر آنلاین
خارج شده است
thanks

« پاسخ #3 : 16 آذر 1391,ساعت 15:25:02 »
admin
مدير سايت
كاربر حرفه ای

تعداد ارسال: 2725

ديدن مشخصات آدرس ايميل
پاسخ : سوال در مورد نحوه ورود كاربران normal به كام

سلام مهندس دیشب 3 تا مسکن خوردم تا یکم اروم شم اینقدر  رو این نرم افزار فک کردم هر دستوری که  لازم بشه رو اجرا کردم اما درست نشد تنها مشکل من نیست خیلی از دوستان هم از این نسخه جدید مشکل دارن مثلا اولین مشکل آنتی ویروس بود
بعد اینکه حلش کردم مانیتورینک کیفیتش خیلی  نسبت به ورژن قبلی پایین بود  درسته در نسخه قدیمی نمی شود حجم رو محاسبه کرد اما مانیتورینک خیلی کمک میکرد تا بتونیم خودمون حساب کنیم
الان که داره حجم رو حساب میکنه برای 15 دقیقه 71 mb  حساب میکنه در صورتی که بجز صفحات  اینترنتی چیز دیگه ای رو مشاهد نکرده

با تشکر آنلاین
خوب از روش چندم محاسبه حجم استفاده می کردید؟ بهتره همه روش ها رو (به جز روش 6) تست بفرمائید و دقیق ترین روش رو برای محاسبه حجم انتخاب کنید.
در ضمن اگه در محاسبه حجم با VPN مشکل دارید آپدیت جدید رو در کلاینت ها و سرور با دیپ فریز خاموش نصب کنید تا مشکلتون حل بشه.
متوجه منظورتون از اینکه به کمک مانیتورینگ می تونستید محاسبه حجم داشته باشید نمیشم.
به کمک دستور Set در قسمت فرمان (راهنمای مانیتورینگ رو بخونید) سایز تصویر رو روی 100 بذارید.
کیفتیت تصویر کم شده اما متون و فونت ها خواناست و هدف از مانیتورینگ هم مشاهده تصویر با کیفیت مانیتور اصلی نیست و فکر میکنم سرعت ارجحیت داره به کیفیت.

درضمن چک کنید ورژن فایل Clmn.exe در کلاینت و فایل TurboNetManage.exe در سرور 2.0.7 باشه.

در مورد آنتی ویروس هم درخواست های جداگانه ای برای Avira و bitdefender ارسال شده تا در آپدیت های بعدیشون این مشکل حل بشه.
« آخرين ويرايش: 16 آذر 1391,ساعت 17:35:41 توسط admin » خارج شده است

thanks

صفحه: [1]
پرش به :